Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A w nieczynnych szkołach mają zamieszkac imigranci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki niż ???, w SP 50 ul Roztocze , w ubiegłym roku 7 klas pierwszych w tym roku 9 klas pierwszych - szkoła niewielka przystosowania do 3-4 klas w roczniku do tego gimnazjum, rodzice przywożą dzieci z całego Lublina i okolic Konopnica, Motycz nawet Prawiedniki . W okolicznych szkołach pustki / oprócz 51/. Czy dyrektorom innych szkół np w Konopnicy - pustki, to nie przeszkadza, tam trzeba będzie zwalniać a tu dzieci uczą się od 7:30 do 17:25 często w nie przystosowanych do tego pomieszczeniach gosp. Gdzie jest wydział oświaty UM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a klasy po 35 osób, a emeryci pracujący dodatkowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha i bardzo dobrze, dziwicie się, że nie ma dzieci? A kto je bedzie robil i potem dymał za 1500 zł na ich utrzymanie? Tylko głupiec... niestety taki kraj... doigrają się....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UMSC trzeba odchudzić o doktorków i asystentów !!!! natychmiast
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No coś takiego, jak jednej nauczycielce powiedziałam że mnie nie stać na zakup podręcznika w wrześniu i kupie go w październiku to mi powiedziała poco rodziłam skoro nie mam na książki dla dzieci i ich utrzymanie. Ona jako nauczyciel mianowany zarabia około 25 tysiąca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprostowani 25 tys rocznie bez dodatków z dodatkami o wiele więcej, dlatego może się wyżywać i poniżać innych zarabiających ledwo 1200 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale kraj się rozwija...jak papier toaletowy !!! Dziękujemy wam solidaruchy, bo zbudowaliście dobrobyt od jasnej chol.ry !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczycieli i tak jest zbyt dużo, trzeba zwiększyć im pensum do 40 godzin w tygodniu i wtedy zobaczymy ilu tak naprawdę jest potrzebnych, reszta to pasożyty z naszych podatków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ni niz demograficzny tylko podwyzszenie emrytur przezco strcy blokuja etaty dla mlodych a ci wyjezdzaja i tam rodza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczycieli i tak jest zbyt dużo, trzeba zwiększyć im pensum do 40 godzin w tygodniu i wtedy zobaczymy ilu tak naprawdę jest potrzebnych, reszta to pasożyty z naszych podatków
Głąb jesteś?. Nie potrafisz obliczyć prostego zadania, które sam ułożyłeś? Skoro tak, to siadaj - :lol: dwa!!!  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szły kaczki gęsiego jedna za drugą ile kaczek szło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...