Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kiełczewice Maryjskie: Motocykl wjechał w krowę

Utworzony przez to, 17 sierpnia 2009 r. o 11:50 Powrót do artykułu
po5 napisał:
PO 5 LAT DLA pAWŁA I JEGO SYNÓW I KWITA
5 lat to dla ciebie Patałachu albo lepiej i odrazu czapa na łep tak jak za komuny było stryczek Paweł był młodym chłopakiem dopiero w kwiecie wieku miał zaledwie 22 lata i przez jakiegoś bezmyślnego gospodarza i jego zasraną krowę stracił swoje młode życie nie mówie tu wcale że Paweł jechał pomaludku czy znów strasznie szybko ale wiem że był rozważnym młodym człowiekiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawłowi życia już nic nie wróci, straciliśmy kolegę Po tej tragedii dziś każdy samochód jadący tą drogą jechał powoli, co zwykle się nie zdarzało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO TO ZA GAZETA ZAMIAST OPISAĆ ŻE CZŁOWIEK NIE PRZEŻYŁ TO OPISALI,ŻE KROWA NIE ŻYJE!!!!!!!!!!!!! KOGO OBCHODZI JAKAŚ GŁUPIA MUĆKA????? JESTEŚMY Z TOBĄ PAWEŁKU ;*****
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Kolega~ napisał:
Odpier*** to sie ty buraku pier***ony jak by nie te je***e krowy i je***y gospodarz mój kolega by żył!!! Ty prymitywie pier***ony
widze ze tak krowa cie bardziej obchodzi niż kolega darmozjadzie ciebie ta krowa bardziej w oczy szczypie niz strata kolegi jwszcze byś pewnie z ochotą ją opier....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
temu gospodarzowi powiń dowalić przynajmniej 7 lat .żegnaj Paweł na zawsze pozostaniesz w pamięci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Kolega~ napisał:
Może i Paweł jechał za szybko ale te pier***one krowy cały czas tam łażą to już nie pierwszy przypadek jak spowodowały wypadek miesiąc temu miało miejsce podobne zdarzenie tylko że tam skończyło sie tylko na potłuczeniach i nikomu nic poważnego sie nie stało ale musiało dojść aż do takiej tragedii gdzie zginą chłopak. Ale co za normalny " GOSPODARZ" sprowadza krowy z pastwiska o godzinie 20 a nieraz i później na nieoświetlonej drodze dla mnie to nie jest żaden gospodarz tylko człowiek niemyślący że tak powiem bez mózg któremu myślenie sprawia zajebisty ból takim ludziom to jedynie rybki w akwarium chociaż i to może było by za skomplikowane bo może zapomniał by grzałki wyłączyć i by sie rybki ugotowały. Powinni mu dopier***ić kare żeby z torbami poszedł wcale mi tego gospodarza szkoda nie było by!!!!
Typie-skoro piszesz o wcześniejszym wypadku to ci coś powiem: ten co wleciał w te krowy był kompletnie pijany i ubłagał gościa aby nie wzywał policji-A SZKODA!! Jednego pijaka mniej na drodze!!! Po drugie: Tak usilnie potępiasz tego "GOSPODARZA" a chłopak który jechał motorem był aniolkiem, jechał 40km/h TAK??? Zgadzam się, straszna tragdia, ale myśl realnie - GŁOWĄ A NIE DUPĄ!!!!! Jak masz takich kolegów co popie....ją na takim odcinku 200km/h to widać co sobą reprezentujesz i szkoda że nie napisałeś że jechał 40km/h a krowa wleciała na niego i pozabijali się na wzajemnie. Z TWOJEGO POSTU WNIOSKUJĘ ŻĘ ZATRZYMAŁEŚ SIĘ NA 5 LATACH SWOJEGO ŻYCIA I CO ZA MŁODU MATKA NIE WYRTARŁA CI MLEKA SPOD NOSA TO TERAZ Z GŁUPIEGO JASIA JEST GŁUPI JAN!!! A NA KONIEC NIE ŻYCZ NIKOMU ZŁEGO BO KIEDYŚ TE ZŁO CIEBIE PRĘDZEJ DOJEDZIE --ZASRAŃCU!!!!!!!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest ADMINISTRATOR??? Regulamin ZAKOŃCZCIE TEN TEMAT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Kolega~ napisał:
Odpier*** to sie ty buraku pier***ony jak by nie te je***e krowy i je***y gospodarz mój kolega by żył!!! Ty prymitywie pier***ony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ARCZI napisał:
Gdzie jest ADMINISTRATOR??? Regulamin ZAKOŃCZCIE TEN TEMAT.
