Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kom pałem się tam i wszysto mnie swędzi i mam wysypke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBELAK ty baranie widac ze jestes z bandy czerwonych bolszewickich wszarzy widac Twoja rodzicielka ktoremus z nich dawala i powstal taki antypolski prostak
Popatrz na siebie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO PISory i PREZYDENT PODZIEKOWALI WAM ZA PRZYJECIE; a mowilem ze uwazac na PISorw to jest ZARAZA!!!!!!!!
O czym ty piszesz pierd olona,czerwona komunistyczna świnio ?? jakie Qurwa przyjęcie ? jakie wesele dęty czerwony bucu ??? jakie ruskie pierogi ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin!!!  O czym ty piszesz pierd olona,czerwona komunistyczna świnio ?? jakie Qurwa przyjęcie ? jakie wesele dęty czerwony bucu ??? jakie ruskie pierogi ??      Doliczyłem się ośmiu ochroniarzy. Ciekawe ile osób ochrania papieża gdy idzie na obiad?     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JANKU  !!!  POwiedz mi dlaczego suka Smoleńska w wolnym czasie tj.gdy nie reklamuje majtek,reform i innej bielizny w VIVIE musi ciągnąć po Polsce za sobą aż cztery tiry z meblami,krzesłami  itp. to znaczy że jak sołtys jej pod dupsko podstawi zwykłe krzesło ze Swarzędza to czyraków na dupsku dostanie ? to wszystko z twoich i moich podatków jest przecież, więc raz sierpem a raz młotem w to czerwone łajno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak jaka przyczyna- proste >>>CHORE KACZKI>>>>roznoszą zarazki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Marcin!!!  O czym ty piszesz pierd olona,czerwona komunistyczna świnio ?? Czy piszesz o swojej matce i wiecznych przeprowadzkach? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raz weszłam, długo siedziałam a gdy wyszłam wszystko mnie swędziało. Następnego dnia już byłam CAŁA w krostach (miałam je nawet pod uszami!) tak jak moja młodsza siostra. Jak pojechałyśmy z mamą do szpitala doktor poradził nam picie wapna i jakąś maść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję złożyć pozew zbiorowy przeciw zarządcy akwenu w Janowie Lubelskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Marcin!!!  O czym ty piszesz pierd olona,czerwona komunistyczna świnio ?? Czy piszesz o swojej matce i wiecznych przeprowadzkach? 
O suce Smoleńskiej pisze o reformach reklamowanych  w VIVIE i o tym że ciągnie kilkanaście tirów za sobą z meblami po świecie za moje i twoje,a to wszystko po to by żyło się lepiej !!  czytaj ze zrozumieniem i nie pajacuj !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O suce Smoleńskiej pisze o reformach reklamowanych  w VIVIE i o tym że ciągnie kilkanaście tirów za sobą z meblami po świecie za moje i twoje,a to wszystko po to by żyło się lepiej !!  czytaj ze zrozumieniem i nie pajacuj !!
Bieda chyba zajżała jej w oczy żeby w ten sposób dorabiać ?,można przeciez jeszcze w agencji tylko stara duoa juz jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez mikrofon wolą zapowiadać frytki, frytki frytki, hotdog,hamburger, w niedziele 0d 13-14:30 nikt przez mikrofon nie informował ludzi o syfie w wodzie, koło baru byli moi znajomi z dzieckiem 5 lat z podkarpacia i uszy im więdły od tych zapowiedzi frytki itp.. nie które już dzieci wylądowały w szpitalu a sanepid już wszystko wiedział, były postawione tabliczki wielkości 40 cm na 30 cm i nie więkrze, wysokość ok 1,5 metra, haha, ZAKAZ KĄPIELI ,KĄPIELISKO ZAMKNIĘTE, zarządca postawił aby postawić, KTO STAŁ KOŁO TABLICZKI TO WIDZIAŁ A JEST ICH OK 10 DOOKOŁA ZALEWU WOW- ALE SĄ NA WRAZIE WUU..proponuję jak nie wie co jest z wodą niech swoje dzidzi zagoni do tego łajna i na swoich dzieciach sprawdzi ci jest z wodą,DOOKOŁA Z MIKROFONEM POWINIEN CHODZI KTOŚ Z BARU Z GŁOŚNIKIEM CO KWADRANS I INFORMOWAĆ LUDZI O SYFIE W WODZIE I ŻE LUDZIE ŁAPIĄ WYSYPKĘ ALE PO CO? PO co robić bunt? Ludzie przyjechali z wielu powiatów, gmin więc nie ma co straszyć.. 