Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Leci głowa za sprawę Grabczuka

Utworzony przez kasia19, 18 maja 2008 r. o 18:52 Powrót do artykułu
Myślałam, że stawianie zarzutów jak za czasów Ziobry się skończyło, widocznie jeszcze jego koledzy działają..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasia19 napisał:
Myślałam, że stawianie zarzutów jak za czasów Ziobry się skończyło, widocznie jeszcze jego koledzy działają..
A nie przyzwoiciej byloby poczekac na wyjasnienie sprawy? Jestem zwolennikiem Pana Grabczuka, ale jesli faktycznie poswiadczyl nieprawde, to chyba jednak stosownym jest poniesienie konsekwencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za pomaganie biednym ludziom ksiądz i Marszałek mają zarzuty śmieszne ale w tej wschodniej Polsce możliwe. Wiecej jest tych co przeszkadzają aniżeli pomogają to typowe dla prostactwa !!! Serdeczności życzę wszystkim Ludziom dobrej woli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tym jak to się skończy zadecyduje sąd. Niekoniecznie musi sie zgodzić z wnioskiem prokuratury. Wtedy ten niekompetentny pan z Chełma winien liczyć się z odpowiedzialnością. A POtem dopiero winnych należy szukać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lenin napisał:
Za pomaganie biednym ludziom ksiądz i Marszałek mają zarzuty śmieszne ale w tej wschodniej Polsce możliwe. Wiecej jest tych co przeszkadzają aniżeli pomogają to typowe dla prostactwa !!! Serdeczności życzę wszystkim Ludziom dobrej woli
"Cel uświęca środki" Od osoby pełniacej publiczną funkcję mamy prawo oczekiwać pełnej transparentności i zgodnych z prawem oraz zasadami działań. Ja wiem, że prościej iść na skróty zamiast odpowiedzialnie zmieniać i reformować instytucje życia publicznego. Czy gdyby inicjatorem pomocy biednym ludziom nie był ksiądz, który zresztą wycofał swoje zeznania i tym samym zamknął prokuraturze podstawy działania, to zeskanowany podpis by również został nałożony? Co słyszysz jak chcesz dla dobra ludzi powołac stowarzyszenie a brakuje Ci podpisu jednego członka założyciela? Takie sprawy są precedensem do kolokwializmu i braku odpowiedzialności za czyny. Marszałek i były Prezydent zapominając, że ustawowo ponosi odpowiedzialność za wszystko co się dzieje w jego urzędzie mówi - to nie ja to "zdzisio" mój podpis podrobił. I Ty chcesz żeby wschodnia Polska się zmieniała???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...