Niestety to że nie ma już tak młodego życia jest tragedią dla wszystkich, ale właśnie wczoraj obserwowałam tę bezmyślną jazdę Pawła od godziny około 17 jeździł tym odcinkiem drogi kilka razy w tą i z powrotem z zatrważającą prędkością droga jest nowa i się po prostu po niej płynie samochody jeżdzą tamtędy bardzo szybko. Wszystko co tu piszecie to jest prawda jak to jest z tymi krowami ale to jest wieś , Paweł też mieszkał na wsi nie daleko od miejsca wypadku i chyba wiedział że to nie jest droga na rozwijanie takiej prędkości - na wsi w lecie gdzie chodzą zwierzęta biegają dzieci jeżdzą traktory ,kombajny itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by ten koleś miał trochę oleju w głowie to nie jechałby tak szybko w miejscu które nie było do tego przeznaczone i w dodatku o porze dnia gdzie widoczność zaczyna się robić znacznie ograniczona. wszystko jest dla ludzi a nie dla idiotów. Mój chłopak tez jeździ takim motorem i się nie zabił, bo robi to mądrze i z głowa a nie dla szpanu., jak ma ochotę pośmigać na moto to wybiera się z kumplami w takie miejsca gdzie jest to całkowicie bezpieczne. I przestańcie zganiać wszystko na gospodarza i jego krowę. Dla takich idiotów to powinny być hulajnogi a nie motory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelniczka napisał:
Jak by ten koleś miał trochę oleju w głowie to nie jechałby tak szybko w miejscu które nie było do tego przeznaczone i w dodatku o porze dnia gdzie widoczność zaczyna się robić znacznie ograniczona. wszystko jest dla ludzi a nie dla idiotów. Mój chłopak tez jeździ takim motorem i się nie zabił, bo robi to mądrze i z głowa a nie dla szpanu., jak ma ochotę pośmigać na moto to wybiera się z kumplami w takie miejsca gdzie jest to całkowicie bezpieczne. I przestańcie zganiać wszystko na gospodarza i jego krowę. Dla takich idiotów to powinny być hulajnogi a nie motory.
idiotka to chyba ty jesteś i nie pisz tu takich głupot jak go nie znałaś ciekawe jak byś się czuła jak by to był ktoś z twoich znajomych albo rodziny.spoczywaj w pokoju PAWEŁ nigdy o tobie niezapomne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może i go nie znałam, ale również straciłam kogoś bliskiego, właśnie w taki sposób i miałam o nim takie samo zdanie, nie mówię ze mi go nie szkoda, bo jak by nie było to był to młody chłopak, ale jak by jechał z rozwaga to na pewno nic by mu sie nie stało, nie jeden już przyszpanował. stracił życie na własne życzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelniczka napisał:
Jak by ten koleś miał trochę oleju w głowie to nie jechałby tak szybko w miejscu które nie było do tego przeznaczone i w dodatku o porze dnia gdzie widoczność zaczyna się robić znacznie ograniczona. wszystko jest dla ludzi a nie dla idiotów. Mój chłopak tez jeździ takim motorem i się nie zabił, bo robi to mądrze i z głowa a nie dla szpanu., jak ma ochotę pośmigać na moto to wybiera się z kumplami w takie miejsca gdzie jest to całkowicie bezpieczne. I przestańcie zganiać wszystko na gospodarza i jego krowę. Dla takich idiotów to powinny być hulajnogi a nie motory.
ku*** NIE BADZ TAKA MADRA BO NIC NIE WIADOMO KIEDY ON MOZE SIE ZABIĆ BO MOZE JEZDZIC POWOLI I NIBY Z GLOWA TAK JAK TY TO MOWISZ I TEZ MOZE SIE ZABIC... JAK MASZ PISAC TAK BEZMYSLNIE TO NIE PISZ LEPIEJ WCALE A TEN GOSPODARZ TO MA TROCHE NIE POKOLEI W GLOWIE BO O TEJ PORZE KROWY JUZ POWINNY BYC ZAGONIONE DO OBORY...!!! A NIE PAŚĆ SIE PRZY DRODZE... A PAWEŁ TO ZAJEBISTY CHŁOPAK BYŁ RZADKO KIEDY SIE SPOTYKA TAKIEGO... PAWEŁKU PAMIETAMY O TOBIE I NIGDY NIE ZAPOMNIMY ... SPOCZYWAJ W SPOKOJU...[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie piszcie tu takich głupot znałem Pawła i był fajnym chłopakiem a ten gospodarz to dla mnie gówno nie gospodarz kto zgania krowy dopiero o 20.30.Pawłowi to życia nie przwruć ale powiń mu dowalić z 5 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie piszcie takich głupot że jechał 200 -220 bo jezdziłem z Pawłem i jezdził bardzo uważnie i razwarznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pawłowi życia już nic nie wróci, straciliśmy kolegę Po tej tragedii dziś każdy samochód jadący tą drogą jechał powoli, co zwykle się nie zdarzało.
