Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy w tym mieście na prawdę nie ma większych problemów? Poważnie nie ma na co kasy wydawać? Puknijcie się w te puste łby i zróbcie coś dla społeczeństwa co jest im potrzebne - pomniki różnej maści się do tego nie zaliczają.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeśli Pan/Pani "tia" chce aby ktokolwiek wziął pod uwagę jego/jej zdanie, ewentualnie odpowiedział, niech się podpisze pod swoją opinią. Anonimów nie bierze się pod uwagę.   Rafał Dobrowolski Społeczny Komitet Budowy Pomnika mjr. "Zapory" w Bełżycach
0
powinno być mjr bez kropki
0
Ależ absolutnie się nie zgodzę :-) Jest to skrót od "majora" a więc wtedy daje się kropkę. Nie byłoby kropki gdyby major był w mianowniku. To nie pierwszy raz mam taką dyskusję ;-)   Pozdrawiam   Rafał Dobrowolski
0
Ależ absolutnie się nie zgodzę :-) Jest to skrót od "majora" a więc wtedy daje się kropkę. Nie byłoby kropki gdyby major był w mianowniku. To nie pierwszy raz mam taką dyskusję ;-)   Pozdrawiam   Rafał Dobrowolski

Panie Dobrowolski nie musi się Pan zgadzać, ale jeżeli skrót zawiera ostatnią literę wyrazu ( mjr ) nie stawiamy kropki. 
0
Rzeczywiście są inne pilniejsze potrzeby dla Bełżyc.Żaden pomnik nie podniesie ani statusu miasta ani nie poprawi życia ludzi.Za ileś tam lat zniknie bo bo zmieni się władza i światopogląd.Poprawcie los mieszkańców żeby nie musieli biedy klepac.Pomniki się buduje jak są na nie pieniądze.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: