Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ktoś strzelał do psa ze śrutu. Zwierzę znalazło nowy dom

Utworzony przez sdsds, 27 października 2011 o 17:37 Powrót do artykułu
Nooo zajebioza. A szczeniaki, które prawdopodobnie jeszcze były przez nią karmione, skazali tym samym na śmierć głodową. Bardzo profesjonalny odłów. Bardzo. Brawo. Brawo.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Witam ! Proszę was o pomoc. Biorę udział w konkursie w którym liczą się wyświetlenia mojego filmiku, więc proszę was oglądajcie mój filmik dużo razy wysyłajcie go znajomym. Byłbym bardzo wdzięczny. Proszę was o pomoc, to nic was nie kosztuje tylko klikanie. Z góry dziękuję. | | | \/ (KLIKNIJ !)
0
Dobrze się stało bo aż się serce kroiło jak się patrzy na takiego ładnego ale też głodnego i wychudzonego psa pałętającego się po mieście. Nie chce mi się wierzyć że pies był bezpański tylko się komuś znudził choć wolałbym myśleć inaczej. A tym co bawili się tą wiatrówką pokazałbym inną zabawę ale nie byłoby im do śmiechu. Oby znalazł nowego odpowiedniego właściciela.
0
Gratuluję łowcy skalpów że schwytał tego kundla.Ale to jest kropla w oceanie.112tys kundli żyje na nasz koszt w cieplutkich schroniskach a ocenia się że kilkadziesiąt tys. biega po wsiach,miastach,polach i lasach. Zmasowany odstrzał to było by wyjście ale zgody nie ma,pełno zbzikowanych obrońców zwierząt blokuje wszelkie działania w celu ostatecznego rozwiązania tej kwestii.
0
Mietek jestes rąbnietym psychopatą.
0
mietek napisał:
Gratuluję łowcy skalpów że schwytał tego kundla.Ale to jest kropla w oceanie.112tys kundli żyje na nasz koszt w cieplutkich schroniskach a ocenia się że kilkadziesiąt tys. biega po wsiach,miastach,polach i lasach. Zmasowany odstrzał to było by wyjście ale zgody nie ma,pełno zbzikowanych obrońców zwierząt blokuje wszelkie działania w celu ostatecznego rozwiązania tej kwestii.
0
może ciebie pierwszego do odstrzału , co bohaterze?!
0
NIE KARMIĆ TROLLA MIETKA!
0
agata napisał:
a co powiesz o myśliwych , którzy na mają nawet patrona, i po modlitwie udają się na strzelanie do zwierzyny ?
0
agata napisał:
a ty wegetarianką zapewne ?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: