Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy w tym mieście na prawdę nie ma większych problemów? Poważnie nie ma na co kasy wydawać? Puknijcie się w te puste łby i zróbcie coś dla społeczeństwa co jest im potrzebne - pomniki różnej maści się do tego nie zaliczają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli Pan/Pani "tia" chce aby ktokolwiek wziął pod uwagę jego/jej zdanie, ewentualnie odpowiedział, niech się podpisze pod swoją opinią. Anonimów nie bierze się pod uwagę.   Rafał Dobrowolski Społeczny Komitet Budowy Pomnika mjr. "Zapory" w Bełżycach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinno być mjr bez kropki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ absolutnie się nie zgodzę :-) Jest to skrót od "majora" a więc wtedy daje się kropkę. Nie byłoby kropki gdyby major był w mianowniku. To nie pierwszy raz mam taką dyskusję ;-)   Pozdrawiam   Rafał Dobrowolski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ absolutnie się nie zgodzę :-) Jest to skrót od "majora" a więc wtedy daje się kropkę. Nie byłoby kropki gdyby major był w mianowniku. To nie pierwszy raz mam taką dyskusję ;-)   Pozdrawiam   Rafał Dobrowolski
 
Ależ absolutnie się nie zgodzę :-) Jest to skrót od "majora" a więc wtedy daje się kropkę. Nie byłoby kropki gdyby major był w mianowniku. To nie pierwszy raz mam taką dyskusję ;-)   Pozdrawiam   Rafał Dobrowolski
Panie Dobrowolski nie musi się Pan zgadzać, ale jeżeli skrót zawiera ostatnią literę wyrazu ( mjr ) nie stawiamy kropki. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście są inne pilniejsze potrzeby dla Bełżyc.Żaden pomnik nie podniesie ani statusu miasta ani nie poprawi życia ludzi.Za ileś tam lat zniknie bo bo zmieni się władza i światopogląd.Poprawcie los mieszkańców żeby nie musieli biedy klepac.Pomniki się buduje jak są na nie pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...