Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krężnica Okrągła: Zderzenie motocyklisty z samochodem osobowym

Utworzony przez Beret - Genetic Patriot, 30 maja 2011 r. o 18:26 Powrót do artykułu
Czy na Krężnicę Okrągłą można skrótowo mówić O-Krężnica?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mozna a na ciebie mozna mowic Koński Odbyt Klocku!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY KTOŚ MOŻE MI POWIEDZIEĆ W JAKIM STANIE JEST HUBERT?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak się czuje Hubert, ale na pewno ch..u.j..oowo, po zderzeniu z autem też bym się tak czuł. Nie wiem czy to była jego wina czy nie, bo nie o tym chce mówić. Wkurza mnie to, jakimi kretynami są motocykliści, a może ja znam samych kretynów motocyklistów, a znam ich trochę i wystawiają oni niechlubną cenzurkę innym których nie znam. A więc mówią mi kto ile dziś jechał więc dziś 160 jutro 180 a pojutrze 210 na godzinę. Interesuje ich ile dup wyrwą na swój motór. Jakie naszywki umieścić se na kurtce. Naklejają na swoich autach naklejki "Motocykle są wszędzie" i myślą, że jak za...pie..r..d.ala.ją z prawej lub lewej strony łykając sznur samochodów to żaden z auta ich nie zgarnie bokiem albo nie otworzy drzwi bo przecież motocykle są wszędzie ))) kretyni. Generalnie wielu kretynów kupiło se motóry, a nie są to już szacowne WSK-ki czy SHL-ki które trudno było rozpędzić, ale Katany, Hayabusy czy Ninje i z..pie.r.da..lają tym żelazem zostawiając później flaki na poboczu. Jak jeszcze swoje to pół biedy, gorzej jak taki prawdziwek zabierze ze sobą do piekła kogoś. Generalnie was nie pozdrawiam "motocykliści" choć waszą myślącą cześć może i tak, może są i tacy których byłoby szkoda.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu Krężnica Okr.......jest miejscem kolejnego wypadku, tragedii.....co robi policja w Bełżycach i drogówka....czas przejrzeć na oczy !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANTY MOTÓR napisał:
Nie wiem jak się czuje Hubert, ale na pewno ch..u.j..oowo, po zderzeniu z autem też bym się tak czuł. Nie wiem czy to była jego wina czy nie, bo nie o tym chce mówić. Wkurza mnie to, jakimi kretynami są motocykliści, a może ja znam samych kretynów motocyklistów, a znam ich trochę i wystawiają oni niechlubną cenzurkę innym których nie znam. A więc mówią mi kto ile dziś jechał więc dziś 160 jutro 180 a pojutrze 210 na godzinę. Interesuje ich ile dup wyrwą na swój motór. Jakie naszywki umieścić se na kurtce. Naklejają na swoich autach naklejki "Motocykle są wszędzie" i myślą, że jak za...pie..r..d.ala.ją z prawej lub lewej strony łykając sznur samochodów to żaden z auta ich nie zgarnie bokiem albo nie otworzy drzwi bo przecież motocykle są wszędzie ))) kretyni. Generalnie wielu kretynów kupiło se motóry, a nie są to już szacowne WSK-ki czy SHL-ki które trudno było rozpędzić, ale Katany, Hayabusy czy Ninje i z..pie.r.da..lają tym żelazem zostawiając później flaki na poboczu. Jak jeszcze swoje to pół biedy, gorzej jak taki prawdziwek zabierze ze sobą do piekła kogoś. Generalnie was nie pozdrawiam "motocykliści" choć waszą myślącą cześć może i tak, może są i tacy których byłoby szkoda.....
Mam takie same refleksje patrząc na swoich znajomych, którzy jeżdżą motocyklami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wina na pewno nie jego bo widać że auto skręcało w lewo do apteki wiec ziółek pewnie prosto jechał i auto sobie skręciło na rympał i wymusiło. Dobrze ze nic mu nie jest!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1,2,3 napisał:
I znowu Krężnica Okr.......jest miejscem kolejnego wypadku, tragedii.....co robi policja w Bełżycach i drogówka....czas przejrzeć na oczy !!!!
A co ma robić? Stać cały dzień na skrzyżowaniu ? Zastanów się co wypisujesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten motocyklista jeździł rano raz na przednim kole raz na drugim idiota świr. ma nauczkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bleble napisał:
ten motocyklista jeździł rano raz na przednim kole raz na drugim idiota świr. ma nauczkę
Podpisalbys sie chociaz pod swoimi wypocinami jak kogos obrazasz.. ale lepiej anonimowo Ciekaw jestem jak ty jezdzisz bo idioci z puszek wcale nie są lepsi i wielu z nich prawa jazdy nie powinno dostac a tu jest wina kierowcy auta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dżon napisał:
Mam takie same refleksje patrząc na swoich znajomych, którzy jeżdżą motocyklami...
Mam te same reflekje patrzac na kierowców samochodów. was chroni blaszana puszka, jestescie bardziej lekkommyslni w razie czego rozjebiecie na masce kogos a nie siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu on nie dojechał do Chodla tam by go odstrzelili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"ma usztywniony kark" język jak z tabloidu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie On spowodował wypadek! On wolno jechał ! a ty o tym chodlu to zachowaj dla siebie. bo to nie jest śmieszne...takie myśli pozostaw dla siebie i swojej urozmaiconej wyobrażni, myśl realnie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik bleble dnia 30 maj 2011 - 22:34 napisał ten motocyklista jeździł rano raz na przednim kole raz na drugim idiota świr. ma nauczkę je***Y ZJEBIE JAK TAKI JESTEŚ KOZAK TO SIĘ UJAWNIJ A NIE WYZYWASZ CIOTO JAK NIE WIESZ JAK TO BYŁO !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do wszyskkich napinatorow co was to interesuje ja Ziółek jezdzi robi to co kocha wypadek nie byl z jego winy nie jechal szybko jechal 40 km/h a ze pan z peugeota nie patrzy jak jezdzi to chyba nie jego wina nie prawda? i blagam nie mowcie ze jezdzi jak poje***y bo to jest jego styl zycia!!!! do powiedzenia mam jeszcze tyle KIEROWCO PATRZ W LUSTERKA MOTOCYKLE SĄ WSZEDZIE A Ty Hubert wracaj do zdrowia i jak najszybciej na jednoslad!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z tego że jeździł na kole? przeszkadza to w czymś? Nie, dzięki temu jest w stanie lepiej wyczuć motocykl, a o to głównie chodzi, więc taki komentarz jest zbędny. Nie jeździłeś, więc nie wiesz o czym mowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy którzy bronicie wyczynów drogowych, wariactwa zapewne sami tak robicie. Jesteście bandą bezmyślnych ludzi, którzy narażają życie własne, jak również innych. Od głupot są miejsca NIEPUBLICZNE, zamknięte, gdzie możecie się dobrowolnie narazić na śmierć. Mówię tutaj do kierowców wszystkich pojazdów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A co ma robić? Stać cały dzień na skrzyżowaniu ? Zastanów się co wypisujesz
Oto reakcja "godna".....policjanta....a może wystarczą patrole weekendowe w okolicy stacji paliw ????, gdzie alkohol "tankują" nie tylko.....piesi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1,2,3 napisał:
Oto reakcja "godna".....policjanta....a może wystarczą patrole weekendowe w okolicy stacji paliw ????, gdzie alkohol "tankują" nie tylko.....piesi...
Policjantem nie jestem. Jak widzisz jak "tankują" alkohol to zadzwoń na policję, na pewno przyjadą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...