Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ile wydajemy na lekcje religii? Palikotowcy podliczyli

Utworzony przez Aleks, 13 września 2012 r. o 17:53 Powrót do artykułu
Nie wiem ile kosztuje nauka religii, nie wiem ile kosztuje prokuratura chodząca na pasku polityków i przestępców, nie wiem ile kosztują odszkodowania za błędy lekarzy i sędziów itp. itd... Nie wiem po co zginęło miliony Polaków walczących przez wieki o wolność Polski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisałem już o tym niedawno w innym temacie, napiszę jeszcze raz. To ja płacę podatki i to ja i moje dziecko mamy prawo wybrać edukację dla niego. Innymi słowy, mamy prawo domagać się, aby za nasze pieniądze w szkole była religia, podobnie jak matematyka i polski. Nikt nam tego nie sponsoruje, bo to są podatki płacone przeze mnie. A Palikot chce tak naprawdę utrudnić ludziom życie, zmuszając rodziców do dodatkowej podwózki dzieci na religię do salek katechetycznych. Ostatnio dyskutowałem o tym z żoną, jak to było za komuny (parę lat żyłem w tamtym okresie i zahaczyłem też o szkołę). Dzieci biegały ze szkoły do kościoła na religię i w tym czasie było kilka wypadków z ich udziałem, gdyż wiadomo, że w grupie nie zachowuje się takiej ostrożoności, jak powinno. Zgadzam się z katolikiem, że to nie z powodu religii nie ma innych przedmiotów w szkole, tylko z powodu oszczędzania dosłownie na wszystkim i zabierania pieniędzy na coraz to bzdurniejsze cele, a nie przeznaczanie ich na sprawy dotyczące życia przeciętnych obywateli. Żeby nie było jednostronnie, jestem też zdania, że wreszcie ktoś powinien ogranąć program religii tak, by był uniwersalny dla wszystkich szkół i jednoznacznie wyznaczony, bez wprowadzania do niego różnych skrzywień wynikających z poglądów prowadzących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisałem już o tym niedawno w innym temacie, napiszę jeszcze raz. To ja płacę podatki i to ja i moje dziecko mamy prawo wybrać edukację dla niego. Innymi słowy, mamy prawo domagać się, aby za nasze pieniądze w szkole była religia, podobnie jak matematyka i polski. Nikt nam tego nie sponsoruje, bo to są podatki płacone przeze mnie. A Palikot chce tak naprawdę utrudnić ludziom życie, zmuszając rodziców do dodatkowej podwózki dzieci na religię do salek katechetycznych. Ostatnio dyskutowałem o tym z żoną, jak to było za komuny (parę lat żyłem w tamtym okresie i zahaczyłem też o szkołę). Dzieci biegały ze szkoły do kościoła na religię i w tym czasie było kilka wypadków z ich udziałem, gdyż wiadomo, że w grupie nie zachowuje się takiej ostrożoności, jak powinno. Zgadzam się z katolikiem, że to nie z powodu religii nie ma innych przedmiotów w szkole, tylko z powodu oszczędzania dosłownie na wszystkim i zabierania pieniędzy na coraz to bzdurniejsze cele, a nie przeznaczanie ich na sprawy dotyczące życia przeciętnych obywateli. Żeby nie było jednostronnie, jestem też zdania, że wreszcie ktoś powinien ogranąć program religii tak, by był uniwersalny dla wszystkich szkół i jednoznacznie wyznaczony, bez wprowadzania do niego różnych skrzywień wynikających z poglądów prowadzących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@zniesmaczony Forum szwankowało i zapis posta wyświetlał błąd. Dziękuję za zgłoszenia dubli, sam wysłałem wiadomość 3 razy zanim zorientowałem się, że poszła za pierwszym razem. Na wszystkie zauważone przez siebie problemy rozwiązaniem jest przeniesienie lekcji religii do sal katechetycznych? Trzeba dobudować jeszcze sale przy meczetach, przy synagogach, przy świątyniach buddyjskich i tak dalej i tak dalej? Matematyka jest ciekawa, bo zmienia się co roku? Geografia się zmienia? Hmm, może zmienia się chemia albo język polski? Problem stanowi prawo tworzone przez posłów, dla których liczą się tylko słupki poparcia. Gdyby w Polsce było więcej prochrześcijaństwa, to Palikot znowu zacząłby wydawać gazetkę katolicką i zapewne budowałby kościoły, a w sejmie walczył o zwiększenie ilości lekcji religii w szkole. Tak jeszcze słów kilka o tych dodatkowych zajęciach dla uczniów za zaoszczędzone pieniądze. KTO MIAŁBY DZIECIOM OWE ZAJĘCIA ZORGANIZOWAĆ? Niedouczeni i pozbawieni pasji nauczyciele, którzy jako nieliczni mają zapewnione spore podwyżki, a i tak płaczą ciągle, że im mało płacą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OJ BIEDNY TO CZŁOWIEK. CZY JUŻ HISZPANIA ODDAŁA DŁUGI PONOĆ JUŻ MIAŁ INTERWENIOWAĆ W TEJ SPRAWIE? CHYBA ZE MU JUZ NA WIBRATORY BRAKUJE PIENIĘDZY!!!!! OJ ALE CHYBA JUZ NIE DŁUGO SKOŃCZY MU SIE KADENCJA I WRÓCI DO KOPANIA ROWÓW!