Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

jaka firma do przeprowadzki

Utworzony przez swiatzwiedzam, 17 grudnia 2011 r. o 15:58
Ostatnio Pan Marek wykonywał dla mnie przeprowadzkę z firmy http://trans-bagazowka.pl/  i było wszystko w porządku polecam jak najbardziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widze pytanie o firme do przeprowadzki bez podania mista to sie zastanawiam o co autorowi chodzi.... w końcu nikt kto mieszka w Wawie nie weźmie firmy z Gdanska :wacko: to co można polecić w tym wypadku to aukcje zleceń transportowych jak Clicktrans np co ktoś juz wyżej polecał tak do przeprowadzek widziałem że ludzie też szukają wieć firmy przeprowadzkowe zleceń tam szukają bo odpowiedzi są na plus chyba to że ceny od razu sa podane przez firme  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja korzystałem z firmy transglob bardzo miła i zgrana ekipa można śmiało im powierzyć rzeczy do przewiezienia ;) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurierskiej, to nie... ale to chyba dosyć droga opcja ? Ja tam wolę TDU z Poznania http://www.przeprowadzki-poznan-24.pl/cennik.html mają zniżki dla studentów i nie tylko a i bez tego ceny są ok :) Zróbcie sobie wycenę i przekonajcie się sami :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najskuteczniej przeprowadzki  wykonuje  ""Koomoornik "" Wszystko ci wywiezie za przysłowiowe grosze. Aby zamówić usługę należy nie spłacić w terminie np. rat pożyczki lub rachunku. i sami cię znajdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tych firm jest teraz mnóstwo i trudno coś wybrać. Szukaj w najbliższym otoczeniu albo najlepszej cenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja korzystałem z usług firmy przeprowadzki-fus.pl i jestem bardzo zadowolony. Meble przewiezione bez żadnych uszkodzeń, pozostałe rzeczy super zapakowane, bez bałaganu i strat zostałem przeprowadzony w ciągu kilku godzin, super sprawa - polecam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wg mnie najlepsza firma przeprowadzkowa to FUS z Lublina - pojadą wszędzie, gdzie się chce, biorą zlecania z całej PL no i wcześniej robią wycenę, żeby nie było niespodzianek - polecam 2 razy przeprowadzili mnie na piątkę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...