Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Według mnie powinni wyremontować drogę wojewódzką nr 816 z Terespola do Dorohuska, która jest w bardzo słabym stanie, a jest bardzo uczęszczana. Niektóre odcinki tej drogi są wręcz bardzo niebezpieczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szydło wylazło z worka i prawdę częściową poznało,więcej by się przydało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wspomnę o 841 około 3 km przez miejscowość Cyców - wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja uważam ze powionna powstać druga przellotowa trasa (szybkiego ruchu) z Lublina do Łęcznej - omijajaca wszystkiewsie. bo teraz jazda to tragedia korki masakra. - obecna powinna droga miedzy Łęczna a Lublinem powinna słuzcyc mieszkańcom okolicy a dla tranzytowców zwłaszcza TIROw i turystów podążajacy na pojezierze powinna powstać trasa przeloptowa. Dziekuje za uwagę- Stanisław
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja uważam ze powinna powstać druga przelotowa trasa (szybkiego ruchu) z Lublina do Łęcznej - omijajaca wszystkie wsie. Teraz jazda tą szosą to tragedia - korki masakra. - obecna droga miedzy Łęczna a Lublinem powinna słuzcyc mieszkańcom okolicy a dla tranzytowców zwłaszcza TIRów i turystów podążajacych na pojezierze powinna powstać trasa przelotowa gdzie bedą mogli rozpędzic swe fury do 100 km bez hamowania w terenie zabudowanym gdzie jest średnio co 2 km na 2 km. Dziękuje za uwagę- Stanisław
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi odkrycie Ameryki. Ciekawe dlaczego Parczew przegrał z Radzyniem w walce o kasę na basen, dlaczego Radzyń się tak rozbudowuje. Dlaczego w Chełmie tyle inwestycji poszło....To służby powinny zbadać i jeszcze kto jest podwykonawcą inwestycji w danym rejonie- to być może bardziej decydowało o "potrzebie inwestycji w danym miejscu" niż głosy wdzięcznych wyborców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...