Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Najładniejsza to ta z wózkiem na zdj.nr.1
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeżeli ta urocza pani z dzieckiem w wózku nie wyraziła zgody na zamieszczenie zdjęcia z jej wizerunkiem i jej dziecka to powinna podać autora fotki do sądu o odszkodowanie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dlaczego w Lubline nie było żdnych uroczytości np. na Alei Jana Pawla 2? Myślę że przyszłyby tłumy ludzi jakby było to jakoś zorganizowane i byłby telebimy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeżeli ta urocza pani z dzieckiem w wózku nie wyraziła zgody na zamieszczenie zdjęcia z jej wizerunkiem i jej dziecka to powinna podać autora fotki do sądu o odszkodowanie.
Wyraziłam,wyraziłam tępy BUCU, niech już głowa cię o to nie boli !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
JP 2 ŚWIĘT(ojebliw)YM czyli PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA: cz. 1:   =K:Z=NS:ZZ=SOL:IDAR:NOŚĆ=OR:GANI:STÓW= i ASC zauważa spektaKULarnie psychoPATyczny ATAK ŚWIĘTOŚCI z ECCLESIOFOBIĄ Braci Naczelnych, którzy licząc na (z)BAWIENIE od wieków obiecywane HISTORIĘ ZWIĄZKU z Epoki JP 2 uznali za SPAM... mimo to HISTORIA ZWIĄZKU dostępną w necie od początku funkcjonowania INTERNETU.Dorównali tym samym Boskiemu poziomowi POŻAL SIE BOŻE wszystkim DO(w)N AMINENCJOM i samemu Kardynałowi DO(w)N DZIWISZOWI, który SPALIŁ niewygodną część paPIESKICH Notatek...   Od dzisiaj =K:Z=NS:ZZ=SOL:IDAR:NOŚĆ=OR:GANI:STÓW= i ASC wszelkie wizerunki ŚW.(irniętego) JP 2 dekoruje kąKUL-ami. - (kąKUL, to "Biblijny" chwast KĄKOL podlewany Wodą Święconą i hodowany w KUL-awej Biotechno...). Nad wizerunkami przyświecać będzie ŚWIATŁO DUCHA ŚW.(irniętego) pod postacią KULoPATwy pokazującej jak OJCE ŚW.(irnięte) Z DO(w)N Aminencjami wyprowadziły LUD BOŻY w Pole...   O dzisiaj (27.IV.2014 r.) LITANIA DO WSZYSTKICH ŚW.(irniętych) powinna zaczynać sie od słów: "W IMIE OJCA I SYNA ADASIA...". Od ponad 2000 lat nie są w stanie przetłumaczyć początku LITANII serwującej KULinaria ze wschodnich potraw typu KEBABY ... i inne BABY ... - tak wygląda PEDOgogiczna ROLA KOSCIOŁA...     Pod Kuriewnymi włościami, pod Katedrami i pozostałymi Kościołami powinny być skandowane Historyczne już MODLITWY z epoki JP 2 i Umiłowanych Następców:1) "WRZÓD NA DU---PIE PAPIEŻA";2) "ZAWSZE BĘDĘ POPIERAŁ WŁADZĘ DUCHOWNĄ" ... "BO JAK NIE TO MY WAM DAMY".3) "ROBOTY W DIECEZJI NIE DOSTANIETA";4) "PO POLSCE WAS GANIAŁ NIE BEBE, A ZA GRANICO TO NIE WIEM";5) "JE---BA---NE---MU ORGANIŚCIE NIE POMOŻE NAWET CZYŚCIEC";6) „No nie !!!!!!!! Ten oszołom jeszcze żyje , a już myślałem ,że mu łeb upier***ili."7) W miejsce historycznych KOKSOWNIKÓW Związek serwuje na rozgrzewkę:1] Ciało Pańskie z Grilla;2] Krew Pańską z Gwinta;3] Skrzydełka Anielskie z Grilla;4] Pączki smażone na Świętych Olejach z nadzieniem Róży Duchownej;5] Napój Duchowny FRUTTI DI PAPA z paPIESKICH Owoców - granatów - odmianaGermany 1939;6] Brakujące paliwo uzupełnia Bio-paliwem ze Świętych Olejów i każdy będzie mógł jechać prosto do Nieba...ZAŚ NA DESER:1] czeKULadowe Krzyże;2] czeKULadowego Zbawiciela;2] czeKULadową Panienkę;3] i......... i Wszystkich Świętych czeKULadowych...Wszystkie te atrakcje produkowane oczywiście na KUL-u z nadzieniem Róży Duchownej!jako, że „NIE SAMYM CHLEBEM ŻYJE CZŁOWIEK...”Kilku odważnych spróbowało Uczty Niebieskiej popijając Boskim Napojem FRUTTI DI PAPA i miało wrażenie, że chce ich rozerwać po takiej eksplozji smaków!  