Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Internet/providerzy internetowi

Utworzony przez monika33, 3 listopada 2008 r. o 20:34
Hej Właśnie, co przeprowadziłam się na dzielnicę Czuby, a konkretnie oś Skarpa i nie wiem, którego dostawcę Internetu wybrać. Chodzi mi o szybkie łącze. Może ktoś mógłby pomóc. Z góry dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na czubach jest kilku dostawców neta, wiem z wlasnego doswiadczenia, ze niektorzy obiecują dużo, kase się im placi nie małą, a net jest awaryjny i muli. Ja mam teraz pronet choc nie wiem czy teraz sie jakos inaczej nie zwą. Jest okej. Pozdros
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pronet to chyba teraz n-play. Widziałem jakies reklamy na chodnikach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też widziałam, teraz podobno maja jakąs akcje w klubach i na miasteczku, że będą miecze świetlne i jakieś atrakcje. W ten weekend chyba, słyszał ktoś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nic nie słyszałam ale jeszcze nie weekend
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej byłam w weekend w fantazy parku i N-Play zrobił fajne szoł. Ninja wymachiwał mieczem świetlnym:). Fajna rzecz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heh to niezle, nie widziłam. Pronet miałam od roku i wszystko było okej więc może jak teraz NPlay to będzie jeszcze lepiej:). Polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej, ja mieszkam na czubach, wczesniej miałem pronet teraz N-play i jest w porządku śmiga jak trzeba i cena nie za wysoka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ja właśnie się zastanawiam nad tym providerem ale jak czytam oferty to wydaje się, że łącze okej i cena nie najwyższa więc chyba się zdecyduje. Pozdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NPlay teraz jest w sumie największym dostawcą neta, więc warto. Ja jeszcze mam pronet, w sumie nie wiem czy mam się przepisywać do Nplaya, czy jakoś przejdę automatycznie. Może ktoś wie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trafiłem na ciekawy materiał na You tubie http://pl.youtube.com/watch?v=ewH69i0cZh8&...feature=related jak na lokalnego dostwacę to muszę powiedzieć że zajebiste akcje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecny Nplay
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecny Nplay swoją ofertą wprowadza przyszłych klientów w BŁAD!.Otóż oferowane przez nich prędkości internetu są o połowę niższe w DZIEŃ!.No i pędkość rzeczywista jest daleka od ideału.Ale chyba są jedni z lepszych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...