Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lekarze i pielęgniarki znów chcą podwyżek

Utworzony przez munia, 30 października 2008 r. o 04:17 Powrót do artykułu
[quote name='Gość' date='30.10.2008, 12:35' post='63883'] Tak ja widziałem i widuję. Człowiek ten jeździł maluchem. Ostatnio widziałem,że chodzi piechotą widocznie zepsuł mu się. Na pewno to lekarz?Może pomyliło Ci się z weterynarzem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Ty chyba nie wiesz ile zarabiają weterynarze?! 3x więcej niż lek med
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pielegniarki prawie nic nie dostały albo w cale, pensja ich jest zbliżona do dyżuru lekarskiego i na to poszły pieniądze !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim skromnym zdaniem uważam że lekarze powinni zarabiać conajmniej 8000 zł na rękę. Szczerze tak mi się wydaje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest to oburzające lekarze dostali swoje a my pielęgniarki nic i jeszcze chcą jeden z nich powiedział że nie wszyscy muszą tyle samo zarabiać bo mają inne potrzeby zgoda niech mają więcej ale nie o8000 zł ja po 15 latach mam ok 1300 a moi koledzy ? lekaże 9000 a opłaty mamy wszyscy chcemy krztalcić dzieci tylko my nie mamy za co lekarz pracujący rok ma 2700 a pielęgniarka ma go prowadzić za rękę bo robi minę nic niewiedzącego na samodzielnym dyżurze my pielęgniarki zróbmy coś zeby to zauważono bo koledzy lekarze walczą tylko o ciebie i swoje gaze a my to jesteśmy dla nich nieważne gdzie są nasze izby my pracujemy nie tylko w lubelskich szpitalach ale też w małych placówkach w domach opieki w zakładach opiek-leczniczych w szkołach izby brońcie wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...