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
JP 2 ŚWIĘT(ojebliw)YM czyli PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA: cz. 2:Nie tylko ZWIĄZEK ma spektaKULarne wspomnienia, ale INTERNAUCI TEŻ:   "Dziennik Bałtycki" z dn. 21.IV.2014 r. w artyKULe "Policzek od Jana Pawła II podczas bierzmowania   Jeszcze parę numerów i osobisty przydu'pas paPIESKI ogłosi goMĘCZENNIKIEM ZA WIA(g)RĘ PO ŚMIERCI... i jak PEDO sam Kardynał Stanisław DZIWISZ w ten sposób WALCZY ZE ZŁEM! Przecież trudno tam szukać KOGOŚ NORMALNEGO - same DO(w)NY od Axcelencji poczynając, a na Siostrzyczkach kończąc!   Kraków, oprócz znanego DZWONU ZYGMUNTA ma już najnowszy MODEL - DZWON JP 2, a pełna nazwa powinna być: "DZOWN JP 2, KOCHANKI IRENY I SYNA ADASIA".Jeden Dzwon to mało - powinny być 3: Jeden dla Wojtyły Karola, drugi dla Kochanki paPIESKIEJ Irenki Kaniszewskiej, a trzeci dla Ich syna ADASIA!Za sznurki powinien pociągać sam Kardynał Stanisław DZIWISZ niczym Dzwonnik z Notre Dame!W razie niemocy zastąpią Go Kumple w randze kardynalskiej...Głos DZWONU powinien być transmitowany na całą POLSKE i ŚWIAT niczym HEJNAŁ mariacki: Hejnał w prawym kanale, dzwon(y) w LEWYM - lub odwrotnie...Dziwne, że Radio MARYJA, mimo że Ma Ryja, to nie wpadło na ten pomysł - od pomysłu OBOWIĄZUJĄ PRAWA AUTORSKIE dla ZWIĄZKU... jak d'bile, to d'bile!Przyjemnie byłoby słuchając DZWONU (z)BAWIENIA i pomyśleć o OJCU ŚWIRNIĘTYM, Kochance IRENIE i synu ADAMIE!   ( ... ) CENZURA Brata Naczelnego D.W.. pokazujaca jak Amnencje chcą Go Go (z)BAWIĆ - obejmuje OPRAWCÓW ZWIĄZKOPWYCH z JP 2 i całą EKIPĘ, KATolicki poziom intelektualny POŻAL SIĘ BOŻE...   Po wpisaniu w GOOGLE hasła:=K:Z=NS:ZZ=SOL:IDAR:NOŚĆ=OR:GANI:STÓW= oraz z kropkami i bez kropek MIĘDZY LITERAMI- ukaże się więcej info, a czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami.   Aby się jeszcze lepiej (z)BAWIĆ w google należy wpisać: Irena Kinaszewska Obiecane (z)BAWIENIE pokaże się tez po wpisaniu w google hasła: NU'N TU'BE z opuszczonymi znakami między literami...   Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r.   (PODPISANO: =K:Z=NS:ZZ=SOL:IDAR:NOŚĆ=OR:GANI:STÓW=)  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
