Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szanowny Panie Dyrektorze Wójtowicz, z Bełżyc Pan jesteś więc pytam co z drogą 747 i mostem w Kamieniu, w tym roku jeszcze nic? Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIEDY BUDOWA DWUPASMÓWKI NA KRAŚNIK I OBWODNICY LUBLINA SIĘ ZACZNIE PANIE LENIU DYREKTORZE TFUU GDAKA(GDDKiA) ODDZIAŁ LUBLIN??TA DROGA TRANZYTOWA, W KIERUNKI GRANICY ZE SŁOWACJĄ TO WSTYD I HANBA!!JEST TAK ZAPCHANA I TAK NIEBEZPIECZNA,ŻE STRACH..MAŁE AUTO NA KOLEINACH TAŃCUJE JAK CI W TAŃCU Z GWIAZDAMI,CHACHA!!A PAN P....O PLANACH !!WY URZĘDNICY OD DRÓG, LUBUJECIE SIĘ W POKAZYWANIU PLANÓW I MAKIET I NIC NIE ROBIENIU!!URZĘDNICZA MAFIA TO NAJWIĘSZY SZKODNIK I HAMULCOWY ROZOWJU POLSKIEJ GOSPODARKI, PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I W OGÓLE POPRAWY JAKOŚCI NASZEGO KRAJU!!!LUBELSKIE JEST TEGO SMUTNYM PRZYKŁADEM!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejeżdżałem wczoraj ul.Skrzypcową i na wysokości Smyczkowej władowałem się w taki dół ,że aż coś się zrobiło w zawieszeniu (dzisiaj jadę na stację obsługi) .....na chwilę odwróciłem uwagę od jezdni ponieważ facet z taryfy zawracał na tym właśnie skrzyżowaniu i nie wiedziałem co zrobi dalej. Tak wyglądają drogi na całej lubelszczyźnie a ktoś tu się podnieca ośmioma czy dziesięcioma odcinkami.Jaka jest dla mnie różnica,użytkownika prywatnego samochodu czy ja go rozwalę na drodze szybkiego ruchu,czy na jakiejś lokalnej uliczce ,skoro w auto-serwisie zapłacę takie same pieniądze ZA NAPRAWĘ ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz chyba znamy przyczyne czemu mamy taki maly zakres inwestycji drogowo mostowych na lubelszczyznie - one w tej dyrekcji budowy drog w budowie sa po prostu pseucone. Popatrzcie ile nabudowal i za jakie pieniadze gosc bez kwalifikacji, uprawnien i wyksztalcenia. Robotnicy do biur i prezydenckich, marszalkowskich i ministerialnych gabinetow - urzednicu do lopaty i na drogi!!! Dyzma drog, mostow i autostrad w Polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOLAT napisał:
Przejeżdżałem wczoraj ul.Skrzypcową i na wysokości Smyczkowej władowałem się w taki dół ,że aż coś się zrobiło w zawieszeniu (dzisiaj jadę na stację obsługi) .....na chwilę odwróciłem uwagę od jezdni ponieważ facet z taryfy zawracał na tym właśnie skrzyżowaniu i nie wiedziałem co zrobi dalej. Tak wyglądają drogi na całej lubelszczyźnie a ktoś tu się podnieca ośmioma czy dziesięcioma odcinkami.Jaka jest dla mnie różnica,użytkownika prywatnego samochodu czy ja go rozwalę na drodze szybkiego ruchu,czy na jakiejś lokalnej uliczce ,skoro w auto-serwisie zapłacę takie same pieniądze ZA NAPRAWĘ ?.