masz racje Gosiu. Pawłowi życia już nic nie przywóci i nie ma sęsu sie kłucić na forum. Wiem że nie chciał by napewno żebyśmy sie teraz kłucili. Przyjaźniłam sie z nim od zawsze. Pamiętam Jak go poznałam. Miałam 4latka. Opiekował sie mną jak własną siostro i od tamtej pory byliśmy ze sobą tak zżyci i zawsze wszystko robiliśmy razem. Nie ma co teraz smutać bo Paweł zginą z myślą że robił to co naprawde kochał i miał najlepszych przyjacił jakich można sobie tylko wymażyć. Teraz bd obserwował nas z góry, a kto wie może tam jest mu lepiej niż na ziemi.także uśmiech, pamiętajcie i duma z tego że go znaliście ! pamiętajcie... to jest najważniejsze... a nie to co ktoś powie albo napisze . Pawełkowi napewno po "błękitnych autostradach" lepiej się jeździ. posłuchajcie tej nuty... bo ma mądre przesłanie http://w901.wrzuta.pl/audio/1VERQW4JIxX/go...tak_kruche_jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelniczka napisał:
Jak by ten koleś miał trochę oleju w głowie to nie jechałby tak szybko w miejscu które nie było do tego przeznaczone i w dodatku o porze dnia gdzie widoczność zaczyna się robić znacznie ograniczona. wszystko jest dla ludzi a nie dla idiotów. Mój chłopak tez jeździ takim motorem i się nie zabił, bo robi to mądrze i z głowa a nie dla szpanu., jak ma ochotę pośmigać na moto to wybiera się z kumplami w takie miejsca gdzie jest to całkowicie bezpieczne. I przestańcie zganiać wszystko na gospodarza i jego krowę. Dla takich idiotów to powinny być hulajnogi a nie motory.
Paweł nie jeździł szybko zwłaszcza gdy jeździł z kimś. W niedziele woził mnie, Karolcie, Kaśke itd. tylko Jarek nie miał ochoty. dopiero później stwierdził że jednak chce sie przejechać i pojechali, ale już nie wrócili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, czy wy widzieliście kiedyś wieś na własne oczy? Setki razy przejeżdżałem tą drogą na której był ten wypadek, droga jest wąska, brak pobocza, typowa wieś, wiele gospodarstw, ograniczenia prędkości więc chyba można się domyśleć że coś takiego może spotkać kierowcę. Gdyby jechał wolno i zgodnie z ograniczeniami yo i on zdążyłby zwolnić przed krową i gospodarz zdążyłby zejść na bok. To chyba oczywiste.
W Kiełczewicach łażą z tymi krowami po całej szosie. Wczoraj po 20 już było szaro, nie dziwię się, że doszło do takiego zdarzenia. A czy ta krowa była w ogóle na łańcuchu? Może szła sobie sama przez wieś, a gospodarz chlał piwsko pod sklepem.
Czy Ty byłeś kiedyś na wsi? Widziałeś kiedykolwiek, by krowy same schodziły z pastwiska i trafiały do swoich obór idąc przez pół wsi, a właściciele bydła mieli daleko w du*** swoje stada siedząc pod sklepem? Człowieku, zastanów się o czym Ty piszesz. A jak nie wiesz o czym mówisz to się nie udzielaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po5 napisał:
PO 5 LAT DLA pAWŁA I JEGO SYNÓW I KWITA
sorry ale Paweł miał 22lata i nie miał dzieci.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ludzie, czy wy widzieliście kiedyś wieś na własne oczy? Setki razy przejeżdżałem tą drogą na której był ten wypadek, droga jest wąska, brak pobocza, typowa wieś, wiele gospodarstw, ograniczenia prędkości więc chyba można się domyśleć że coś takiego może spotkać kierowcę. Gdyby jechał wolno i zgodnie z ograniczeniami yo i on zdążyłby zwolnić przed krową i gospodarz zdążyłby zejść na bok. To chyba oczywiste. Czy Ty byłeś kiedyś na wsi? Widziałeś kiedykolwiek, by krowy same schodziły z pastwiska i trafiały do swoich obór idąc przez pół wsi, a właściciele bydła mieli daleko w du*** swoje stada siedząc pod sklepem? Człowieku, zastanów się o czym Ty piszesz. A jak nie wiesz o czym mówisz to się nie udzielaj
Masz racje wieś to wieś ale i na wsi panują określone zasady bydła sie samego nie puszcza by schodziło z pastwiska. Ci co tak piszą na naszego Kolegę Pawła pewnie sami tam tedy nie jeżdżą 40-50km/m tylko na pweno dużo wiecej i niech nie mówią ze Paweł jeździł nierozważnie bo może nawed wogule go nieznały a nawed jak znały to tylko z widzenia. To był nasz wspaniały kolega Którego dziś już niema i nic mu juz jego młodego życia nie wruci . A zginą przez bez myślnośc jakiegoś człowieka który zganiał krowy o tak puźnej godzinie którego wcześniejsze doświadczenie nic nie nauczyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...