Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pizzerii w Janowie jest kilka ale Di gusto chyba już nie istnieje. Teraz jest Domino i Rybka (ul. Wiejska) Piwnica oraz Oregano. Parma i Capri tak jak w artykule...chyba autor artykułu powinien jeszcze raz dowiedzieć się jakie pizzerie funkcjonują w mieście...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pizza faktycznie jest bardzo pyszna i i nikt w okolicy ba nie jadłem nigdzie lepszej, ale gorsze jest podejście do klienta przez samego Angela bo zrobił się bardzo chamski dlatego pizze zamawiamy na telefon i nie odzywamy się do woziciela bo też boimy się jeść pizze ze śpikiem kolesia w czapeczce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pizza faktycznie jest bardzo pyszna i i nikt w okolicy ba nie jadłem nigdzie lepszej, ale gorsze jest podejście do klienta przez samego Angela bo zrobił się bardzo chamski dlatego pizze zamawiamy na telefon i nie odzywamy się do woziciela bo też boimy się jeść pizze ze śpikiem kolesia w czapeczce
Chyba piszesz o sobie jako o chamie , często chodzimy tam na pizze i nigdy nie doświadczyłem nietaktownego zachowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie w Janowie można zamówić pizzę na puszystym cieście taki wyrośnięty gruby placek ??? Przepadam za takim smakołykiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałam plotki i doświadczyłam sama jak Smaż (właściciel Parmy) w nocy, tak mniej więcej 1-3 godziny, włącza muzykę w restauracji na fulla i sąsiedzi nie mogą spać... Już od dawna tam nie chodzę, a pizza nie wyróżnia się niczym specjalnym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koszt składników na taki pseudo-rarytas to około 5-7 złotych za kilogram standardowej o średnicy ok.40 cm i masie ok.+.- kilograma. A cena wyjściowa pizzy jest raczej większości znana ,reasumując pizzeria  to niezły biznes,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba piszesz o sobie jako o chamie , często chodzimy tam na pizze i nigdy nie doświadczyłem nietaktownego zachowania.
Zapytaj jego sąsiadów o opinie ,a dowiesz się prawdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam pizzy koło dworca. Okropna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie warto jeść pizzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...