Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Hahaha. Co się poprawiło? Na pewno zwiększył się dług gminy, liczba zatrudnionych urzędników i nic więcej. Żadnych inwestycji z udziałem środków unijnych. Tylko czcze gadanie, koncerty z udziałem P.Wójta i przypisywanie sobie sukcesów poprzedniego wójta, np odzyskanie zwrotu z inwestycji w oczyszczalnię ścieków, czy droga w Krężnicy na Nowiny.... Co jest robione za kredyt, który my mieszkańcy będziemy spłacać a może i nasze dzieci
  Ta droga o której wspomniałeś miedzy nowinami a kreżnicą to już znacznie dłuższa bajka. Droga na nowinach już dawno bya położona asfaltem bo to jest teren gminy głusk. wójt gminy głusk już dawno chciał dojśc do porozumienia z naszym ale ciężko było i trwało to latami bo poprzedniemu jak i jeszcze wcześniejszemu wójtowi ona była nie potrzebna a tam się jeżdziło katastrofalnie. skrobali drogi łatali tym co wyskrobali ale to nic nie dawało i po wiekszym deszczu robiły się wielkie kałuże i doły. Dopiero chyba starosta przyczynił się do porozumienia miedzy wójtami. Ta inwestycja zasługuje na pochwałę bo to było potrzebne. kto jechał tą drogą przed położeniem asfaltu to wie że nie było wyjścia i ta droga przynosiła tylko wstyd naszej gmienie Wystarczy się przejechać po okolicznych gminach ( konopnica,głusk) widać że tam się dba o drogi a u nas są wielkie braki. wiadomo że trzeba jakieś środki wyłożyć na budowę drogi ale za czasów panowania tego wójta była okazja pozyskania pieniedzy z UE trzeba było tylko otoczyć się ludzmi w gminie którzy wiedzą jak je pozyskać . W sąsiedniej gminie Głusk wybudowali nową siedzibę gminy głusk w dominowie na kredyt właśnie i ze środków unijnych i nikt nie robi z tego problemu bo tak zdecydowała rada gminy chociaż wójt był przeciwny. Ten budynek bedzie na siebie dodatkowo zarabiał bo na parterze jest przedszkole, sklep i bank . Zatem nie pisz głupot że inwestycja na kredyt jest czymś nie dorzecznym i że nas podatników to dotknie bo to nie prawda. Jakby było wiecej takich inwestycji to nasza gmina wyglądałaby jak sąsiadujące
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wysłuchałam całej rozmowy. To śmieszne z obydwu stron, jeden głupio gadał a drugi sie głupio tłumaczył.To nic dziwnego że nie można sie do gminy było dodzwonić . Dzwoniłam po pług w czwartek i pani mi ciagle mówiła że nie może mnie  połączyć bo linia zajęta a impulsy mi leciały. Za trzecim razem wkońcu się dodzwoniłam powiedziałam czego chcę jakas pani przyjeła zgłoszenia powiedziała, że być może dzisiaj bedzie pług odsnieżał moją drogę a jak nie to jutro rano. Fakt że był rano a nie tego samego dnia ale był. Więc miałam świadomość, że może byc problem z drogą a tym bardziej, że  wiatr szalał i sniegiem miotał, że momentami światu nie było widać. Do głowy by mi nie przyszło żeby nagrywać rozmowę , no chyba , że  zalezałoby mi na tym żeby sie pokazać jaka ja jestem mądra albo sprytna i umie włączyć przycisk w telefonie i będzie sie nagrywać. Ludzie , ludzie, ludzie, ludzie opanujmy się.
Nagrał rozmowę to mamy o czym pisać i przy okazji ktoś napisze nie tylko o odśnieżaniu.Wójt działa skutkowo a nie zaradnie. Przynajmniej można porozmawiać bo znając poprzednika to już na sam jego widok się odechciewało Może i nie fortunnie dobrał język komunikatu na stronie ale podał bo np na stronie gminy jabłonna nic nie było a ludzie też dawali sie we znaki wójtowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUTRO WOJEWODA MA ROZLICZAĆ WÓJTA Z ODŚNIEŻONYCH DRÓG. Dzisiaj, jak wójt wrócił z nart, to cały dzien biedaczysko zapycha zaraz po spychaczach i kontroluje odśnieżanie dróg. Tego Dyzmę trzeba mocno przestraszyć by ruszył tyłek, a nie mędrkował do telefonu. Ale co to za wójt, który bierze się do roboty jak go wojewoda postraszy? Ps. I nie gadać głupot, że wiatr przestał wiać, to Kuna zaczął odśnieżać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUTRO WOJEWODA MA ROZLICZAĆ WÓJTA Z ODŚNIEŻONYCH DRÓG. Dzisiaj, jak wójt wrócił z nart, to cały dzien biedaczysko zapycha zaraz po spychaczach i kontroluje odśnieżanie dróg. Tego Dyzmę trzeba mocno przestraszyć by ruszył tyłek, a nie mędrkował do telefonu. Ale co to za wójt, który bierze się do roboty jak go wojewoda postraszy? Ps. I nie gadać głupot, że wiatr przestał wiać, to Kuna zaczął odśnieżać!
Z tym sprzetem który ma w dyspozycji to nie wiele to dawało. U mnie jak w środę rano odśnieżał traktorem z pługiem dziobowym to w godzine po robocie nie mogłem przejechać i trzeba było iśc po traktor żeby wydostać samochód na powiatówkę . Dość rano przyjechał a o 7 rano już nie mogłem przejechać do roboty. Nazwalał przyzmy i po południu było jeszcze gorzej że drogą nie dało się przejechać nawet traktorem. Więć jaki sens było odśnieżać w czwartek piatek jak to jeszcze gorzej korkowało drogę tak że fadromo albo koparką można było coś zrobić. Jakby odśnieżano dmuchawami to by miało to sens.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prognoza pogody -30 : http://otourl.pl/pogoda_na_jutro  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sposób oszczędzania Kuny: 1. najpierw nie wysyła sprzętu do odśnieżania 2. później nie chce zapłacić za wykonaną robotę bo niby to za dłubo się schodzi jak już śniegu jest do połowy traktoru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUTRO WOJEWODA MA ROZLICZAĆ WÓJTA Z ODŚNIEŻONYCH DRÓG. Dzisiaj, jak wójt wrócił z nart, to cały dzien biedaczysko zapycha zaraz po spychaczach i kontroluje odśnieżanie dróg. Tego Dyzmę trzeba mocno przestraszyć by ruszył tyłek, a nie mędrkował do telefonu. Ale co to za wójt, który bierze się do roboty jak go wojewoda postraszy? Ps. I nie gadać głupot, że wiatr przestał wiać, to Kuna zaczął odśnieżać!
Przestań pieprzyć jeden z drugim bo cały weekend wójt jeździł po gminie i sprawdzał stan dróg. Osobiście z nim rozmawiałam, chociaż już sama nie wiem... może to był Pan wspomniany w artykule z imienia i nazwiska, bo przecież On jest wszędzie gdzie jest potrzeba, wszystko widzi i lata z łopatą po całej gminie żeby ludziom pomóc. Taki z Niego dobry człowiek. Ten artykuł to już kampania samorządowa i już przestane wchodzić na to forum, bo śnieg to nie był problem, za to jednym celem wywołanie afery. Niedrzwica nie jest aż tak głupia Panowie przeciwnicy władzy. Powodzenia w szukaniu następnej zadymy ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo ludzie nauczyli się czekać aż ktoś zrobi.Jasne ,że się każdemu  należy odśnieżanie ale może by tak pójść za przykładem moich sąsiadów wziąć łopaty ,nie narzekać tylko zrobić coś samemu.300 m odśnieżone i człowiek zdrowszy i przejechać się da.Byle do wiosny ...Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To poprosimy o kontakt z tymi panami od artykułu, a być może jak obiecam, że na nich zagłosuję przy wyborach to mi chodniczek odśnieżą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... Ten artykuł to już kampania samorządowa i już przestane wchodzić na to forum, bo śnieg to nie był problem, za to jednym celem wywołanie afery. Niedrzwica nie jest aż tak głupia Panowie przeciwnicy władzy. Powodzenia w szukaniu następnej zadymy ;)
  no i wszystko już jest jasne i wiadomo. Gościu odkrył że zaczęła się właśnie kampania wyborcza, ale nic z tego nie wyjdzie, bo Niedrzwica jest zadowolona z p. wójta i prawidłowego odśnieżania. Tylko jeszcze proszę wytłumaczyć zasypanym, zawianym i odciętym od cywilizacji mieszkańcom jak mają dotrzeć do sklepu, pracy, ośrodka zdrowia etc. bez zaangażowania ciężkiego sprzętu w odśnieżaniu. Z mojej wiedzy i obserwacji zasypani mieszkańcy sami organizowali się w spółki samopomocowe i robili co mogli, ale łopaty nie wszędzie zadziałały stąd ich frustracja i złość na postawę gminnych urzędników, którzy zalecali ćwiczenia z cierpliwości i jeszcze oczekiwali na akceptację tej postawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo ludzie nauczyli się czekać aż ktoś zrobi.Jasne ,że się każdemu  należy odśnieżanie ale może by tak pójść za przykładem moich sąsiadów wziąć łopaty ,nie narzekać tylko zrobić coś samemu.300 m odśnieżone i człowiek zdrowszy i przejechać się da.Byle do wiosny ...Pozdrawiam
