Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Polecam "Panom mądrym" teraz udać się na skrzyżowanie S17 ze starą 17 i niech zobaczą jak działa to ich cudne usprawnienie. Światło zielone na starej 17-stce pali się całe 5 sekund. A od S17 jadą kilkadziesiąt sekund co powoduje blokadę ronda w obu kierunkach. I jak były korki tak są dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem z tym zjazdem będzie jeszcze 2-3msc do czasu otwarcia nastepnego odcinka s17. O tym jak działa sygnalizacja już ktoś pisał, a ja się zastanawiam po co sygnalizacja w tym miejscu skoro korkuje się rondo- bo tam przecina się ruch do i z Lublina. W związku z tym mam pytanie- dlaczego na okres tych 2-3 msc nie postawiono tymczasowej sygnalizacji takiej jak się używa przy robotach drogowych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korki przeniosły się w inne miejsce,  na starą 17 i prawie na rondo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałam dziś S-17 i od ronda do świateł stałam 15 minut, na bardzo krótkim odcinku. Nie widać, żeby było coś lepiej, jest jeszcze gorzej, tworzyły się ogromne korki w obydwu stronach. Na starej "17" światła są 5 sekund, a na zjeździe ok 5 minut. GDZIE SENS, GDZIE LOGIKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sto lat za światła dla nieuków i bez-mózgów z GDDKiA w kamieniołomach!!! Ps. niech te 100 tyś za te światła z własnej kiesy wydadzą a nie nam takie piekło zgotowali - wszystkich pod ściane i paf paf!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...