Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gmina Michów(rodzinna)

Utworzony przez michowiak, 13 lipca 2009 o 16:49
Czy ktoś tak jak ja uważa,ze w UG Michów pracuje jedna wielka rodzina,a biedni ludzie z wykształceniem wyzszym nie maja szans na pracę. druga sprawa to priorytetem powinna być praca ludzi z naszej gminy a nie np.z gminy Abramów! jeśli ktoś zna jakieś przykłady to piszcie. Pozdrawiam!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ja znam przykład np.Ela R.i jej mama,familia Karpińskich,córcie radnych nie wazne ze w glowie pustka,kawe parzyc umieja....
0
Gość napisał:
ja znam przykład np.Ela R.i jej mama,familia Karpińskich,córcie radnych nie wazne ze w glowie pustka,kawe parzyc umieja....
Czy nie za długo pracuje Pani K.Z
0
Moim zdaniem, zdecydowanie za długo rządzi już ta dynastia Jankowskich. Trzeba to wreszcie przerwać.
0
NIKT NIE DA RADY W PRZEDSTAWIONYM TEMACIE.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: