Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KRAJOWA KONFERENCJA ROLNICZA W PONIATOWEJ

Utworzony przez ~gość~, 12 marca 2010 r. o 18:49
Gość napisał:
Byłem. Nikt cudów nie obiecywał. Napieralski zobowiązał się do wnioskowania o przeprowadzenie debaty sejmowej poświęconej wsi. Spotkanie miało charakter programowy- kilka rzeczy zaproponowali w kilku pytali nas rolników o opinię. Ty nie śmiej się tak z kołchozów bo w Niemczech nie sprzedano wszystkich i funkcjonują w postacji spółdzielni a u nas swprzedać bogatemu a kogo nie stać to na sznór!!
..... kołchozy są tak samo wpisane w tradycję polskiej wsi jak kolor czerwony.Zieleń im sekundowała do momentu kiedy się to opłaciło... Debata w sejmie.... i 10 posłów na sali w czasie jej przeprowadzania Na pewno pomoże, jak umarłemu kadzidło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
..... kołchozy są tak samo wpisane w tradycję polskiej wsi jak kolor czerwony.Zieleń im sekundowała do momentu kiedy się to opłaciło... Debata w sejmie.... i 10 posłów na sali w czasie jej przeprowadzania Na pewno pomoże, jak umarłemu kadzidło
Jeżeli Twoim zdaniem lepiej nic nie robić, to chociaż nie krytykuj innych którzy chcą powalczyć o lepsze jutro. W dużej części tak źle się dzieje na wsi bo ta nigdy nie umiała się zorganizowć dzięki takim postawom jak Twoja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jeżeli Twoim zdaniem lepiej nic nie robić, to chociaż nie krytykuj innych którzy chcą powalczyć o lepsze jutro. W dużej części tak źle się dzieje na wsi bo ta nigdy nie umiała się zorganizowć dzięki takim postawom jak Twoja.
....pieprzenie przedwyborcze i nic więcej... Sam sprzedaję swoje produkty i nikt ni nie pomaga. Każda partyjkę rolnik obchodzi tyle co nic. Ważny jest tylko jego głos co jakiś czas i nic więcej. Debata w sejmie.... dobre!!! Była o zdrowiu niejedna - a kolejki do lekarzy są ciągle długie...czyli - guzik dały. Myślisz, że rolnicze coś zmienią??? Jesteś chorym fantastą, albo liczysz na naiwność chłopa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
....pieprzenie przedwyborcze i nic więcej... Sam sprzedaję swoje produkty i nikt ni nie pomaga. Każda partyjkę rolnik obchodzi tyle co nic. Ważny jest tylko jego głos co jakiś czas i nic więcej. Debata w sejmie.... dobre!!! Była o zdrowiu niejedna - a kolejki do lekarzy są ciągle długie...czyli - guzik dały. Myślisz, że rolnicze coś zmienią??? Jesteś chorym fantastą, albo liczysz na naiwność chłopa.
pAMIĘTAJ IŻ DEPATY I PROJEKTU USTAW USTAWIA BLOKUJE ZATWIERDZA I WPROWADZA PO TYLKO UGRUPOWANIE KTÓRE MA WIĘKSZOŚĆ ZATWIERDZA WSZYSTKO, SLD CHCE COŚ ZROBIĆ MÓWI TO NA FORUM OGÓLNOPOLSKIM ALE NIE ZAWSZE PRZEBIJE SIĘ PRZEZ BETO PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To prawda, że były zaproszenia . Było 280 osób. Kochani przwecierz PSL, PO, PIS nie zapraszają SLD na swoje konferencje programowe. To dlaczego my mamy zapraszać inne ugrupowania. SLD chce spokojnie stworzyć dobry program a nie prowadzić pyskówki polityczne. A PO, PSL, PIS-problem w tym, że im się z rolnikami nie chce spotykać. Zrobili coś podobnego?
REASUMUJĄC..........NO TO IDĄ WYBORY .....(TAK JAK PRZYCHODZI WIOSNA ) I OCZYWIŚCIE JAK TO W PRZYRODZIE WIOSNA MIJA I ZAINTERESOWANIE PRZEDWYBORCZE PROWINCJĄ I WSIĄ TEŻ MINIE....SZKODA GADAĆ, NIC NOWEGO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
REASUMUJĄC..........NO TO IDĄ WYBORY .....(TAK JAK PRZYCHODZI WIOSNA ) I OCZYWIŚCIE JAK TO W PRZYRODZIE WIOSNA MIJA I ZAINTERESOWANIE PRZEDWYBORCZE PROWINCJĄ I WSIĄ TEŻ MINIE....SZKODA GADAĆ, NIC NOWEGO
widzę że niekturym wszystko się z d... kojarzy. wybory do parlamentu są za rok a ci przedstawiciele przyjechali i rozmawiali pozdrawiam uczesnika wyborów (nie wiadomo jakich gdzie ale widzących wszędzie kiełbasę wyborczą)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ktos~ napisał:
widzę że niekturym wszystko się z d... kojarzy. wybory do parlamentu są za rok a ci przedstawiciele przyjechali i rozmawiali pozdrawiam uczesnika wyborów (nie wiadomo jakich gdzie ale widzących wszędzie kiełbasę wyborczą)
ZOBACZYMY KTO BĘDZIE KANDYDOWAŁ NA BURMISTRZA W PONIATOWEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli to mozliwe to proszę o jakieś konkrety. Wybory wyborami ja przynajmniej chce mieć rozeznanie kto jak postrzega sprawy. Konkrety Panowie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu można zobaczyć relację z konferencji. http://www.sld.lublin.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ktos~ napisał:
widzę że niekturym wszystko się z d... kojarzy. wybory do parlamentu są za rok a ci przedstawiciele przyjechali i rozmawiali pozdrawiam uczesnika wyborów (nie wiadomo jakich gdzie ale widzących wszędzie kiełbasę wyborczą)
Pieprzysz, czy o drogę pytasz? A samorządowe? O nich zapomniałeś? Nie będziecie startować z komuszą bracią? Fachowcy - czy różniły się sowchozy od kołchozów? Ja nie wiem, a towarzysze wiedzą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakompleksieni ludzie używają najwięcej wulgaryzmów... Ludzie, anonimowość nie zwalnia z odpowiedzialności przed samym sobą za poziom dyskusji. Chciałam dowiedzieć się co działo się na konferencji w Poniatowej a tu aż oczy bolą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Gośka~ napisał:
Zakompleksieni ludzie używają najwięcej wulgaryzmów... Ludzie, anonimowość nie zwalnia z odpowiedzialności przed samym sobą za poziom dyskusji. Chciałam dowiedzieć się co działo się na konferencji w Poniatowej a tu aż oczy bolą!