różnicą jest szybkość, na osiedlowej uliczce urwiesz wahacz, a na trasie urwiesz wahacz i przy okazji zabijesz siebie lub kogoś innego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co do smyczkowej to te dziury tam są już chyba z miesiąc. Faktem jest, że można na nich koło urwać. Jeżdżę tamtędy codziennie i o nich wiem ale dla osoby, która tam pojawia się sporadycznie jest to problem, który może wygenerować spore koszty. Podobna dziura jest na braci wieniawskich tuż przy krawężniku, radzę w miarę możliwości trzymać się środka jezdni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem niedawno temu,że były plany naprawy i przebudowy u.Łęczyńskiej w Lublinie...-prawda to?-bo jakoś TO ucichło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydatki GDDKiA w całym kraju, planowane na 2010 rok wynieść mają ok. 31 miliardów złotych. Na drogi w naszym województwie przeznaczono ok. 1,1 miliarda, czyli ok. 3,5% wszystkich nakładów. Ten procentowy udział jest nawet niższy niż udział Lubelszczyzny w krajowym PKB, który wynosi ok. 3,85 %. Tak więc najbiedniejszy region otrzymuje proporcjonalnie mniej niż sam włożył do krajowej kasy. I jest to stała praktyka trwająca mniej więcej od pół wieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CZY JERZY OLESZEK TO DYŻURNY INFORMATOR DZIENNIKA WSCHODNIEGO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plany na ten rok (rozpoczęcie budowy, budowa lub oddanie): Annopol - Gościeradów ok. 7,7km Moszczanka - Kock ok. 10 km(zadanie 2-letnie) czyli ok. 5 km/rok Kurów - Piaski 67 km. (zadanie 3-letnie) czyli ok. 22,3 km/rok Łęczna ok. 3km obw. Kraśnika 5,3km( 2-letnie) czyli ok. 2,6 km/rok obw. Kocka i Woli S. ok. 8 km (3-letnie) czyli 2,6 km/rok do tego jeszcze jakieś dwa małe mościki Lubelska GDAKA zarządza ok. 1065 km dróg krajowych na terenie województwa. Plany na ten rok to średnio ok. 43km budowy, przebudowy czy odnowy dróg!!! Nie wiem śmiać się czy płakać:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to sem ja napisał:
plany na ten rok (rozpoczęcie budowy, budowa lub oddanie): Annopol - Gościeradów ok. 7,7km Moszczanka - Kock ok. 10 km(zadanie 2-letnie) czyli ok. 5 km/rok Kurów - Piaski 67 km. (zadanie 3-letnie) czyli ok. 22,3 km/rok Łęczna ok. 3km obw. Kraśnika 5,3km( 2-letnie) czyli ok. 2,6 km/rok obw. Kocka i Woli S. ok. 8 km (3-letnie) czyli 2,6 km/rok do tego jeszcze jakieś dwa małe mościki Lubelska GDAKA zarządza ok. 1065 km dróg krajowych na terenie województwa. Plany na ten rok to średnio ok. 43km budowy, przebudowy czy odnowy dróg!!! Nie wiem śmiać się czy płakać:/
PŁACZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja będę płakać jak nawet tych 43 km nie zrobią! na miejscu tej fujary znaczy dyrektora drogowców wyszedłbym na najbliższy plac budowy i położył się pod nadjeżdzający walec tyle że najblizsze place budowy to mazowieckie lub podkarpackie- u nas wszystko w planach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejne MINI inwestycje dla Lubelszczyzny. W III-im kwartale 2010r. "ma być" rozpoczęta modernizacji odcinka 'dwupasmówki" od Lublina do początku obwodnicy Piask. Przebudowa 7-iu kilometrów (wąskiej) drogi od Annopola do Gościeradowa ma trwać do końca listopada 2010 r. Mam też pytanie do dyrekcji Oddziału Lubelskiej GDDkiA - kiedy wreszcie na stronie internetowej Lubelskiego Oddziału będą znajdowały się aktualne i prawdziwe informacje o aktualnym stanie remontów Lubelskich dróg ? Ciekawi mnie też jakie środki z "puli" przeznaczonej dla województwa Lubelskiego na rok 2010 zostaną znowu zabrane przez "nasz" rząd z p.o. i przekazane "na inwestycje" w lepszej części Polski. (tak jak to miało miejsce w 2009r.)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...