Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gmina Michów(rodzinna)

Utworzony przez michowiak, 13 lipca 2009 r. o 16:49
Czy ktoś tak jak ja uważa,ze w UG Michów pracuje jedna wielka rodzina,a biedni ludzie z wykształceniem wyzszym nie maja szans na pracę. druga sprawa to priorytetem powinna być praca ludzi z naszej gminy a nie np.z gminy Abramów! jeśli ktoś zna jakieś przykłady to piszcie. Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja znam przykład np.Ela R.i jej mama,familia Karpińskich,córcie radnych nie wazne ze w glowie pustka,kawe parzyc umieja....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ja znam przykład np.Ela R.i jej mama,familia Karpińskich,córcie radnych nie wazne ze w glowie pustka,kawe parzyc umieja....
Czy nie za długo pracuje Pani K.Z
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem, zdecydowanie za długo rządzi już ta dynastia Jankowskich. Trzeba to wreszcie przerwać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIKT NIE DA RADY W PRZEDSTAWIONYM TEMACIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...