Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Światła nierozwiążą problemu a wręcz przeciwnie.Pytam: Co za kretyn zgodził się na węzeł kolizyjny na drodze ekspresowej????!!!! A co do świateł to sory korki były podczas próbnego uruchomienia jeszcze większe!!!! Pozdro dla niekompetentnych z GDDKiA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po uruchomieniu świateł korki bedą jescze wieksze w obie strony. Idiotyzmem było takie zorganizowanie zjazdu z drogi ekspresowej. Powinny być drugie rondo od kierunku Warszawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będą korki dopóki nie będzie oddana cała "S-ka" z obwonicą Lublina. Światła nic nie dadzą, bo co z tego, że będzie zielone światło dla zjeżdżających z S17 jak nie będzie przejazdu przez rondo. Sznurek będzie stał od ronda (bo jadący na S17 mają pierszeństwo) do zjazdu i będzie jeden wielko kocioł. Ten kawałek drogi nie ma odpowiedniej przepustowosci. I żadne cuda tu nie pomogą. Gdy będzie cała droga oddana, wówczas ten zjazd będzie mało używany i nie bedzie problemu. A kasa za sygnalizację pójdzie w błoto. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Światła? korki jeszcze większe, bo nie zapominajmy ze zaraz po skręceniu w kierunku Lublina jest rondo wjazdowe na ekspresówke. samochody w tym kierunku jada jeden za drugim. na dodatek te które jadą do garbowa nie włączaja kierunkowskazów. zamiast budować kosztowne swiatła które i tak po przedłużeniu ekspresówki do koleujnego węzła koło lublina nie będa potrzebne wystarczyło zrobic tymczasowy lewoskręt z nowej ekspresówki na starą 17. i tak obecnie z przeciwka nikt nie jedzie ekspresówką.;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli Policjańci nie dają już rady, to akurat sygnalizacja coś zmieni... aha, już towidzę. Dopóki będzie się krzyżował cały ruch na warszawę z ruchem na Lublin (czyli do oddania kolejnego odcinka eski) doputy nic się nie zmieni w tej materii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto odpowiada za tak nieprzemyślane decyzje??? Najgorsze, że każda kolejna to lepsza... na dodatek pobiera sobie spokojnie pensję z naszych podatków a powinien w więzieniu siedzieć za zmarnowanie choćby 1zł ze wspólnej kasy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio miałem okazję jechać z Lublina do Janowa Podlaskiego. Pomyślałem sobie, że podgonię trochę straconego czasu na obwodnicy Kocka oznaczonej bądź co bądź jako ekspresówka. Co ja się LUDZISKA zdziwiłem jak na tą "ekspresówkę" wjechałem ..... Po jednym pasie ruchu w każdą stronę, ruch dość spory, a przede mną facet Golfem II 80 km/h. Jeżeli tak mają wyglądać lubelskie ekspresówki to sorki 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co za mądry wymyslił światła które zapewne kosztowały ponad 100tyś a i tak nic nie dadzą bo korki powoduje rondo które blokuja auta jadące od Lublina , czy nie lepiej było zrobić tymczasowe zjazdy tak by pominąć to rondo 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...