Przepraszam towarzyszko! Gosiu - wybacz te....kołchozy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jeżeli Twoim zdaniem lepiej nic nie robić, to chociaż nie krytykuj innych którzy chcą powalczyć o lepsze jutro. W dużej części tak źle się dzieje na wsi bo ta nigdy nie umiała się zorganizowć dzięki takim postawom jak Twoja.
A kiedy to chlop dal soba porzadzic? A po drugie nie narzekaj bo nigdy tak chlop nie mial dobrze jak teraz. Po trzecie od kiedy w Poniatowej mieszkaja rolnicy.Dla kogo ta konferencja? Nie przypuszczalem, ze tyle jeszcze komuchow w Poniatowej.To te stare betony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOMUCHY TO KOMUCHY A TE NIEKOMUCHY KIEDY UŻALILI SIĘ NAD LOSEM CHŁOPA I ROBOTNIKA BĘDZIE DRUGA JAPONIA JAK MNIE WYBIERZECIE BUŁKIE Z MASŁEM JEŚĆ BĘDZIECIE -KTO TO MÓWIŁ NO KTO ? TRZEBA GŁĘBIEJ SIĘGNĄĆ PAMIĘCIĄ DO 198O 1981R.GDZIE SĄ CI OD DOBROBYTU POLSKIEJ WSI,CHŁOPI SZLI JAK ĆMY DO OGNIA I TAK NAKRĘCILI BICZ NA WŁASNE PLECY-POLAK PRZED SZKODĄ I PO SZKODZIE .............NIESTETY,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,GŁUPI HISTORIA LUBI SIĘ POWTARZAĆ.TRZEBA SIĘ MODLIĆ O ZDRÓWKO BO O ROZUM ZA PÓŻNO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WITAM WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH TEMATYKĄ FORUM DLACZEGO NIK NIE POWIE CO ROBI DZISIEJSZA WŁADZA TYLKO "KOMUCHY TO KOMUCHY TAMTO" PYTAM CO ROBI DZISIEJSZA WŁADZA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
WITAM WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH TEMATYKĄ FORUM DLACZEGO NIK NIE POWIE CO ROBI DZISIEJSZA WŁADZA TYLKO "KOMUCHY TO KOMUCHY TAMTO" PYTAM CO ROBI DZISIEJSZA WŁADZA
Dzisiejsza władza dopłaca do krus-u grubą kasę.... Ja płacę ponad 840zł/miesiąc czyli ponad 2500zł/kwartał na zus - nie mam ochoty płacić więcej. Jak rolnikowi źle - niech założy interes. Zarobisz bracie więcej....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dzisiejsza władza dopłaca do krus-u grubą kasę.... Ja płacę ponad 840zł/miesiąc czyli ponad 2500zł/kwartał na zus - nie mam ochoty płacić więcej. Jak rolnikowi źle - niech założy interes. Zarobisz bracie więcej....
Malo tego, ze nie placa ubezpieczenia to jeszcze kupe pieniedzy dostaja z UNI. To, ze nie moga sprzedac swoich produktow bo czekaja zeby im panstwo znalazlo zbyt, jak za komuny /na gotowe/. To wolny rynek i swoje plody sami zbywajcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ROLNIK CHCE ZA PARĘ GROSZY SPRZEDAĆ 10 HA Z BUDYNKAMI OGŁOSZEŃ CO NIEMIARA MOŻNA KUPIĆ I SPRÓBOWAĆ POŻYĆ NA GOSPODARSTWIE I KRUSIE TYLKO PROSZĘ ZATRZYMAĆ OSZCZĘDNOŚCI Z DZISIEJSZEJ FIRMY BO NA SMALCZYK DO CHLEBA MOŻE ZABRAKNĄĆ.MIMO WSZYSTKO ŻYCZĘ POWODZENIA NA NOWYM KAWAŁKU CHLEBA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ROLNIK CHCE ZA PARĘ GROSZY SPRZEDAĆ 10 HA Z BUDYNKAMI
A ile chcesz za to kolego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ile chcesz za to kolego?
Tutaj najlepiej się powodzi chłopo-urzędnikom. To takie coś, co myśli w kategoriach chłopa małorolnego, a urzędnicza butą przewyższa dawnego ekonoma... Jest tu takich trochę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...