13.08.2015 i nie wiedzą co w wodzie jest.. hm ciekawe czy wiedzą jaką pensję bierze zarządca? Zarząda woła za parking zamkniętego kąpieliska po 5 zł.. tego nie usunie i tabliczki nie postawi na parkingkuiż Kapielisko jest zamknięte!!! Natomiast po 5 zł zbierają.. czy można nazwać OSIR w Janoawie Wyzyskiwaczem od ludzi? Złódziejstwo w biały dzień!!! Ludzie robimy pozew przeciwko tej bandzie z OSIR!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego piowskie trolle robicie z tego forum szambo?   Ciągle przekraczacie granice dla ludzi nieprzekraczalne. Do pojęcia „smoleńskie wdowy” dołączyliście pojęcie „suki smoleńskiej”. To jest barbarzyństwo przekraczające granice człowieczeństwa. Wydawałoby się, że tragedia smoleńska jest tak bolesnym wydarzeniem, że żadne bydło nie będzie deptać tej świętości, a jednak…   Stella! Przydrożne dziwki mają więcej klasy od ciebie. Mam nadzieję, że jesteś importem ze wschodu.   Marcina. Nigdy nie byłeś Polakiem, co sam przyznałeś ale postaraj się zmieścić w granicach człowieczeństwa.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego za parking OSIR w Janowie pobiera 5 zł bez braku tabliczki przy Panu co sprzedaje bilety iz ZALEW JEST ZAMKNIĘTY,WYSYPKA ATAKUJE DZIECI DOROSŁYCH? dalczego przewijacie specjalnie komentarz poprzednika i niby piszecie o parti pis jak to temat zalew janowski jest skarzony? za 2 dni 15.08 sobota i niedziela więc przewijacie komentarze? Czy telewizja stalowa wola poinformowana o zakarzonym zalewie w Janowie lub. Bardzo dużo osób ze Stalowej Woli przyjeżdza z dziećmi, OSIR w Janowie zwróci im pieniądze za podróż bez ostrzeżenia?Czy ogłaszanie na zakażnym zalewie przez mikrofon w barze frytki frytki to najważniesjza sprawa zamiast informować nie świadomych ludzi o bakterii w wodzie która atakuje ludzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zostawcie to forum dla ludzi pokrzywdzonych -którzy nie maja pojęcia co robić, a nie uprawiacie politykę ja dziecku od piątku daję antybiotyk i smaruję sterydami i nic nie pomaga Dzwoniłam do zarządcy to stwierdzili że badania w Olsztynie nic nie wykazały, zbliża się weekend i ZASTANAWIAJĄ się czy nie otworzyć kąpieliska...... Co za ludzie tam pracują? czy zdrowie ludzi (w tym dzieci) niewiele znaczy w porównaniu z kasą Pogadam w weekend z prawnikiem - trzeba zacząć działać bo wszyscy ręce umywają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na " komuszkę zakażną " nie ma antidotum,nie ma żadnej dobrej recepty,tylko należy czekać i modlić się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wczoraj 30.08 postaowiłem wybra sie znó do janowa po ok 3 tygodniach przerwy, tyko potwierdziło sie jaki jest tam syf mimo ze woda na pierwszy rzut oka wydaje sie czysciutka i przejrzysta tylko przy samych brzegach sa jakies delikatne glony.... juz po wyjsciu z wody czułe ze swedzą mnie nogi ale myslalem ze to siła autosugestii ze cos moze wystąpić... w wodzie bylem raz ok 10 min ponizej poopalałem sie ok 1,5 godz i powrot do domu i oczywiscie od razu prysznic po kilku godz zsypało mi szczegolnie cale nogi mam bąble jak po ugryzienia komara tylko nieco wieksze ok 1 - cm kwadratowego i swędzą jak sam skurczybyk kilka bobml mam tez na szyji plecach nawet posladku wiec nie ma szansby był to jakis komar bo w tym roku ich nie ma a nalewej nodze za kolanem mam ok 9 takich. Do tego stopnia były uciazliwe ze wstałem prze 5 rano by wziać wapno i kolejny prysznic. To samo miałem 3 tyg temu ale po zalewie bylem jeszcze na grilu do bardzo późna i pomyślałem ze mnie komary zechlały w nocy jak spałem mimo ze nikogo nic nie pogryzło, nie wiedzialem ze od wody mozna takich bąbli dostać! W życiu juz nie pojade do Janowa mimi ze mi sie tam bardzo podobało zagospodarowanie! Syf i nawet nikt nie ma odwagi zamknąć bajora jak cos jest nei tak!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stwierdziłeś to po zobaczeniu jednej lub dwóch uliczek.
A ile tych uliczek jest w Janowie ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna ulica i tuzin wygonów. Ot i cała topografia tej dziury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...