Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

leclerc na turystycznej

Utworzony przez monika43, 12 lutego 2009 r. o 13:23
PANI MONIKA PRZESADZA CHYBA ZAPOMNIAŁA JAKĄ MA BUŻKE ROZDARTĄ I CO GADAŁA CYT; BARWIŃSKI TO MOŻE MNIE W d*** POCAŁOWAĆ BO TU PREZES RZĄDZI A NIE ON.I NIECH NIEWINIĄTKA NIE UDAJE ŻE JEST TAKA POKRZYWDZONA TYLKO CHODZIŁA I PEPŻYŁA GŁUPOTY A JEJ ULUBIONE MIEJSCE DO PRACY TO BYŁA PALARNIA A CO DO BRUDU TO ZASTANÓWCIE SIĘ W KTÓRYM HIPERMARKECIE JEST CZYSTO I NIE MA RZECZY PRZETERMINOWANYCH PO PROSTU NIE MA TAKIEGO I NIE PRZESADZAJCIE ŻE JEST BRUDNO WSZĘDZIE TAK JEST A JAK WAM ŻLE TO SIĘ ZWLNIJCIE ALBO ZACZNIJCIE SPRZĄTAĆ NA SWOICH DZIAŁACH TO BĘDZIECIE MIELI CZYSTO PROSTE I LOGICZNE CO DO BARWIŃSKIEGO ZNACIE TO PRZYSŁOWIE PO GORSZYM PANIE LEPSZY NASTANIE JEDYNE MOJE NIE ZADOWOLENIE TO TO ŻE ZA MAŁE PENSJE MOGLI BY DAĆ WIĘCEJ TO I LUDZI BY ZMOTYWOWAŁO DO LEPSZEJ PRACY A DRUGIE TO STANOWCZO ZA MAŁO PRACOWNIKÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanów się czy 2000 zł to taka kasa, że warto to robić dla pieniędzy. dla mnie osobiście jest dziwne, że ona tak mało chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie obwiniacie Barwińskiego za wszystko co złe, a przecież to prezes W. zatrudnia i zwalnia pracowników. Kazał kierownikom stworzyć "czarną listę" osób do zwolnienia a jeśli tego nie zrobią to poniosą konsekwencje a on i tak wie kogo zwolnić bo wie kto jak pracuje. Jak się ma podpowiadacza w osobie pana Marcina S. (kuzyn - bliska rodzina) to wie się wszystko bardzo dobrze albo jeszcze lepiej niż dobrze. Prezes zatrudnia do pracy w markecie osoby z polecenia swoich znajomych - o czym wszyscy wiedzą - lub za załatwienie pewnych prywatnych spraw. Z reguly są to ludzie którzy nie mają pojęcia o pracy w sklepie. To ignoranci bez elementarnej wiedzy o tym jak powinien funkcjonować market.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2000 skad masz takie informacje co sam gościu proponowałeś to pewnie wiesz nie wiem co cie tak martwi to że za mało dawałeś czy to że nie wzieła idol posrany jak sie kochasz w szefie to mu sie idz oświadczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piszę do tego "ktosia"zaczyna mnie to wku***ać jeżeli jeszcze raz napisze ktos na mnie ze ja nie pracowałam tylko się obijałam to nie recze za siebie powiedz mi to prosto w twarz idiotko pier***ona jak sama sie obijałaś deb***u to nie mów o kimś a to co ja mówiłam to moja sprawa i h** ci do tego nigdy nie zaprzeczałam swoim słowom i nie masz prawa mnie oczerniać jak tak nie wychodziłam z palarni to ty skoro mnie tam wiecznie widziałaś to też sie obijałaś bo musiałaś tam siedzieć razem ze mną haha durna