Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelska pielgrzymka na ostatniej prostej

Utworzony przez ZESPÓŁ DOWNA, 14 sierpnia 2014 o 12:18 Powrót do artykułu
PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli LUKSUSY (z)BAWIENIA:    =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W=: i AKADEMIA SZTUK CUDOWNYCH przyglądając się popisom Axcelencji, księŻULI i Zakonnic kroczących DROGĄ(z)BAWIENIA pokazuje NIEBIESKI KOMFORT (z)BAWIENIA:   WY ZAPIER...niczacie w UPALE, DESZCZU, BRUDNI, ŚMIERDŻĄCYpokazując AXCELENCJOM i księŻULOM, że CHCECIE SIĘ (z)BAWIĆ, a AMINENCJE SIEDZĄ SOBIE W ŚWIĘTYM SPOKOJU w KLIMATYZOWANYM POKOJU, potem siadają do KLIMATYZOWANEGO SAMOCHODU i ZAPIER...niczają w ciągu KILKU GODZIN do CZĘSTOCHOWY! Pielgrzymi JEDZĄ BYLE CO, BYLE JAK, SPIA BYLE GDZIE.... a AXCELENCJE wpier...niczają SMACZNE OBIADKI przygotowane przez Gospochy popijając zimnym PIWKIEM, WINKIEM,KONIACZKIEM. Śpią w DOMACH BOŻYCH czyli PLEBANIACH żeby Im Święcone D.... nie zmarzły!   KAŻDEN BISKUP PEDO WAM, że to  (z)BAWIENIE „NA WIEKI WIEKÓW”!   Z tego wszystkiego (z)BAWI się ino BISKUP z księŻULEM - (z)BAWI SIĘ ino WAMI...   Poczynając od Watykanu, a na wiejskiej Parafii kończąc WSZYSTKICH księŻULI uznać należy za DEALERÓW, a Lud Boży za ĆPUNÓW...   Wszystkie Axcelencje z księŻULAMI powinny Poświęcić czas i zapier...niczać na Przejścia Graniczne, Lotniska i tam ODPRAWIAĆ! (Podróżnych, TIR-y...). Po wakacyjnej AFERZE DROGOWEJ 2014 mogą jeszcze ODPRAWIAĆ na AUTOSTRADACH!   POLSKA to KATOLICKI KRAJ – OPDRAWIANIA CI U NAS DOSTATEK!   AMINENCJE wymagają od siebie ino tyle, żeby OD WAS WYMAGAĆ CUDÓW NA DRODZE (z)BAWIENIA!   Tak działają UZALEZNIENIA...   W ramach rewanżu (z)BAWIENIA  na PIELGRZYMCE należy oglądać na KOMÓRECZKACH, TABLECIKACH filmy z N'U'N T'U'BE (opuszczając znaki między literami) . Ciekawe jak Biskupi z księŻULAMI będą wyglądały przy OŁTARZU, na Drodze Krzyżowej, na PIELGRZYMCE? …   Po wpisaniu zaś hasła: IRENA KINASZEWSKA (Kochanka JP 2 i Syn Adam) należy uwaqżać żeby nie minąć JASNEJ GÓRY jak po drodze weźmie Was JASNA CHO'LE'RA!   Dawno minęły czasy gdzie księŻULE BŁYSZCZAŁY INTELIGENCJĄ – teraz ino błyszczy GŁUPOTA księŻULI na tle inteligencji.   Z wdzięczności za WYMROŻONE DZIECI w 1994 r. i inne CUDA...   Więcej info po wpisaniu w google hasła: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W=: oraz z opuszczonymi kropkami między literami - czytać należy WPISY Związkowe.   ZOSTAŃCIE Z B.(L).O.G.I.E.M., a będziecie (z)BAWIENI...   (PODPISANO:=K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC:)    
Zaloguj się, aby oddać głos
0
JUDE ???
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: