Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
tyle piniędzy wydane w błoto i po co? Nie ma pracy dla młodych w tej miejscowości,a jak jest to wiadomo jak ,,załatwiana" .  I kto tam będzie chodził jak wszyscy wyjadą? żal i rozpacz 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm , to Lublin jest gminą ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że Lublin jest gminą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydawanie pieniędzy na takie bzdury, przy takim bezrobociu i biedzie jak obecnie, powinno  być karane z urzędu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydawanie pieniędzy na takie bzdury, przy takim bezrobociu i biedzie jak obecnie, powinno  być karane z urzędu. 
Dlatego tusk z czerwonymi musi odejść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę się doczekać, chce tam pójść do tego multikina bo ostatnio w kinie byłem 3 lata temu w CC i strzeliłem focha i moja noga więcej tam nie postała i nie postanie.. a i do olimpu mam bliżej i szybciej niż do cc.   Kiedy dokładnie będzie otwarcie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech popyt je oceni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komentarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozumiem pęd władzy do nowoczesności, ale czy w okolicach Opola wszystkie drogi są już w takim stanie,ze wydanie 6 milionów na sale kinową jest celowe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hollywodzkie lobby za tym stoi drodzy panstwo...czyli zydowskie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kutura niby ? 3 D - dla dzieci i amerykański chłam dla analfabetów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pies z kulawą nogą do tych kin nie przyjdzie. pieniądze w błoto. nie mają na co wydawać niech dzieci uczą angielskiego, niemieckiego za darmo uczą. przynajmniej bedą miały łątwiejszy start za graicami. to na wsiach pracy ni ma  - chyba ze maliny zrywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to co w szkołach nie ma obcych języków?A moze jak za darmo, to nie trzeba sie uczyć.!U nas pokutuje jakaś swoista mentalność.Jak zapłacisz, to lepiej ci w głowę wchodzi.Człowieku puknij się w tę swoją głowę.Tobie nic sie nie podoba.Tylko psioczenie.Proponuję startować w wyborach, zaprezentować program pod wszystkich i wygrasz.MOJ GŁOS  też dostaniesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to co w szkołach nie ma obcych języków?A moze jak za darmo, to nie trzeba sie uczyć.!U nas pokutuje jakaś swoista mentalność.Jak zapłacisz, to lepiej ci w głowę wchodzi.Człowieku puknij się w tę swoją głowę.Tobie nic sie nie podoba.Tylko psioczenie.Proponuję startować w wyborach, zaprezentować program pod wszystkich i wygrasz.MOJ GŁOS  też dostaniesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...