Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ILE ZA ŚLUB W TWOJEJ PARAFI?

Utworzony przez majster, 18 marca 2009 r. o 19:01
ile kosztuje ta przyjemność??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U MNIE CHYBA OK. 5 000 ZŁ!!! ALE TO BYŁA PIERWSZA RATA DLA KSIĘDZA!!! ORGANISTA 2 000 ZŁ, A KOŚCIELNY 1 300.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu chyba zgłupiałeś!A może wróć do szkoły podst. i naucz się pisać liczebników. jak potrafisz negocjować cenę to może i za darmo dostaniesz ślub.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE ZGŁUPIAŁEM!!! A LICZEBNIKI POTRAFIĘ PISAĆ!!! TYLKO JAK KTOŚ TAKIE DURNE PYTANIE DAJE!!! A TAKICH PYTAŃ OSTATNIO DO CHOLERY TO TYLKO TAK MOŻNA REAGOWAĆ!!! CAŁY CZAS TYLKO ILE ZA CO I GDZIE!!! KTO KOMU KAŻE SIĘ ŻENIĆ!!! NIECH ŻYJĄ NA KOCIĄ ŁAPĘ!!! POWODZENIA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wziąłem ślub w nie swojej parafii i nie w parafii mojej wtedy narzeczonej.... Mały urokliwy kościół, super atmosfera, fajna okolica - jedna z najbardziej znanych turystycznie miejscowości Lubelszczyzny. Delegacje kosztowały kilkaset złotych (200złlub 300zł - nie pamiętam....trzy lata temu)- reszta ok. 500zł. Nie jesteśmy snobami-dostosowaliśmy się do sytuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
NIE ZGŁUPIAŁEM!!! A LICZEBNIKI POTRAFIĘ PISAĆ!!! TYLKO JAK KTOŚ TAKIE DURNE PYTANIE DAJE!!! A TAKICH PYTAŃ OSTATNIO DO CHOLERY TO TYLKO TAK MOŻNA REAGOWAĆ!!! CAŁY CZAS TYLKO ILE ZA CO I GDZIE!!! KTO KOMU KAŻE SIĘ ŻENIĆ!!! NIECH ŻYJĄ NA KOCIĄ ŁAPĘ!!! POWODZENIA!!!
O tak-zgadzam się z Tobą. Winduj te usługi jeszcze wyżej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tanio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...