JP 2 ŚWIĘT(ojebliw)YM czyli PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA: cz. 2:Nie tylko ZWIĄZEK ma spektaKULarne wspomnienia, ale INTERNAUCI TEŻ:   "Dziennik Bałtycki" z dn. 21.IV.2014 r. w artyKULe "Policzek od Jana Pawła II podczas bierzmowania   Jeszcze parę numerów i osobisty przydu'pas paPIESKI ogłosi goMĘCZENNIKIEM ZA WIA(g)RĘ PO ŚMIERCI... i jak PEDO sam Kardynał Stanisław DZIWISZ w ten sposób WALCZY ZE ZŁEM! Przecież trudno tam szukać KOGOŚ NORMALNEGO - same DO(w)NY od Axcelencji poczynając, a na Siostrzyczkach kończąc!   Kraków, oprócz znanego DZWONU ZYGMUNTA ma już najnowszy MODEL - DZWON JP 2, a pełna nazwa powinna być: "DZOWN JP 2, KOCHANKI IRENY I SYNA ADASIA".Jeden Dzwon to mało - powinny być 3: Jeden dla Wojtyły Karola, drugi dla Kochanki paPIESKIEJ Irenki Kaniszewskiej, a trzeci dla Ich syna ADASIA!Za sznurki powinien pociągać sam Kardynał Stanisław DZIWISZ niczym Dzwonnik z Notre Dame!W razie niemocy zastąpią Go Kumple w randze kardynalskiej...Głos DZWONU powinien być transmitowany na całą POLSKE i ŚWIAT niczym HEJNAŁ mariacki: Hejnał w prawym kanale, dzwon(y) w LEWYM - lub odwrotnie...Dziwne, że Radio MARYJA, mimo że Ma Ryja, to nie wpadło na ten pomysł - od pomysłu OBOWIĄZUJĄ PRAWA AUTORSKIE dla ZWIĄZKU... jak d'bile, to d'bile!Przyjemnie byłoby słuchając DZWONU (z)BAWIENIA i pomyśleć o OJCU ŚWIRNIĘTYM, Kochance IRENIE i synu ADAMIE!   ( ... ) CENZURA Brata Naczelnego D.W.. pokazujaca jak Amnencje chcą Go Go (z)BAWIĆ - obejmuje OPRAWCÓW ZWIĄZKOPWYCH z JP 2 i całą EKIPĘ, KATolicki poziom intelektualny POŻAL SIĘ BOŻE...   Po wpisaniu w GOOGLE hasła:=K:Z=NS:ZZ=SOL:IDAR:NOŚĆ=OR:GANI:STÓW= oraz z kropkami i bez kropek MIĘDZY LITERAMI- ukaże się więcej info, a czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami.   Aby się jeszcze lepiej (z)BAWIĆ w google należy wpisać: Irena Kinaszewska Obiecane (z)BAWIENIE pokaże się tez po wpisaniu w google hasła: NU'N TU'BE z opuszczonymi znakami między literami...   Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r.   (PODPISANO: =K:Z=NS:ZZ=SOL:IDAR:NOŚĆ=OR:GANI:STÓW=)   Pisz mów co chcesz... sąd ostateczny i ciebie rozliczy ;) pozdrawiam wszystkich Chrześcijan
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mialem zamiar wziac udzial w uroczystosciach organizowanych w regionie tym bardziej, ze chcialem zabrac ze soba wnuki. Obdzwonilem kilka parafii z prosba o rzetelne informacje, ale na zadnej z imprez nie zapewniano balonikow na druciku, waty cukrowej, czy tez wystepow swieckich klaunow.... Wobec takiego niedopatrzenia zrezygnowalem i boleje nad faktem, ze wnuki nie mialy mozliwosci przezycia ekumenicznej glebi tak wielkiego wydarzenia! A szkoda, bo takie gry i zabawy lacza narod i odpedzaja Szatana! 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mialem zamiar wziac udzial w uroczystosciach organizowanych w regionie tym bardziej, ze chcialem zabrac ze soba wnuki. Obdzwonilem kilka parafii z prosba o rzetelne informacje, ale na zadnej z imprez nie zapewniano balonikow na druciku, waty cukrowej, czy tez wystepow swieckich klaunow.... Wobec takiego niedopatrzenia zrezygnowalem i boleje nad faktem, ze wnuki nie mialy mozliwosci przezycia ekumenicznej glebi tak wielkiego wydarzenia! A szkoda, bo takie gry i zabawy lacza narod i odpedzaja Szatana! 
Pytałeś BUCU w ORBISIE lub GROMADZIE tam byś się załapał z pewnością !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: