Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komu przeszkadzał pomnik przyrody

Utworzony przez CLK, 26 lipca 2007 r. o 19:16 Powrót do artykułu
W gminie Dzwola są dwa kluby sportowe utrzymywane przez gminę: "Iskra " Kzrzemień, prowadzony przez.... oraz drugi "UKS Spartakus" Dzwola, prowadzony przez.... który to rozlicza się ....... Przydało by się przyjrzeć bliżej tej sprawie, myślę że w gminie jest wiele więcej potrzebnych rzeczy do zrobienia, a nie marnotrawienie naszych pieniędzy.
Ostatnio edytowany 13 lutego 2008 r. o 18:11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jak chodzilem do szkoly w Dzwolo to..... podrabiał nie tylko dokumenty ale i ligitymacje szkolne, Te sprawy zna dyrektor ...., jego beatce też ujmował lat dając "lewą" ligitymacje. Tak to się w Dzwoli uczy. Jak widać ....o taki sam oszust, skoro trzyma innego oszusta.
Ostatnio edytowany 13 lutego 2008 r. o 18:12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Molik takimi jak ty bajokami zajmowali się nauczyciele w Dzwoli przez 8 lat i co z ciebie wyrosło jak w swoje gniazdo ....Nie umiesz udowodnić swoich racji to nie pisz fałszywych rzeczy bo za to można siedzieć.A kto pisał to każdego można namierzyć ...
Ostatnio edytowany 13 lutego 2008 r. o 18:16
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jeden raz zdzrzyło mi się ...po starej kiełbasie i napoju po zawodach. i to nie tylko mnie się to zdarzało. A trener z drugim trenerem to......., nawet we środku autobusu albo po drodze się trzeba było zatrzymywać. ...........
Ostatnio edytowany 13 lutego 2008 r. o 18:17
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze teraz ..... kandyduje na posła jak on gminą nie potrafi rządzic a chce Polską Jedyne co by było dobre jak by wygrał to to że go z tąd zabiorą , niech się Warszawa z nim morduje .Nidługo bendą krzyczec " ... na prezydenta "
Ostatnio edytowany 13 lutego 2008 r. o 18:17
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie piszcie o nauczycielach bo jakies piwo na lewo to błachostki ale myślcie jak zrobic aby wójt wygrał wybory do sejmy to wreszcie pójdzie z tąd i będzie spokój , tyle że wczesniej go odeślą niż wezmą jak się tylko na nim poznają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK TAK DOBZE MÓWI ZAWSZe BYLI ... A MY NIE MOGLIŚMY SAĆ PO NOCACH........ NO I FAKT ZE JUZ OD CZEWCA MARUDZIMY NA DZWOLE A WIECIECZEGO BO NIC SIE NIE DA ZROBIĆ A TERZ DO GŁOSU DOSZŁA MOŁDZIERZ I .......... RAZ SŁYSZALEM JA ZONA .....MÓWIŁA ,,.... I LUDZIE MYSLĄ ZE TO JES OPINIA SPOŁECZEŃSTWA A TO ........ SIE SAMI WYPOWIADAJA......" WIECEJ NIE NAPISZE BO NIECHCE DODAWAĆ TYLKO TO CO USŁYSZALEM AJ WIEKSZOŚC LUDZI PRZY .......JESRT SKORUMPOWANA ALE CHYBA O JUZ TO POLAKO ZOSTAŁO PO TYM PRLu WSZYSTKO JES ZARAZONE I NIEMAM POJECIA KIEDY NAWET W TAKEIEJ WSCHODNIEJ DZWOLI WSZYSTKO SIE OCZYŚCI
Ostatnio edytowany 13 lutego 2008 r. o 18:19
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś zauważył, że po klanach rodzinnych G...., Ś....,R..... J...., Urząd Gminy zaczynają opanowywać ... W gminie teraz pracuje emerytka teściowa z synową. Siedzą nawet przy jednym biurku.
