Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto zastąpi zmarłego wicemarszałka Artura Walaska?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 lipca 2016 r. o 13:34 Powrót do artykułu
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ale ładne buźki, typowe PSL-oskie mordy które walczą o koryto. Kiedy wreszcie ten świńskiej PSL zdelegalizują.
Pokaż swojego ryja, pośmiejemy się wszyscy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to pewniak marceli ????? Czyżby popadł w niełaski u tow. sosny ?????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antypisior napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
tylko pogratulować kadr PSL;-)))))) ile to procent poparcia macie? 1,5 czy 2%;-)))))
tylko taki tępy łeb jak twój chciałby takiego poparcia , poczytaj wyniki PKW, albo poczekaj do następnych wyborów kundlu pisowski.
antypisior napisał:
Znowu chcecie sfałszować? Będzie trudno - pielęgniarki i salowe, które głosowały za niepełnosprawnych pensjonariuszy domów opieki już się na to nie odważą. Inni też nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wybory do sejmiku w tym okręgu wygrał PIOTR RZETELSKI, ale on ma w nosie marszałkowanie. Ma swój biznes. PANIE PIOTRZE NA MARSZAŁKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heniu Smolarz! Heniu Smolarz! Heniu Smolarz! Heniu Smolarz na Marszałka! Jeszcze tylko na tym etacie się nie sprawdził bo wszystkie inne już obleciał. Jak łupić kraj i region lubelski to na całego. A co się opierniczać można na 4 etatach zasuwać to i 5 a może i 6 się przyda. DAWAJ HENIU! DAWAJ BO KORYTKO KRÓTKIE SIĘ ROBI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój, nie żartujcie, sprawa jest poważna, chodzi o doświadczonego fachowca, sprawnego menedżera, wybitnego wizjonera, ponieważ w grę wchodzi długoletnia perspektywa rozwoju województwa, zatem najbardziej, moim zdaniem, nadaje się Marian Starownik, póki co w uśpieniu, wybitny działacz ruchu ludowego powiatu lubartowskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani sekretarz to ją obstawia Hetman cwaniaczek .Dobra na każde stanowisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największe doświadczenie w administracji ma Rychliczek. Współpracowałem z nim .Merytoryczny doświadczony nie wiem czy zechce z Grabczukiem pracować. Kiedyś już z nim miał doczynienie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślę ze najlepszym kandydatam byłby Tomasz Szołdek dyr. z Urzędu Marszałkowskiego. Doświadczony i wymieniałby na bieżąco informację z Krzysztofem Hetmanem wodzem PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A ja myślę ze najlepszym kandydatam byłby Tomasz Szołdek dyr. z Urzędu Marszałkowskiego. Doświadczony  i wymieniałby na bieżąco informację z Krzysztofem Hetmanem wodzem PSL
Taką informacje może podać sam szołdek gdyż nikt by się nie domyślił aby takiego nieudacznika postawić na takie stanowisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzegorz Kapusta zostanie Będzie się zajmował rolnictwem .Ma dobre nazwisko i jest człowiekiem Hetmana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że nie ma lepszego jak Grzegorz Kapusta w chwili obecnej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to w ZSL bywało, mierni ale wierni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jutro wszystko się rozstrzygnie .Będą niespodzianki .Ha ha ha dobrze cwaniakom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kogo obchodzi PSL. partia która progu wyborczego nie przeskakuje....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie gratulacje Panie marszałku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno moze go zastąpić dyrektor z Puław Anna Ni...., poobno mieli romans
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...