Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ja pochwale miasto, drogi ładnie odsieżone, chodniki i nawet przy bloku. Co prawda na drogach ślisko, no ale to normalne, uważać trzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na Nałęczowskiej dalej te tiry pod górke stoją czy już pojechały?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widziałam z okna że jakies pługi jechaly nałęczowska wiec pewnie juz nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o kurna Cud na Porębie.Odśnieżyli nie tylko ulice i chodniki, ale też wjazdy na parkingi, no może nie wszystkie, ale u mnie tak i osobiście jeszcze przez godz. pomachałem łopatą wokół swojego samochodu i kilku innych w sąsiedztwie, aby rano nie było dużych problemów. Podczas ostatniego ataku śniegu przez tydzień nie było widać pługa na osiedlu, to dziś dwa razy widziałem! Raz jeszcze dzięki za odśnieżenie parkingu! Wystarczy że Nowy Prezydent Miasta wyciągnął konsekwencje od firm odśnieżających i oto efekty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na moim osiedlu nie pojawił się jeszcze ani jeden pług . Mam nadzieje, że przynajmniej dzisiaj przyjedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ajaj jak zwykle wszyscy narzekają a mi się podoba i sobie radzę tylko wkurzają mnie tacy ludzie co boją się jeździć w zimie a wsiada za kółko i później jedzie 20 km/h albo odśnieży tylko przednią szybę a reszta auta go gówno obchodzi w sumie po co odśnieżać tylne światła Pozdrawiam lubiących zimę i mam nadzieję że jeszcze popada snieg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Milios napisał:
ajaj jak zwykle wszyscy narzekają a mi się podoba i sobie radzę tylko wkurzają mnie tacy ludzie co boją się jeździć w zimie a wsiada za kółko i później jedzie 20 km/h albo odśnieży tylko przednią szybę a reszta auta go gówno obchodzi w sumie po co odśnieżać tylne światła Pozdrawiam lubiących zimę i mam nadzieję że jeszcze popada snieg
No właśnie dziś rano wielu kierowców pokazało jakimi naprawdę są mistrzami kierownicy.Narzekać potrafią że nie odśnieżone, a wielu dziś rano widziałem jak nieodśnieżone samochody poruszały się po mieście i tylko przednia szyba była lekko oczyszczona, a po kilkanaście cm śniegu na samochodzie i duża czapa na dachu! Może zanim napiszecie o odśnieżaniu sami zacznijcie od siebie, a raczej od swoich samochodów. Policji nie widziałem rano, ale może wezmą się za to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...