Ostatnio edytowany 13 lutego 2008 r. o 18:20
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaszki to i w gminie i szkole.K.... dALEJ rządzi Dzwolą a my się sprzeczamy o byle co
Ostatnio edytowany 13 lutego 2008 r. o 18:20
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Molik nie przesadzaj. Ta kasa szła na ofiary "za dusze w czyśćcu cierpiące" szczególnie przed wyborami i w odpust. kiedy slyszało to najwięcej ludzi. To jest hipokryzja, ale jak widać pieniądz nie śmierdzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stępiń ty chyba żartujesz. Kto na posła ?. Bądź poważny i nie żartuj sobie. Tego gościa w Janowie gdzie go dobrze znają to nawet na sołtysa by nie wybrali a ty o pośle mówisz. To by się nadawało do kabaretu. Nie uwierzę aż zobaczę. Jeżeli by to była prawda to na pewno nie pójdę głosować. Wydawało mi się że już większego cyrku jak ostatni sejm to już nie będzie, ale przy takich (nie daj Boże) posłach jak mówisz to bylby pewnie koniec świata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracownik w szkole to rządzi "spółdzielnia ....... Teraz chcę Cię poinformować, że zrobienie dachu na szkole i sali gimnastycznej za jedyne 352 tys. zł pracę w gminie otrzymała pani z...., blisko zaprzyjaźniona z P. dyrektorem, To jej mąż i teść wykonywali pokrycie dachowe i okucia. A wydaje mi się, ze sprawa zaczyna brzydko pachnieć więc p. pożal się boże dyrektor by dalej ludzi korumpować wziął do pracy N, w szkolnej księgowości, Tworzy się chyba kolejny klan.
Ostatnio edytowany 13 lutego 2008 r. o 18:25
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czester wydaje mi się, że nie masz racji. Jezeli chodzi o te pieńiądze to nie wiem czy dyrektor je nawet powąchał. Mial tylko podpisywać posłusznie faktury i rachunki a kaska poszła do do wladcy gminy M,,,,P. a teraz co najwyżej dyrektor za to oberwie po ...
Ostatnio edytowany 13 lutego 2008 r. o 18:22
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
muminek wiem kim jesteś i tu nie bąć obroncą w swojej sprawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czester to ja Ci jeszcze podpowiem, że dyrektor w szkole zatrudnił kolejną osobę ze swojego klanu. Jest to chrześnica jego pięknej żony. Tak jak by u nas nie bylo polonistek (sama mogę wskazać co najmniej trzy) p. dyrektor ztrudnia do nauki j. polskiego "niemca" z Bilgoraja. Grunt to rodzinka. Kiedy to się wreszcie skończy. Ludzie zróbmy coś, by to zmienić. Może by tak referendum w sprawie odwolania co niektórych ze stanowisk. Przecież dla nas młodych z Dzwoli i gminy przy takiej polityce kadrowej na jakąkolwiek pracę nie m,amy szans. Pozdro.
Ostatnio edytowany 13 lutego 2008 r. o 18:26
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ta co uczyła wcześniej to chrzestnica . To ci dopiero klan.
Ostatnio edytowany 13 lutego 2008 r. o 18:26
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
neon coś ty widzę bardzo chcesz oświecić spoleczeństwo Dzwli. Widocznie jest taka potrzeba, bo jak się czyta wypowiedzi w tym blogu, to widać jak ogromna jest potrzeba pracy nad tym spoleczeństem ale także i dla niego. Powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chce mi się z wami gadać ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAk czytam to wszystko co piszecie, to wstyd mi sie przyznac że stad pochodzę i że dorastałam w srodowisku ludzi tak fałszywych i zawistnych. Piszcie tak dalej, niech wszyscy dookoła przekonają sie jaki poziom reprezentujemy... przykre... i zarazem smutne.. ale chyba prawdziwe... niestety.. Pozdrawiam wszystkich którzy jednak widzą jakies pozytywy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAk czytam to wszystko co piszecie, to wstyd mi sie przyznac że stad pochodzę i że dorastałam w srodowisku ludzi tak fałszywych i zawistnych. Piszcie tak dalej, niech wszyscy dookoła przekonają sie jaki poziom reprezentujemy... przykre... i zarazem smutne.. ale chyba prawdziwe... niestety.. Pozdrawiam wszystkich którzy jednak widzą jakies pozytywy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 278

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...