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziecko kosztuje i edukacja kosztuje, ale żeby wiedzieć ile to kosztuje trzeba być rodzicem. Nie zrozumią tego ludzie którzy dzieci nie mają bo poobcinali sobie penisy albo gustują w taj samej płci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziecko kosztuje i edukacja kosztuje, ale żeby wiedzieć ile to kosztuje trzeba być rodzicem. Nie zrozumią tego ludzie którzy dzieci nie mają bo poobcinali sobie penisy albo gustują w taj samej płci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziecko kosztuje i edukacja kosztuje, ale żeby wiedzieć ile to kosztuje trzeba być rodzicem. Nie zrozumią tego ludzie którzy dzieci nie mają bo poobcinali sobie penisy albo gustują w taj samej płci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziecko kosztuje i edukacja kosztuje, ale żeby wiedzieć ile to kosztuje trzeba być rodzicem. Nie zrozumią tego ludzie którzy dzieci nie mają bo poobcinali sobie penisy albo gustują w taj samej płci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile wydajemy na posłów z partii Palikota? Za te pieniądze można by leczyć narkomanów, którzy drogę z narkotykami rozpoczęli od marihuany, albo prowadzić terapię dla dzieci skrzywdzonych przez związki jednopłciowe. Stop narkotykom! Stop heterofobom! Stop klerofobom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a podliczyli ile Polska straciła, na tym że cwaniaki, złodzieje, a także oszuści płacą podatki na Cyprze lub w Szwajcarii ? A dlaczego panna Anna Grodzka ma dostać emeryturę w wieku 60 lat skoro przez wiekszą część życia była facetem ? Taż niezle wydutka polskiego podatnika. Cwana baba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a podliczyli ile Polska straciła, na tym że cwaniaki, złodzieje, a także oszuści płacą podatki na Cyprze lub w Szwajcarii ? A dlaczego panna Anna Grodzka ma dostać emeryturę w wieku 60 lat skoro przez wiekszą część życia była facetem ? Taż niezle wydutka polskiego podatnika. Cwana baba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a podliczyli ile Polska straciła, na tym że cwaniaki, złodzieje, a także oszuści płacą podatki na Cyprze lub w Szwajcarii ? A dlaczego panna Anna Grodzka ma dostać emeryturę w wieku 60 lat skoro przez wiekszą część życia była facetem ? Taż niezle wydutka polskiego podatnika. Cwana baba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a podliczyli ile Polska straciła, na tym że cwaniaki, złodzieje, a także oszuści płacą podatki na Cyprze lub w Szwajcarii ? A dlaczego panna Anna Grodzka ma dostać emeryturę w wieku 60 lat skoro przez wiekszą część życia była facetem ? Taż niezle wydutka polskiego podatnika. Cwana baba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a podliczyli ile Polska straciła, na tym że cwaniaki, złodzieje, a także oszuści płacą podatki na Cyprze lub w Szwajcarii ? A dlaczego panna Anna Grodzka ma dostać emeryturę w wieku 60 lat skoro przez wiekszą część życia była facetem ? Taż niezle wydutka polskiego podatnika. Cwana baba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a podliczyli ile Polska straciła, na tym że cwaniaki, złodzieje, a także oszuści płacą podatki na Cyprze lub w Szwajcarii ? A dlaczego panna Anna Grodzka ma dostać emeryturę w wieku 60 lat skoro przez wiekszą część życia była facetem ? Taż niezle wydutka polskiego podatnika. Cwana baba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zrob sie kobieta, zarob kupe pieniedzy, a zalokujesz je tez w Szwajcarii bo tu ci połowe zabiorą. Albo i wiecej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paligłup! Chłopie nudny jesteś jak kluchy z makaronem! Wymyśl coś oryginalnego bo piep.... w kółko to samo. Ruch P. przeszedł do historii, to wasz pierwszy i ostatni raz w sejmie. Naród ma dość waszych żenujących zagrywek i odwracania uwagi od przekrętów PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paligłup! Chłopie nudny jesteś jak kluchy z olejem! Wymyśl coś oryginalnego bo piep.... w kółko to samo. Ruch P. przeszedł do historii, to wasz pierwszy i ostatni raz w sejmie. Naród ma dość waszych żenujących zagrywek i odwracania uwagi od przekrętów PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J.Carlin kiedyś powiedział: "Bóg jest wszechwiedzący, wszechmocny ale nie idzie mu z kasą. I potrzebuje twojej".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...