Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niestety, jezioro Krasne jest w wielu miejscach zaśmiecone i niedostępne np.od strony molo we wsi w kierunku lasu sosnowego. Nie ma koszy na śmiecie,wszędzie można spotkać potłuczone szkło , butelki papiery itd. Kiedy gmina Uścimów zainteresuje się tym terenem i udostępni spacerowiczom obejście jeziora? Ze względu na gęstwinę traw i zarośli, które rosną na drodze, można tu coraz częściej spotkać zaskrońca i kleszcze, a nie upajać się pięknem przyrody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tak trudno zrozumieć, że "gdzie" oznacza - "gdzie jesteśmy", a jeśli chcemy jechać, to "dokąd?" Dawniej tzw. redaktorzy musieli przynajmniej zaliczyć podstawówkę z polskiego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja to na Bug jeżdże i jest spoczko, rower który mam od miesiąca z media expert z promocji na dach auta i jedziem panie zielonka :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja to na Bug jeżdże i jest spoczko, rower który mam od miesiąca z media expert z promocji na dach auta i jedziem panie zielonka :)
Bug to nie jezioro...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o, tak nad Bug to dobry kierunek, byłem tam ze dwa razy i wybieram się znowu, co do rowerowania tam to chyba też spoko.
Bug to nie jezioro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomnijcie o wędkowaniu w jez.Krasne . Po za 10 cm płotkami i koluchami nic tam nie ma . Dzierżawca jeziora dokładnie oczyścił je z ryb . A nawet gdyby tam były jakieś większe okazy to i tak koluchy są pierwsze i biorą nawet na kukurydze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja zawsze jezdzę nad piaseczno. od kilku lat istnieje tam fajny ośrodek resort piaseczno. całość jakby schowana pośrodku lasu wszystko na bodaj 10 hektarach terenu. oczywiscie odgrodzona z pelna baza rekreacyjno- sportową. fajna od***nia dla miejskiego lubelskiego hałasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nam bardzo podoba się jezioro Białe , nad które jeździmy co roku. Naszym ulubionym miejscem wypoczynkowym z widokiem na to jezioro jest Hotel Spa Rusałka Okuninka. Piękna, spokojna okolica i czyste jezioro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...