Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Głusk. Komputery z internetem za darmo

Utworzony przez gość, 3 kwietnia 2013 r. o 22:28 Powrót do artykułu
Bardzo dobry pomysł, ale ponad 8000zł koszt stworzenia jednego stanowiska to trochę przesada..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie sposób typowania rodzin którym dano bezpłatnie sprzęt, jakie kryteria były brane pod uwagę ? Pięć osób niepełnosprawnych to rozumiem, że podstawą było orzeczenie o niepełnosprawności które wydaje inny, niezależny organ, ale pozostałe darowizny to nie rozumiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
red napisał:
Zastanawia mnie sposób typowania rodzin którym dano bezpłatnie sprzęt, jakie kryteria były brane pod uwagę ? Pięć osób niepełnosprawnych to rozumiem, że podstawą było orzeczenie o niepełnosprawności które wydaje inny, niezależny organ, ale pozostałe darowizny to nie rozumiem.
Tylko jeden musisz w przyszłości głosować na platformę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tylko jeden musisz w przyszłości głosować na platformę.
Teraz mam jasność, wodzu rozświetliłeś mi drogę do sukcesu, ale nigdy nie głosowałem na POpaprańców. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
red napisał:
Teraz mam jasność, wodzu rozświetliłeś mi drogę do sukcesu, ale nigdy nie głosowałem na POpaprańców. Pozdrawiam.
No to niestety,ale masz zamkniętą drogę do sukcesu,póki my żyjemy.!!!! Musisz emigrować gdzieś na zmywak !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...