Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelska Lista Płac: Ile zarabia bankowiec, ile doradca w firmie informatycznej

Utworzony przez mechanik samoch. 1700zł, 12 października 2012 r. o 19:06 Powrót do artykułu
komu chcecie tym oczy zamydlić? żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Etat stworzony specjalnie dla mnie specjalista ds. marketingu w MPK - 7500 zł netto . Jak dostałem w Lublinie taki etat - POwyklejałem plakaty swojemu Żuczkowi. A Wy kmioty do roboty za 1200 netto - 12 godzin przy taśmie w Lubelli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zielona wyspa napisał:
Etat stworzony specjalnie dla mnie specjalista ds. marketingu w MPK - 7500 zł netto . Jak dostałem w Lublinie taki etat - POwyklejałem plakaty swojemu Żuczkowi. A Wy kmioty do roboty za 1200 netto - 12 godzin przy taśmie w Lubelli.
STANOWISKO STWORZONE SPECJALNIE DLA PANA KRAWCZYKA PLUS JESZCZE DOCHÓD ZA MANDAT RADNEGO! ZA PIERDZENIE I NIC NIE ROBINNIE MANNA Z NIEBA LECI! A CI CO ZAPI,,,LAJA MARNE GROSZE W MPK ZARABIAJA! OTO POLSKA WŁASNIE!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuję w urzędzie państwowym w Lublinie , mój staż pracy wynosi 2 lata , zarabiam 6 800 brutto - tak więc się pytam ,, jak żyć ,, z takimi nędznymi zarobkami . Oczywiście ktoś powie ,że to duże pieniądze - otóz tak nie jest : ledwo starczają na dwa wyjazdy wakacyjne - letnie i skromne 2 wyjazdy narciarskie , z jedzeniem jest już gorzej , tak więc ażeby zaoszczędzić ,, stołuję się ,, w Czarciej Łapie a i manager lokalu patrzy łaskawym okiem bo wiadomo ,, klient pod krawatem mało się awanturuje ,, . Tak więc ponawiam pytanie ,, jak żyć ? ,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zielona wyspa napisał:
Etat stworzony specjalnie dla mnie specjalista ds. marketingu w MPK - 7500 zł netto . Jak dostałem w Lublinie taki etat - POwyklejałem plakaty swojemu Żuczkowi. A Wy kmioty do roboty za 1200 netto - 12 godzin przy taśmie w Lubelli.
Tak CIOTO,tylko nie piszesz że mu musisz jeszcze dawać.He.HE.He
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak napisał:
Pracuję w urzędzie państwowym w Lublinie , mój staż pracy wynosi 2 lata , zarabiam 6 800 brutto - tak więc się pytam ,, jak żyć ,, z takimi nędznymi zarobkami . Oczywiście ktoś powie ,że to duże pieniądze - otóz tak nie jest : ledwo starczają na dwa wyjazdy wakacyjne - letnie i skromne 2 wyjazdy narciarskie , z jedzeniem jest już gorzej , tak więc ażeby zaoszczędzić ,, stołuję się ,, w Czarciej Łapie a i manager lokalu patrzy łaskawym okiem bo wiadomo ,, klient pod krawatem mało się awanturuje ,, . Tak więc ponawiam pytanie ,, jak żyć ? ,,
Taki czerwone-konfidenckie łajzy,TO TYLKO KRÓTKO i nawet więcej nie pytaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1875 złotych - tyle średnio miesięcznie można zarobić w programie partnerskich darowizn Mega Pensja http://megapensja.pl/?user=-semen-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...