babo więc zanim coś skomentujesz to pomyśl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej panie albo panu KTOŚ słusznie monika43 skomentowałaś może ten ktoś weżmie szmatę od pań z amluxa i posprząta cały sklep albo wyliże podłogi tym swoim parszywie kłamliwym jęzorem i jak dojdzie na górę to niech nie zapomni o du*** dyra i prezesa a jak bedzie niezaspokojony to na zewnątrz są bezdomne psy zrobi im przyjemność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WITAM ODNOSNIE KTOSIA CO DZIS NIE WCHODZISZ W d*** DYROWI NO CHYBA ZANIEMOGŁAŚ MIEJMY NADZIEJĘ ŻE NA ZAWSZE I TAK NIC NIE ZMIENISZ CUKIERKUJĄC IM WSZYSTKIM MY PRACOWNICY TEGO SYFU WIEMY CO TAM SIE DZIEJE I NAM NIKT W GŁOWACH NIE NAMIESZA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytam tego bloga i nie wierze tacy wszyscy jestescie za albo przeciw troche to dziwne nie umiecie sie dogadac niech wszyscy ci co sa za ta monika43 ida z nia do tego sadu i po kłopocie a ci co sa przeciwniech bronia tego barwińskiego i wawerka tam sie powinno cos zmienic a rozwiazanie medialne to naprawde jest ok ale jeżeli bedziecie się tylko kłucić na tym forum to do niczego nie dojdzie a tak wogóle to według mnie każdy powinien walczyć sam o swoje jak nie chce to nie musi a jak ma cheć to też niech idzie do sądu każdy niech dba o siebie bo to jest istotne każda sprawa jest inna i nie nam sie wypowiadac kto jakimi środkami walczy o swoje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się każdy niech się zajmie tym co chce bo przecierz nikt nie może decydować za drugą osobę kazdy powinien sie martwic o siebie a nie zajmowac sie tym co ktos robi czy nie robi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość 12345 napisał:
CZYTAM WASZE KOMENTARZE DO AFERY JAKA NAKRECILA MONIKA43 I CHCE MI SIE SMIAC , Z TEGO JAK BORDZO JESTESCIE NAIWNI I ZALOSNI BY UWIERZYC W TAKA HISTORYJKE . MYSLALEM ZE ONA ROBI TO Z ZEMSTY , ALE NIE . TA "POKRZYWDZONA "DZIEWCZYNA WSZYSTKO SOBIE SKRUPULATNIE I Z WYRACHOWANIEM ZAPLANOWAłA . MYSLICIE ZE ONA TO WSZYSTKO NAPISAłA , BY DZIEKI JEJ HISTORYJCE POPRAWIłY SIE WARUNKI PRACY NA TURYSTYCZNEJ . NIE ! ONA POPROSTU ROBIAC Z SIEBIE OFIARE , CHCE NA TYM ZAROBIC!!!!!!!!! DLACZEGO WYCOFUJE SWOJE ZEZNANIA ?????????????? . RACZEJ NIE DOCZEKACIE SIE JEJ PROCESU PO CO WIEC UCZCIWIE PRACOWAć , JAK MOżNA NIEZLE ZAROBIC W TAKI SPOSOB
lUDZIE, CZY WY WIDZICIE CO PISZECIE??...W KAŻDEJ PRACY JEST CIĘŻKO, SZCZEGÓLNIE TYM CO MAJA DZIECI, MOJA ZONA PRACOWAŁA I ZOSTAŁA ZWOLNIONA..NIE MAMY NIC TEMU ZA ZLE..TO PRACA..JA PRACUJĘ TAM NADAL I MAM NADZIEJĘ ŻE DALEJ BEDĘ PRACOWAĆ...A CO TYCZY SIE ROBALI...CHMM...NA MAGAZYNIE U MNIE NIE WIDZIAŁEM ŻADNYCH JAK NARAZIE...TRZEBA UKŁADAC NA PÓŁKACH NA REGALACH I DOBRZE OWIJAĆ TOWAR A NAEWNO ICH NIE BĘDZIE..A JESLI TYCZY SIĘ DYREKTORA CZY PREZESA...SPOKOJNI LUDZIE..SAM MAM FIRMĘ (I PRACUJĘ TEŻ NA UMOWĘ O PRACE) I WIEM ŻE MOCNĄ REKĄ NIC SIE NIE ZBUDUJE..TRZEBA POMYSLEĆ I RUSZYĆ TOK W ŻYCIE..A PRACOWNICY SA OD TEGO BY PRACOWAĆ..CO PRAWDA..BEZ NAS NIE BYŁO BY NIC NA PÓŁKACH..PODZIEKOWANIA DLA PRACOWNIKÓW KTÓRZY CIĘŻKO WYKŁADAJĄ TOWARY..A TY MONIKA43..WEŻ NA PIEKARNI ZAJMIJ SIĘ ROBOTĄ A NIE BZDETAMI..POZDRO....MOGĘ POGADAĆ NIE UKRYWAJĄC NAWET SWEGO NAZWISKA..NIE MA CO DO UKRYCIA..PRAWDA W OCZY KOLE -TAK POWIADAJĄ..JAK WSPOMNIAŁEM..."..ŻONA ZOSTAŁA ZWOLNIONA..ALE NIE MA NIC ZA ZŁE..JA NADAL TAM ROBIĘ I JEST NAM CIĘŻKO..ALE NIE MAMY NIC NIKOMU ZA ZŁE.."..m.s...PODAĆ WAM MÓJ DZIAŁ ?? EHH..MAŁO NIE KTÓRZY OD ZYCIA W KOŚĆ DOSTALI...MONIKA 43 TO NIE MONIKA..LECZ OSOBA KTÓRA TAK SIĘ ZAPISAŁA W POŚCIE..TA OSOBA Z TEGO CO CZYTAM NADAL TAM PRACUJE "żadna monika nie robiła na spożywce" ..I SAMA ROBI AFERĘ BO ZWOLNILI ZA DUŻO OSÓB I BOI SIE O SWÓJ "TYŁEK"..NO CUŻ..PILNUJ SWOJEGO DZIAŁU I PRACUJ JAK CHCESZ PRACOWAĆ..A JAK NIE TO WYPOWIEDZENIE UMOWY TEZ ISTNIEJE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość Mariusz napisał:
lUDZIE, CZY WY WIDZICIE CO PISZECIE??...W KAŻDEJ PRACY JEST CIĘŻKO, SZCZEGÓLNIE TYM CO MAJA DZIECI, MOJA ZONA PRACOWAŁA I ZOSTAŁA ZWOLNIONA..NIE MAMY NIC TEMU ZA ZLE..TO PRACA..JA PRACUJĘ TAM NADAL I MAM NADZIEJĘ ŻE DALEJ BEDĘ PRACOWAĆ...A CO TYCZY SIE ROBALI...CHMM...NA MAGAZYNIE U MNIE NIE WIDZIAŁEM ŻADNYCH JAK NARAZIE...TRZEBA UKŁADAC NA PÓŁKACH NA REGALACH I DOBRZE OWIJAĆ TOWAR A NAEWNO ICH NIE BĘDZIE..A JESLI TYCZY SIĘ DYREKTORA CZY PREZESA...SPOKOJNI LUDZIE..SAM MAM FIRMĘ (I PRACUJĘ TEŻ NA UMOWĘ O PRACE) I WIEM ŻE MOCNĄ REKĄ NIC SIE NIE ZBUDUJE..TRZEBA POMYSLEĆ I RUSZYĆ TOK W ŻYCIE..A PRACOWNICY SA OD TEGO BY PRACOWAĆ..CO PRAWDA..BEZ NAS NIE BYŁO BY NIC NA PÓŁKACH..PODZIEKOWANIA DLA PRACOWNIKÓW KTÓRZY CIĘŻKO WYKŁADAJĄ TOWARY..A TY MONIKA43..WEŻ NA PIEKARNI ZAJMIJ SIĘ ROBOTĄ A NIE BZDETAMI..POZDRO....MOGĘ POGADAĆ NIE UKRYWAJĄC NAWET SWEGO NAZWISKA..NIE MA CO DO UKRYCIA..PRAWDA W OCZY KOLE -TAK POWIADAJĄ..JAK WSPOMNIAŁEM..."..ŻONA ZOSTAŁA ZWOLNIONA..ALE NIE MA NIC ZA ZŁE..JA NADAL TAM ROBIĘ I JEST NAM CIĘŻKO..ALE NIE MAMY NIC NIKOMU ZA ZŁE.."..m.s...PODAĆ WAM MÓJ DZIAŁ ?? EHH..MAŁO NIE KTÓRZY OD ZYCIA W KOŚĆ DOSTALI...MONIKA 43 TO NIE MONIKA..LECZ OSOBA KTÓRA TAK SIĘ ZAPISAŁA W POŚCIE..TA OSOBA Z TEGO CO CZYTAM NADAL TAM PRACUJE "żadna monika nie robiła na spożywce" ..I SAMA ROBI AFERĘ BO ZWOLNILI ZA DUŻO OSÓB I BOI SIE O SWÓJ "TYŁEK"..NO CUŻ..PILNUJ SWOJEGO DZIAŁU I PRACUJ JAK CHCESZ PRACOWAĆ..A JAK NIE TO WYPOWIEDZENIE UMOWY TEZ ISTNIEJE.
..chcecie pogadać..zapraszam..11165227 moje gg. z miła chęcią pogadam na temat tych bzdur jakie sa wypisywane o Leclerku..chyba że sie boicie napisać, tutaj piszecie ze to..że tamto..w pracy KADROWYM nie podziekowaliście nigdy , że wypłaty są przed lub 10 każdego miesiaca bez opóźnień..nawet jak sklep przechodzi kryzys...wszędzie sa kryzysy..to fakt..za dużo osób poleciało..no..ale beda nowozatrudnienia..piszcie podania i składajcie a sami sie przekonacie że fajnie sie pracuje...pozdro dla Pana Prezesa i Dyrektora oraz kierowników poszczególnych działów...czekam na Was na GG.. mariusz .s.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za mariusz no nie moge zakochany w tym naszym dyrektorze ciekawe czy z wzajemnoscia a tak powaznie to ta gnida daje do pieca jaki był wczesniej taki jest i teraz panie dyrektorku no wstyd wstyd a gdzie ta nasza aferzystka cos ucichla nie daje znaku zycia moze sie rozmyslila ojoj oby nie baba z jajami sie przyda ale jak oglosza upadlosc to nikt nic nie dostanie tylko ci co byli wczesniej zwolnieni o ile cos zrobili nawet potem mozna wznowic sprawe po jakims czasie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a te sku***syny powinny sie same zwolnic z pracy bo nas wywala a ten h** zostanie jak oglosza upadlosc moniczko daj popalic tym gnojom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
PANI MONIKA PRZESADZA CHYBA ZAPOMNIAŁA JAKĄ MA BUŻKE ROZDARTĄ I CO GADAŁA CYT; BARWIŃSKI TO MOŻE MNIE W d*** POCAŁOWAĆ BO TU PREZES RZĄDZI A NIE ON.I NIECH NIEWINIĄTKA NIE UDAJE ŻE JEST TAKA POKRZYWDZONA TYLKO CHODZIŁA I PEPŻYŁA GŁUPOTY A JEJ ULUBIONE MIEJSCE DO PRACY TO BYŁA PALARNIA A CO DO BRUDU TO ZASTANÓWCIE SIĘ W KTÓRYM HIPERMARKECIE JEST CZYSTO I NIE MA RZECZY PRZETERMINOWANYCH PO PROSTU NIE MA TAKIEGO I NIE PRZESADZAJCIE ŻE JEST BRUDNO WSZĘDZIE TAK JEST A JAK WAM ŻLE TO SIĘ ZWLNIJCIE ALBO ZACZNIJCIE SPRZĄTAĆ NA SWOICH DZIAŁACH TO BĘDZIECIE MIELI CZYSTO PROSTE I LOGICZNE CO DO BARWIŃSKIEGO ZNACIE TO PRZYSŁOWIE PO GORSZYM PANIE LEPSZY NASTANIE JEDYNE MOJE NIE ZADOWOLENIE TO TO ŻE ZA MAŁE PENSJE MOGLI BY DAĆ WIĘCEJ TO I LUDZI BY ZMOTYWOWAŁO DO LEPSZEJ PRACY A DRUGIE TO STANOWCZO ZA MAŁO PRACOWNIKÓW
yoyoYOYOYOYOYOYOYOYOYOYOYO TO PISZE MAGDA JEDRAKOWA TA GRUBA KROWA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczytajcie jaki to nasz burdel jest chojny tak wspiera tak pomaga biednym i potrzebujacym no smiechu warte oni nie pomagaja tylko oddaja to co jest juz do wywalenia albo to co jeszcze sie nie zepsulo do konca a wiedza ze sie nie sprzeda i dostawca nie przyjmie zwrotu tylko podpisze do utylizacji to po co ta farsa mokro sie robi im kolo dupy to sie lansuja jak moga deb***e a my deb***e co tam pracujemy albo robimy zakupy mamy im uwierzyc ze raptem tacy dobrotliwi hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan dyrektor jest czlowiekiem jakich malo kawał chama i juz a pan prezes nie lepszy pozwala wywalac ludzi na bruk i co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wyzyskiwacze sa i tyle wydoic pracownika jak krowe a potem na zbity ryj taka polityka tej firmy nigdy nie płacili uczcieie za nadgodziny ale teraz przeciez oficjalnie nie ma nadgoddzin gówno prawda jak płaca za nocne godziny jak dodatki wala nas po kieszeni jak leci a te holendarne skladki zakładowe rentowa wypadkowa smieszne ze tak sie dajemy ale co mozemy nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A te kadrowe szkoda gadac nie znaja sie na niczym i zle pity licza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy ten dyro wyleci długo mam czekac nie rozumiem miało go juz nie byc i jego zonki tez
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego nikt tu nic nie pisze zapomnieliscie juz ten syf i cala ta sytuacje z tym burdelem co nie macie juz nic do powiedzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...