Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gminy będą rozdawać komputery

Utworzony przez fela, 2 marca 2013 r. o 17:31 Powrót do artykułu
Ja mam prośbę do pracowników Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie skora Państwu idzie tak dobrze załatwianie pięniędzy unijnych na komputery, to może też zajmiecie się kasą na rehabilitacje małych dzieci w Białej Podlaskiej. W szpitalu kolejki kilku miesięczne, na Warszawskiej przyjmują tylko dzieci powyżej 3 -go roku, do prywatnuch dobrych osrodków bez szans na zapisanie dziecka, co pozostaje zrospaczonym rodzicom, wycieczka z maleństwem do "pobliskich" Łosic (50 km) w jedną stronę lub Wisznic troszkę bliżej, zakładając że rodzina ma samochód jak również na paliwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za głupota! Głodnym i nieubranym dać komputery! Bo to jest rzecz pierwszej potrzeby?! PRACE LEPIEJ LUDZIOM DAJCIE!!! A wy redaktorki, troche bardziej krytycznie oceniajcie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wśród beneficjentów w 30% są osoby z kłopotami ruchowymi i innymi schorzeniami stąd nazwa "wykluczenie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bogata gmina poniewaz rozdaje komputery , biedni mieszkancy poniewaz ich nie stac , jeszcze troche socjalizmu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie TOMASZÓW? w lesie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tepiciel glupoty napisał:
z reguly jak mi jest cos potrzebne to kupuje to, jesli mnie stac rozdawajcie komputery, dopiero poszly w gore oplaty za wode i scieki, podatek od nieruchomosci i horrendalna podwyzka za wywóz smieci, tylko darujcie sobie ze to nie ta pula itp co mnie to obchodzi co to za pula, wszystko i tak idzie z naszych podwyzek
komputery dostaną też uczniowie z bardzo dobrymi wynikami w nauce . . . . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
komputery dostaną też uczniowie z bardzo dobrymi wynikami w nauce . . . . .
jakby pan umiał czytać regulamin przyznania komputerów .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie gmina Zyrzyn nie wszyscy sa tak bogaci jak radni iwojt gminy im nie sa potrzebne pewnie maja sluzbowe i nie maja małych dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOMUNO WRÓĆ! Niech wszyscy będą równi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...