Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie na emigracji. Wyjechało 500 osób

Utworzony przez kunegunda, 10 czerwca 2013 r. o 06:50 Powrót do artykułu
Dane GUS są mało wiarygodne gdyż są oparte na spisie powszechnym, czyli dane uzyskane dobrowolnie od ludności, a człowiek ze swej natury jest przewrotny, kłamliwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś w Lublinie autokary z turystami można było parkować pod MOSiR,teraz nawet podjechać nie można.Więc nie dziwota że ludzie z tąd "dają noge."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś w Lublinie autokary z turystami można było parkować pod MOSiR,teraz nawet podjechać nie można.Więc nie dziwota że ludzie z tąd "dają noge."
Ludzie uciekają przed komuną, przed dobrobytem jakim nas teraz raczą POstkomuniści!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś w Lublinie autokary z turystami można było parkować pod MOSiR,teraz nawet podjechać nie można.Więc nie dziwota że ludzie z tąd "dają noge."
Co  ma piernik do wiatraka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od osmiu lat lat lat mieszkamy z mezem zagranica, mamy tez meldunek w polsce ze wzgledu na wszystkie sprawy jakie tu zostawilismy, takich osob jak ja w mojej miejscowosci jest mnostwo, liczby w tym artykule o niczym nie swiadcza, wszyscy uciekaja bo jest bieda, jesli ktos nie zalatwi ci pracy w polsce to nie masz po co wracac bo oszczednosci tez moga sie szybko skonczyc,no chyba ze bedziesz zyc z odsetek od tych oszczednosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BZDURA!!!!!!!!!!!!!!!! Ludzie wyjeżdżają z tego lubelskiego syfu tysiącami, tylko oczywiście nikt tego nie zgłasza i formalnie są dalej tutaj zameldowani. Kretyn twierdzi, że wyjechało 500 osób. Idiota do kwadratu!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BZDURA!!!!!!!!!!!!!!!! Ludzie wyjeżdżają z tego lubelskiego syfu tysiącami, tylko oczywiście nikt tego nie zgłasza i formalnie są dalej tutaj zameldowani. Kretyn twierdzi, że wyjechało 500 osób. Idiota do kwadratu!!!!!
Zgubił gdzieś kretyn jedno zero.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie jeszcze drugie tyle osób nie chce się przyznać, że pracuje za granicą, choćby sezonowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyjezdzajta wieśniaki :) bedzie wiecej roboty dla mnie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wniosek z tego artykułu jest jeden. Zarówno władza jak i media mają bardzo luźny kontakt z rzeczywistością. Znam kilkadziesiąt osób które na stałe wyjechały z tego kraju i zaledwie kilka z nich nie jest zameldowanych w polsce. Ta kraina to ruina tego nikt już nie powstrzyma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyjezdzajta wieśniaki :) bedzie wiecej roboty dla mnie....
Bu,ha.ha.ha  BUCU ,  żydokomuna ci portki przez głowę ściągnie i nie poczujesz nawet kiedy. !!!!  Wyżeżbią cię jak barana, całe życie będziesz robił chójowi na kapelusz,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dane GUS-u  nie przedstawiają prawdziwej fali emigracji, gdyż są setki tysięcy emigrantów, którzy od lat tu nie mieszkają ale sie nie wymeldowały. Powinny zniknąc melduunki, wówczas poznamy prawdziwa liczbe mieszkanców i emigracji. Jesli ktos przebywa w Lublinie 10 dni w roku jak moze być jego mieszkańcem?Eurostat i EU wymuszą na POlsce i GUs zniesienie fikcyjnych meldunków i za pare lat faktycznie poznamy ogrom emigracji. Spiszą liczbe pracujacych, uczacych, bezrobotnych a nie jakeis meldunki.150 osób rocznie to ucieka  z mojego osiedla a nie z Lublina haha. Lublin traci rocznie ponad 1000-1500 i to sa fakty, nawet biorąc metody GUS- Chełm to w ogle sie wyludnia. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smutne to bo to dotyczy również stolicy regionu czyli Lublina -a w  regionie jeszcze gorzej .Władze Lublina Pruszon Wasyl i Żuk bardzo mało zrobili aby Lublin pustoszał ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W ubiegłym roku opuściło nas na stałe zaledwie 500 osób"   Przypominam, że to są tylko osoby, które się WYMELDOWAŁY a zameldowały za granicą. Większość emigrantów nie wymeldowuje się ze swojego rodzinnego domu. Tyle tylko, że to wcale nie oznacza, że wrócą!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opuściło nas zaledwie 500 osób, w tym moje dzieci, wnuki których już zapwene nie zobaczę. Więc co tam... to zaledwie 500 osób... Szkoda że nie 2 tysiące, by bezrobocie spadło i kolejny cud gospodarczy! Jak jakieś pismaki z zagranicy napiszą o "polskich obozach", jest jedność i wojna. Jeśli chodzi o emigrację, bezrobocie itd. nic bo zaledwie 500 osób, a co tam...        
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja uwazam ze z woj. lubelskiego wyjechalo  co najmniej  500 ale tysiecy osob, jesli nie wiecej.  Prtzeciez u nas mozna  pracowac   tylko  w obozach pracy tzn. zydow2skich  hipermarketach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba być idiotą zeby takie brednie wypisywać. to ze ktoś jest zameldowany to nie znaczy ze nie wyjechał. Ja osobiście znam chyba ze 100osób które wyjechało z tej wiochy do UK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyjezdzajta wieśniaki :) bedzie wiecej roboty dla mnie....
Ciekawe kto bedzie kupowal twoje uslugi albo to co wyprodukujesz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...