Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jednego dnia do Boga poszło wielu dobrych ludzi

Utworzony przez agi, 18 kwietnia 2010 r. o 22:52 Powrót do artykułu
Obserwuję Polskę i politykę od ponad 20 lat i powiem krótko - Polacy ZAWSZE uważali i nadal uważają polityków za złodziei, kłamców, krzywoprzysiężców i ogólnie samo zło. A teraz opowiadają bujdy o tym, że ich żywcem do nieba wzięli... To niech się zdecydują... a może kłamcy i złodzieje gdy giną w katastrofie dostają boskie i ludzkie rozgrzeszenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA MYSLE PODOBNIE, DO NIEBA TO ONI NIE POSZLI ,MOZE DO CZYSCA , GDZIE DIABEL IM SMOLOM PIENTY SMARUJE,,HAH,,HAH,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agi napisał:
Obserwuję Polskę i politykę od ponad 20 lat i powiem krótko - Polacy ZAWSZE uważali i nadal uważają polityków za złodziei, kłamców, krzywoprzysiężców i ogólnie samo zło. A teraz opowiadają bujdy o tym, że ich żywcem do nieba wzięli... To niech się zdecydują... a może kłamcy i złodzieje gdy giną w katastrofie dostają boskie i ludzkie rozgrzeszenie?
I JA TAK MYSLE, POWIENKSZYLI GRONO PIEKIELNIKUF, WOJDYLLA TAM JEST I IM NIE POMOZE ,COS CZLEKU NAWAZYL TO I WYCIERPIEC MUSISZ,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agi napisał:
Obserwuję Polskę i politykę od ponad 20 lat i powiem krótko - Polacy ZAWSZE uważali i nadal uważają polityków za złodziei, kłamców, krzywoprzysiężców i ogólnie samo zło. A teraz opowiadają bujdy o tym, że ich żywcem do nieba wzięli... To niech się zdecydują... a może kłamcy i złodzieje gdy giną w katastrofie dostają boskie i ludzkie rozgrzeszenie?
Co niektórzy to pletli niedorzeczności. Jeden pogrzebał Lecha Wałęsę. Inny zapomniał , że katastrofa wydarzyła się tydzień temu, a nie miesiąc. Kolejni ofiarom "załatwili" już lokum w niebie- daj im Boże, ale czy nie zagalopowaliście się w tym wszystkim. "Choć nie jestem godzien Panie, by dzieckiem Twym się stać. Lecz proszę Cię oTwe zmiłowanie, bym mógł Twe tajemnice znać".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RPO mi nie szkoda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy dobrzy? Wątpię. PIS dostal lekcje pokory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Boga ? - na pewno do piachu. Tylko religijni fanatycy potrzebują nieba, szangri la czy innego raju z darmowym ruchaniem. Na myśl o śmierci robią pod siebie i nakazują innym czcić swoich bożków i żyć na swoją modłę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ambit napisał:
Czy dobrzy? Wątpię. PIS dostal lekcje pokory.
pokory?????? za co??? chyba za PO i jego rzad (nierzad i afery ) ze tak łatwo oddali władzę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...