Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelska Perła nie zgadza się z opinią NIK

Utworzony przez dżo, 22 września 2009 o 10:58 Powrót do artykułu
Po co ten rwetes.Oddać właścicielowi czyli Panu Marcinowi Zamoyskiemu i sprawa rozwiązana.On będzie wiedział do czego to służy i co z tym zrobić.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
NIK ma rację. Starosta strzelił sobie "w stopę" gdyż Perła Lubelska nie ma kasy na cokolwiek i takiej kasy nie będzie miała. Cud jak przetrwa najbliższe 2 lata. Jest w stałym konflikcie z Royal Unibrew A/S, który sam ma problemy z utrzymaniem się na polskim rynku. Southbech Development Ltd, to skrzynka pocztowa na Cyprze bez żadnego zaplecza finansowego, a Przewodniczący Rady Nadzorczej Jefrey Robert Butcher to zwykły "słup" wystawiony przez Józefa Huberta Gierowskiego (tego co się leczy u ginekologa) bo ma kanadyjski paszport. Umowa między starostą, a zarządem Perły to stagnacja dla Zwierzyńca jako zaplecza turystycznego lubelszczyzny. Mieszkańcy Zwierzyńca po co Wam "goły" inwestor, który nie zapewni Wam ani nowych inwestycji ani miejsc pracy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A swoją drogą jako "sąsiad" Zwierzyńca chciałbym poznać argumenty za dzierżawą browarów w Zwierzyńcu lubelskiej "Perle". Panie starosto i panie Wiciński karty na stół. Proszę podać zakres inwestycji, terminy realizacji i korzysci dla miasta i starostwa. Bez owijania w bawełnę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jako ciekawostkę dodam, że miasto Zamość jest miejszościowym akcjonariuszem lubelskiej "Perły" i jako akcjonariusz mogłoby skontrolować przez NIK działalność zarządu browaru, również w kwestii przyszłości browaru w Zwierzyńcu ale jak do tej pory widocznie Zamość nie jest zainteresowany podległym powiatem. Ponieważ akcje "Perły" są imienne na pewno do sierpnia 2009 wszyscy akcjonariusze byli powiadamiani listownie. Ciekawe czy władze miasta stawią się na NWZA "Perła" browary lubelskie S.A. w dniu 25 września 2009r. - czyli w najbliższy piątek aby zadać stosowne pytania.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co co PERŁA zrobiła ze ZWIERZYŃCEM to jakiś przekręt.Gdzie to dobre piwo w Lublinie ? Po co dawać komuś coś kto wiadomo że to niszczy. Co z pracownikami - zwolniena też były w umowie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Perła i Zwierzyniec to świetne marki i dobre piwo. Szkoda, że Kompania Piwowarska (SABMiller) zainwestowała w latach 90-tych ubiegłego wieku w Tychach i Poznaniu , a nie w Lublinie. Obecny właściciel to pijawka do wyciągania kasy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wiecie na ile zarząd "Perły" ocenia wartość biznesu pod szyldem "Perła" Browary Lubelskie S.A. ? Dokładnie na 1.380.000 złotych. Nie wierzycie? Przeczytajcie w "Pulsie Biznesu" z dnia 16 września 2009 r. artykulik pod tytułem "Duńczycy zablokowali Perłę". Jakie inwestycje można zrealizować za takie pieniądze?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Apel do decydentów.Mówię Wam ludzie,oddajcie to spatkobiercom tzn.Panu Marcinowi Zamoyskiemu a browar będzie działał dalej następne 200 lat.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oj dżo - komuna okrada ekspresem, a oddaje z ociąganiem latami, aż do przedawnienia
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dzisiejsze media informują o dramatycznej sytuacji w branży piwnej w skali kraju. Może jutro na NWZA dowiemy się jak się w tym roku spisuje nasz lokalny pieszczoch. Może zarząd wreszcie sypnie informacją. Jeśli nie to znaczy, że coś przed nami ukrywa. Jak ktoś ma sukcesy to się z reguły nimi chwali. A swoją drogą, zarząd w marcu 2009 roku informował o znacznych wydatkach na modernizację browaru w Zwierzyńcu może się w końcu dowiemyjakie to były inwestycje i ile kosztowały? Podobnie może dowiemy się co się kryje pod wydatkami na rewitalizację dzierżawionych przez browar nieruchomości przy ulicy Bernardyńskiej w Lublinie. Bo chyba zarząd nie oszukuje akcjonariuszy i lokalnej społeczności. Co prawda jakoś brzydko pachnie ten $ 5 miliardowy fundusz pana Butchera. Przewodniczący Rady jakoś ostatnio o nim nie wspomina ale może biedak zainwestował w fundusz Madoffa? W każdym razie "Perła" raczej jest dojona niż zasilana.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Southbeach Development Ltd wspólnie z prawnikami mecenasa Łomży uniemożliwili duńczykom wyboru członków rady nadzorczej na piątkowym NWZA. Walne zgromadzenie trwało jedynie około 30 minut i pan Butcher mając 50,84% głosów uniemożliwił wybór przewodniczącego NWZA. Nie dyskutowano wyników spółki za ostatnie 8 miesięcy chociaż część akcjonariuszy uważa że zarząd wspólnie z z obecną radą nadzorczą prowadzi spółkę do upadku. Przepadła również sprawa dalszego dofinansowania spółki. Aby zrobić duńczykom na złość władze spółki postanowiły "odmrozić sobie uszy". Wstyd. Myślę, że władze miasta Zamościa jako akcjonariusz powinny zwrócić się do NIK o zbadanie stanu finansowego spółki.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: