Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak szybko schudnąć?

Utworzony przez Gość, 21 czerwca 2010 r. o 13:23
Jak szybko schudnąć? ######schudnij-szybko.blogspot.com/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak szybko schudnąć? ######schudnij-szybko.blogspot.com/
Szybko ???? To weź na odwodnienie tabletki i po 24 godzinach wysikasz prawie 3 kg ......o efektach późniejszych nie piszę A tak na prawdę schudną szybko to się nie da.....trzeba czasu.....oczywiście zalezy wszystki ile masz do zrzucenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezła dieta i skuteczna. Polecam. ######www.speedyshare.com/files/16538375/...0turbo%20ws.pdf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdura. Oczywiście że można schudnąć szybko i są na to różne sposoby. Pytanie tylko czy warto? Efekt jo-jo gwarantowany a szczuplejszą sylwetką niezbyt długo się będziesz cieszyć... Organizm po wycieńczającej ciało diecie jest taki sprytny, że większość tego co po ostrej diecie lub dłuższej głodówce zjesz - zamiast strawić i wydalić - odkłada (na czarną godzinę, w razie kolejnych braków dostarczenia mu "paliwa"). Dlatego - z doświadczenia po różnych próbach schudnięcia i różnych dietach - mogę powiedzieć że najlepsze jest zmniejszenie porcji posiłków - stopniowe, nie drastyczne, unikanie tłustych posiłków i jedzenie na mieście, minimum słodyczy ( z własnego doświadczenia wiem że całkowite wyeliminowanie słodkiego prowadzi do późniejszego , dosłownego "rzucenia się " na słodkości. Więcej owoców i warzyw. Woda niegazowana. Do tego trochę sportu. Morze nie brzmi zachęcająco i nie widać ubywania wagi z dnia na dzień, ale efekt - gwarantuję - murowany i bez jo-jo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z własnego doświadczenia...... jestem na diecie DUKANA tzw. diecie proteinowej. Przez 9 miesięcy schudła 22 kg. Jak widać na efekty trzeba było poczekać. Średni ubytek wagi miesięcznie 2-3 kg. Tak szczerze powiem ,że osiagnęłam ten wynik bez większych wyrzeczeń. O szczegółach tej diety mozna poczytac na www.dieta.pl Polecam wszystkim, najlepsze efekty osiagają osoby mające duuuuużo do zrzucenia...gorąco polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...