Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kontrole busów na Lubelszczyźnie: 16 przepełnionych, 195 mandatów

Utworzony przez maxiu1402, 14 października 2010 r. o 13:07 Powrót do artykułu
Madzia napisał:
Do ku*** jasnej jacy ludzie sa walnieci. Moj maz jest kierowac busa i doskonale wiem jak to jest. Ludzie przychodza do niego i prawie na kolana błagaja zeby ich wziac na stojaco a jak sie nie zabierze to zaraz dzwonia do szefa ze kierowca nie zabrał i pozniej on ma po du*** ze ludzie zostali na przystanku. Jesli sie komus nie podoba to niech wsadzi swoja zasrana d*** do autobusu i jedzie tylko nikt nie chce jezdzic autobusami bo zadługo i tez zle. Wiec jezeli ktos ma jakies ale to niech wiecej na przystanek nie przychodzi. A najwiecej maja do powiedzenia Ci co najczesciej i najchetniej wpychaja d*** do busa.
mężowi gratuluję kulturalnej żony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madzia napisał:
Do ku*** jasnej jacy ludzie sa walnieci. Moj maz jest kierowac busa i doskonale wiem jak to jest. Ludzie przychodza do niego i prawie na kolana błagaja zeby ich wziac na stojaco (..)
O tak, sama wiem jak to jest. Zaglądam do busa - przepisowo może wziąć 6 osób na stojąco. Stoi jedna, a busiarz i tak odmawia i mnie nie bierze. Jeśli o takich sytuacjach mówisz - to zgadza się. Mają miejsce do kilku tygodni po kontroli, kiedy busiarz s.r.a w gacie, żeby w ogóle kogolwiek wziąć na stojąco. Spytaj jeszcze męża, czy jak ma przekroczony limit osób, to czy tym ponad normę wydaje bilet? Bo gwarantuję Ci, że nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bodziek napisał:
tak? to znajdź Litwina na trasie i wtedy pogadamy, ostatnio 130 km/h za takim leciałem...
Jestem kierowcą tira wczoraj wracałem do domu od Budziska do Lublina czas około 6 godz.jazdy w to trzeba wliczyć aż 5 kontroli Inspekcji, akcja jest prowadzona w całej Polsce kolega wracał wczoraj od Zgorzelca i to samo, kontrole Tir i bus niema przeproś szajby do kontroli (karty rejestrujące czas pracy inaczej tacho) stan ogólny pojazdu i zabezpieczenie ładunku i nikogo nie interesuję że byleś kontrolowany 2 godz. temu A ci co mają przekręty to ich autka stoją nie jadą nie pchają sie na mine...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będąc kierowcą busa sam brałem ludzi ponad limit nie bylo mi to na rękę ale szefostwo zmuszało i co było robić.Do tego dodam busy na pojedyńczych kołach na wyboistej trasie. A policja udawała że nie widzi nie raz chciałbym mięć w tedy kontrolę. Niestety kontroli nie było a w szczycie ludzi multum i większość młodzieży z miesięcznym nie było wyjścia trzeba było zabierać.A szefa to pier***iło dla niego liczyła się kasa,a busy rozklekotane jak Nyski milicyjne. Nie raz się balem że mi strzeli opona pod ciężarem. Na szczęście już w tej firmie nie pracuję, u tego pseudo biznesmena.Ale co policja zrobi da 100 zł i na tym koniec.Współczuję tym kierowcom kamikagi. Ale dzban nosi wodę do puki się ucho nie urwie.Koledzy zmądrzejcie w razie wypadku szef wam ręki nie poda będzie bronił własnej dupy a to ty jesteś kierowcą i odpowiadasz za ludzi Pozdrowienia dla kierowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Britta napisał:
O tak, sama wiem jak to jest. Zaglądam do busa - przepisowo może wziąć 6 osób na stojąco. Stoi jedna, a busiarz i tak odmawia i mnie nie bierze. Jeśli o takich sytuacjach mówisz - to zgadza się. Mają miejsce do kilku tygodni po kontroli, kiedy busiarz s.r.a w gacie, żeby w ogóle kogolwiek wziąć na stojąco. Spytaj jeszcze męża, czy jak ma przekroczony limit osób, to czy tym ponad normę wydaje bilet? Bo gwarantuję Ci, że nie.
Jezeli masz meża złodzieja to może by nie dawał biletów ale niektórzy sa normalni więc nie oskarżaj kogoś jeśli nie znasz. A poza tym moj maz nie wozi tych głobów co sie wpychaja na stojaco bo nie chce komuś skrócić życia. Ale to że busy jezdza przeładowane to jest tylko wina nachalnych ludzi, ktorzy gadaj ze przez kierowce spoznia sie do pracy, szkoły czy do burdelu, moze i w tym wypadku brak mi kultury ale tez zal mi ludzi ktorzy tak zle pisza o kierowcach busow czy tirow ze tak lamia prawo. Ale znalez kierowce osobowki ktory by jezdzil normalnie to tez ze swieczka szukac i czesciej sa wypadki spowodowane przez kierowcow osobowek ktorze jada szybko, po alkoholu lub 10 osobami w samochodzie ale to jest nie wazne. A poza tym jak kazdemu tak nie odpowiadaja busy to jest PKS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, co się dzieje na trasie Świdnik-Lublin to jest dopiero kryminał. Nie dość, że w godzinach szczytu busy są mało powiedziane "przeładowane", tam się jeździ na tzw. "glonojada" (nie dziwię się, że ludzie mdleją), to jeszcze stan techniczny tych samochodów przechodzi ludzkie pojęcie: siedzenia podoczepiane na śruby z innych samochodów, wszystko się trzęsie i telepie - cud, że nie odpada, korozja niemal pod sufit, to jeszcze często i gęsto trzeba wysiadać, bo transport się rozkraczył na trasie. Raz się zapalił autobus i wszyscy uciekaliśmy w popłochu w pole przy Felinie, bo się dymiło i paliło. Innym razem - brak hamulców, jeszcze innym - brak świateł. Jeszcze innym - zgasł i nie odpalił. Koszmar. Ale wiecie co? Ja nie winię tak bardzo za taki stan rzeczy tych drobnych przewoźników. Bo skoro policja i władze lokalne na to pozwalają, skoro nie zorganizują normalnego, regularnego i w miarę nowoczesnego transportu, to ci drobni zapełniają tę lukę i oferują transport na swoich zasadach. A ludziska jeżdżą, bo muszą, bo nie mają wyboru, bo do pracy i szkoły trzeba jechać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to widzę podstawową winę tej całej sytuacji w nieudolności PKSu. Bo gdyby autobusy PKS były wtedy gdy są potrzebne i w dodatku tańsze-to ten problem"umarł by śmiercią naturalną". Przykład? Dwa lata temu w Sylwestrowe popołudnie z Zamościa nie było ŻADNEGO autobusu do Lublina -podczas,gdy busy jeździły przeładowane i robiły dodatkowe kursy,bo ludzi było mnóstwo! To wstyd dla całego regionu,aby w tak ważny dzień w roku nic nie jechało między tymi miastami! A żeby było śmieszniej,to zamojska firma przewozowa Autonaprawa do jakichś podzamojskich wiosek jeździła co chwilę,a w każdym autobusie zaledwie po kilka osób siedziało... No cóż...-jeśli PKS świętuje wtedy,gdy roboty jest najwięcej oraz ma drogie bilety-to nie miejcie pretensji do busiarzy... Nie wiem jak było ubiegłego Sylwestra,bo nie jechałem(na szczęście!) ,ale domyślam się,że niewiele inaczej... Sprawa jest niemalże banalnie prosta: powinno się dążyć do zrównoważenia podaży i popytu na rynku przewozowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sobie policja stanie na Al.Kraśnickich między 13 a 17 , busiki z Lublina na Kraśnik są zapchane do granic możliwości . Zrobić coś z tym zanim dojdzie do tragedii .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Wy gadacie, że busami lepiej i taniej Busy z Lublina do Łukowa kosztują 11-12zł, zaś pks... 8złotych, w dodatku mogę sobie siedzieć, a nie cisnac sie w smierdzacym busiku. Jedyny minus to czas, ale cóż - coś za coś. Osobiscie wolę PKS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie jak się wam nie podoba w busach to nie musicie niemi jeździć. Spróbujcie PKSem albo PKP - tam to dopiero jest syf. I tak wrócicie do busa i będziecie go całować w reflektor za to że jeździ buahahahahahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyste kpiny!akcja zakończona prosze państwa ,przez pare dni grzecznie kierowcy brali pasarzerów na miejsca siedzace-akcja skończona i co?w sobote i niedziele busy z Opola lub.przepełnione po brzegi!!!!!zapraszamy kontrolerow od 6,20-8.00.To prawda ze wszyscy pasarzerowie chca jechac i to,że kierowcy ich biora to nie z dobrego serca jak to okresliła niby żona kierowcy twerdzac ze na kolanach klekaja przed jej mezem aby tylko ich wział.Słuchaj pusta lalo!nie masz pojecia o tym co czuje pasazer?bo i tak d*** wozisz za darmo i wygodnie.DAJCIE WIECEJ KONCESJII NA BUSY BO CHETNYCH JEST WIELU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kobito czy ty byś chciała żeby ktoś cie za 5 zł zawiózł najnowszym modelem Irizara albo Kajetana. OK, Irizary są w Anglii, ale tam bilet na 50 km kosztuje 5 funtów a nie 5 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...