Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Z tego co pamiętam to 1 samobójstwo było w gruniu, 1 w styczniu, 1 w lutum a 2 w kwietniu. Ostanie nie na ulicy Zamkowej ale na ulicy Ewangelickiej. Chłopak został znaleziony, odcięty, reanimowany w sobotę. W sobotę również został przewieziony do szpitala. Zmarł w poniedziałek rano. Autorowi artykułu gratuluję dociekliwości i rzetelności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czary mary nie pomogą to zerżnijcie baranka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie 21 wiek,i jeszcze jawnie kase na tym robia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Efekt Wertera. I wszystko jasne. Lepiej nabić kabzy klechom niż trochę poczytać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Egzorcysta z Rzymu ks. Gabriele Amortha potrzebny jest w pierwszej kolejności prezesowi stowarzyszenia Charyzmatycy- Dominikowi Tarczyńskiemu, w związku z jego upokarzającym zachowaniem się w stosunku do własnego Rodzica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
A tak po krótce -jeśli kościół katolicki chce przetrwać ,to zamiast zajmować się "wątpliwymi" praktykami, powinien powrócić do nauki Chrystusa,a nie opierać się na dogmatach tworzonych wiekami przez swoich hierarchów w celu osiągnięcia materialnych korzyści.Wszyscy jesteśmy chwilowymi dzierżawcami ziemii,a niej jej właścicielami.O tym gawiedź nie ma pojęcia....ale kościół..........?Szczęść Boże!
................................................................... Ty chyba nie wiesz co piszesz ? 1. "jeśli kościół katolicki chce przetrwać" - przetrwa bo Chrystus jest jego Głową. 2. "zajmować się "wątpliwymi" praktykami" - ...nauczajcie, wyrzucajcie złe duchy... komu to Powiedział? 3. "dogmatach tworzonych wiekami ....materialnych korzyści" poczytaj sobie o pierwszych wspólnotach zakładanych przez Apostołów (np. wspólnym majątku...) Zacznij od lektury Pisma Św. Szczęśliwą będziesz gdy widzieć i słyszeć będziesz - niedziela 10.07 (Ew.wg.Św. mateusza)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan napisał:
................................................................... Ty chyba nie wiesz co piszesz ? 1. "jeśli kościół katolicki chce przetrwać" - przetrwa bo Chrystus jest jego Głową. 2. "zajmować się "wątpliwymi" praktykami" - ...nauczajcie, wyrzucajcie złe duchy... komu to Powiedział? 3. "dogmatach tworzonych wiekami ....materialnych korzyści" poczytaj sobie o pierwszych wspólnotach zakładanych przez Apostołów (np. wspólnym majątku...) Zacznij od lektury Pisma Św. Szczęśliwą będziesz gdy widzieć i słyszeć będziesz - niedziela 10.07 (Ew.wg.Św. mateusza)
Albo zerżnij baranka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PATRON napisał:
Żywię taką samą nadzieję w stosunku do twojej osoby. A może sam pojedziesz do Bełżyc (Fujarkowic), weźmiesz przykład z opisywanych mieszkańców i skrócisz nam wszystkim cierpień związanych z czytaniem twoich wpisów? Wyjaśnij też wszystkim swój nick.
To katolik już nie nadstawia drugiego policzka jak nauczał pan Jezus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka, że jak sie naprawde nie zagłębi w problem to bedzie sie on rozrastał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...i jeszcze jedno pytanie ode mnie: czy możecie się nie kłócić na forum tylko normalnie dyskutować? Poprostu zastanowić się nad tym dlaczego tak sie dzieje a nie atakować dziennikarza- autora artykułu, lub innych na forum. To odbieganie od tematu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Tarczyński chce zaprosić do miasta ks. Gabriele Amortha, oficjalnego egzorcystę Państwa Kościelnego i diecezji rzymskiej, który odprawił do tej pory ok. 70 tys. egzorcyzmów" Ale pracuś gdyby odprawiał jeden egzorcyzm dziennie musiałby żyć 191 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan napisał:
................................................................... Ty chyba nie wiesz co piszesz ? 1. "jeśli kościół katolicki chce przetrwać" - przetrwa bo Chrystus jest jego Głową. 2. "zajmować się "wątpliwymi" praktykami" - ...nauczajcie, wyrzucajcie złe duchy... komu to Powiedział? 3. "dogmatach tworzonych wiekami ....materialnych korzyści" poczytaj sobie o pierwszych wspólnotach zakładanych przez Apostołów (np. wspólnym majątku...) Zacznij od lektury Pisma Św. Szczęśliwą będziesz gdy widzieć i słyszeć będziesz - niedziela 10.07 (Ew.wg.Św. mateusza)
Pan Bóg dał nam tylko Dzesięcioro Przykazań do spełnienia abyśmy zostali jego ulubieńcami- bez względu czy jesteśmy ;żydami,Polakami czy Aborygenami. Resztę dopisał sobie człowiek na prywatny użytek i w zależności czy jest katolikiem,hasydem czy mahometaninem inne wizje przedstawia.Czyż nie dziwi was to,że Stwórca swoje przykazania zmieścił na jednej kamiennej tabliczce a to co wymyślił człowiek nie mieści się w Jerozolimskich synagogach,papieskich bibliotekach i murach Mekki ?. Olewam to bo mnie przekonuje tylko dobre słowo bez względu kto je wypowiada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straszne, smutne, tragiczne... wspolczuje ich rodzinom, z ktorych wiekszosc znam.. mysle, ze modlitwa czy egzorcyzmy nie zaszkodza, ale po co to odrazu oglaszac wszystkim i zapraszac egzorcyste az z watykanu skoro mamy swoich? ja mysle, dlaczego policja tak szybko zamknela postepowania? dlaczego nikt nie zajmuje sie watkiem narkotykow? tym, ze wiekszosc z nich byla ze soba powiazana? moze byli zastraszani?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna kobieta kiedys mi opowiadała ze przychodzi do niej diabeł, przyszła do księdza na egzorcyzmy i ja tez, bo mnie tez coś straszyło, słyszałam ryki jak by lwa. To bylo ochydne, dziwne, niepojete! Jestem Katoliczka , chodze do koscioła. Nie myśle już o tym i nic do mnie nie przychodzi, tam gdzie mnie straszyło, nigdy więcej nie pojechałam. kiedys kto napisał do mnie ze jest szatanem, zebym odprawiła egzorcyzmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te egzorcyzmy po każdej mszy to modlitwa do św. Michała Archanioła, która jest rzeczywiście od jakiegoś czasu odmawiana po mszy. Ale jak zaznaczył ks. proboszcz to nic szczególnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
McLeod napisał:
Tylko ogień może to miasto oczyścić z grzechu i dzieł szatana. Spalić wszystkich. Żywcem.
Zacznij od siebie. Zaświecisz przykładem :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A swoją drogą gdybym miał w znajomych takiego oszołoma jak Tarczyński,to też bym miał czarne myśli.Widze że na dobre nie wyszła mu szopka ze studentem w Kielcach,próbuje z egzorcystą.Jak taki troskliwy niech zaprosi go na swój koszt!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako, egzorcyzm prosty to nic szczególnego? Przecież to ważna modlitwa po każdej mszy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zawołają Natanka "to już wiedz, że coś się tam dzieje". Albo - psychiatrę. Albo - i jednego, i drugiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poco egzorcysta z Watykanu wystarczy łoś w swojej bawarskiej żeźni jak trochę powarczy po mieście i szatan odejdzie bo kwiczenia zażynanej świni nawet szatan nie zniesie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...