Nie w całej gminie jest taki sam teren. Nie gadaj głupot że odśnieżył ktoś 300m gdzie było po pasa bo to nie możliwe. Można odwalać śnieg ale na wysokość zderzaka a nie powyżej samochodu i w dodatku zmarżniętego. Ciągnikiem nie można było przejechać bo by się zawiesił tylko polem się jechało 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Zgórka jest zakupoholikiem. Jemu nie potrzeba stłoka, on musi mieć swój sklepik
Pan Zgórka dobrze robi, że porusza temat. A co musi mieć, to jego prywatna sprawa. Droga, o której mowa, jest kłopotliwa, niedoinwestowana, zapomniana przez gminę w ciągu całego roku - to w ciągu całego roku nie ma na nią pieniędzy? A są pieniądze na układanie kostki gdzie indziej? A podatki przedsiębiorcom są umarzane?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestań pieprzyć jeden z drugim bo cały weekend wójt jeździł po gminie i sprawdzał stan dróg. Osobiście z nim rozmawiałam, chociaż już sama nie wiem... może to był Pan wspomniany w artykule z imienia i nazwiska, bo przecież On jest wszędzie gdzie jest potrzeba, wszystko widzi i lata z łopatą po całej gminie żeby ludziom pomóc. Taki z Niego dobry człowiek. Ten artykuł to już kampania samorządowa i już przestane wchodzić na to forum, bo śnieg to nie był problem, za to jednym celem wywołanie afery. Niedrzwica nie jest aż tak głupia Panowie przeciwnicy władzy. Powodzenia w szukaniu następnej zadymy ;)
Jaka to kompania ? Jak to było widać gołym okiem. To myślisz tylko jeden człowiek z borkowizny miał problem z wyjazdem. tak było wszędzie. Jeśli mieszkasz przy drodze kamienistej to zaznasz dobrodziejstwa Pana |Wójta na wiosnę jak wyślę spychacz by równał dziury w drodze zbierając ziemie z przydrożków . Zabaczysz jaK się jedzie po takim czymś. Przekonasz się czy szybciej ty się poruszasz czy kurz koło Ciebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Zgórka dobrze robi, że porusza temat. A co musi mieć, to jego prywatna sprawa. Droga, o której mowa, jest kłopotliwa, niedoinwestowana, zapomniana przez gminę w ciągu całego roku - to w ciągu całego roku nie ma na nią pieniędzy? A są pieniądze na układanie kostki gdzie indziej? A podatki przedsiębiorcom są umarzane?
To u nas w strzeszkowicach nie można dokończyć drogi asfaltowej przez około 15lat. Asfalt znajduje się po środku długości drogi gminnej znajdującej się równolegle do kraśnickiej. Zjeżdza się z kraśnickiej w żużlówke, dalej jest około  kilometr asfaltu a dalej znowu żużlówka. Kamienia nie przywoża bo po co. Teraz to robią spadki po obu stronach żeby nie przywozić ani taczki kamienia. A to że jadąc po takiej drodze się zachacza podwoziem to nikogo nie obchodzi. A w zimie to jeszcze łatwiej się zakopać na drodze ze spadkami po obu stronach już przy nie dużym śniegu Wysyłają spychacz który mieszą ziemie z pobocza i to wszystko na drogę. Za poprzedniego wójta było tak samo jak i za tego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem co chcecie od wójta, kto się prosięciem urodził kanarkiem nie zostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Legalne i łatwe zarabianie w sieci http://dolarek.ulinks.net    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy już Niedrzwica jest przejezdna ? czy wzywać panią woiewodę ? Czy Mariusz już jesteś odśnieżony? Czy wszyscy już są zadowoleni ? Wszyscy zamilkli nie ma pytań , nie ma krytyki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy już Niedrzwica jest przejezdna ? czy wzywać panią woiewodę ? Czy Mariusz już jesteś odśnieżony? Czy wszyscy już są zadowoleni ? Wszyscy zamilkli nie ma pytań , nie ma krytyki
Droga gminna na kolonii strzeszkowice jest nie odśnieżona w całości do drogi powiatowej na bełżyce. Ale kogo to obchodzi że nie ma odśnieżonego odcinka 800m. Wożąc pieczywo muszę zawracać i nakładać 2km przez kochanego wójta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy już Niedrzwica jest przejezdna ? czy wzywać panią woiewodę ? Czy Mariusz już jesteś odśnieżony? Czy wszyscy już są zadowoleni ? Wszyscy zamilkli nie ma pytań , nie ma krytyki
Czy wacek trzepie wacka ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 11 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...