Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie na emigracji. Wyjechało 500 osób

Utworzony przez kunegunda, 10 czerwca 2013 o 06:50 Powrót do artykułu
Dane GUS są mało wiarygodne gdyż są oparte na spisie powszechnym, czyli dane uzyskane dobrowolnie od ludności, a człowiek ze swej natury jest przewrotny, kłamliwy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kiedyś w Lublinie autokary z turystami można było parkować pod MOSiR,teraz nawet podjechać nie można.Więc nie dziwota że ludzie z tąd "dają noge."
0
Kiedyś w Lublinie autokary z turystami można było parkować pod MOSiR,teraz nawet podjechać nie można.Więc nie dziwota że ludzie z tąd "dają noge."
Ludzie uciekają przed komuną, przed dobrobytem jakim nas teraz raczą POstkomuniści!!!!
0
Co  ma piernik do wiatraka
0
od osmiu lat lat lat mieszkamy z mezem zagranica, mamy tez meldunek w polsce ze wzgledu na wszystkie sprawy jakie tu zostawilismy, takich osob jak ja w mojej miejscowosci jest mnostwo, liczby w tym artykule o niczym nie swiadcza, wszyscy uciekaja bo jest bieda, jesli ktos nie zalatwi ci pracy w polsce to nie masz po co wracac bo oszczednosci tez moga sie szybko skonczyc,no chyba ze bedziesz zyc z odsetek od tych oszczednosci.
0
BZDURA!!!!!!!!!!!!!!!! Ludzie wyjeżdżają z tego lubelskiego syfu tysiącami, tylko oczywiście nikt tego nie zgłasza i formalnie są dalej tutaj zameldowani. Kretyn twierdzi, że wyjechało 500 osób. Idiota do kwadratu!!!!!
0
BZDURA!!!!!!!!!!!!!!!! Ludzie wyjeżdżają z tego lubelskiego syfu tysiącami, tylko oczywiście nikt tego nie zgłasza i formalnie są dalej tutaj zameldowani. Kretyn twierdzi, że wyjechało 500 osób. Idiota do kwadratu!!!!!
Zgubił gdzieś kretyn jedno zero.
0
Pewnie jeszcze drugie tyle osób nie chce się przyznać, że pracuje za granicą, choćby sezonowo
0
wyjezdzajta wieśniaki :) bedzie wiecej roboty dla mnie....
0
Wniosek z tego artykułu jest jeden. Zarówno władza jak i media mają bardzo luźny kontakt z rzeczywistością. Znam kilkadziesiąt osób które na stałe wyjechały z tego kraju i zaledwie kilka z nich nie jest zameldowanych w polsce. Ta kraina to ruina tego nikt już nie powstrzyma.
0
Bu,ha.ha.ha  BUCU ,  żydokomuna ci portki przez głowę ściągnie i nie poczujesz nawet kiedy. !!!!  Wyżeżbią cię jak barana, całe życie będziesz robił chójowi na kapelusz,
0
Dane GUS-u  nie przedstawiają prawdziwej fali emigracji, gdyż są setki tysięcy emigrantów, którzy od lat tu nie mieszkają ale sie nie wymeldowały. Powinny zniknąc melduunki, wówczas poznamy prawdziwa liczbe mieszkanców i emigracji. Jesli ktos przebywa w Lublinie 10 dni w roku jak moze być jego mieszkańcem?Eurostat i EU wymuszą na POlsce i GUs zniesienie fikcyjnych meldunków i za pare lat faktycznie poznamy ogrom emigracji. Spiszą liczbe pracujacych, uczacych, bezrobotnych a nie jakeis meldunki.150 osób rocznie to ucieka  z mojego osiedla a nie z Lublina haha. Lublin traci rocznie ponad 1000-1500 i to sa fakty, nawet biorąc metody GUS- Chełm to w ogle sie wyludnia. 
0
Smutne to bo to dotyczy również stolicy regionu czyli Lublina -a w  regionie jeszcze gorzej .Władze Lublina Pruszon Wasyl i Żuk bardzo mało zrobili aby Lublin pustoszał ?
0
"W ubiegłym roku opuściło nas na stałe zaledwie 500 osób"   Przypominam, że to są tylko osoby, które się WYMELDOWAŁY a zameldowały za granicą. Większość emigrantów nie wymeldowuje się ze swojego rodzinnego domu. Tyle tylko, że to wcale nie oznacza, że wrócą!  
0
Opuściło nas zaledwie 500 osób, w tym moje dzieci, wnuki których już zapwene nie zobaczę. Więc co tam... to zaledwie 500 osób... Szkoda że nie 2 tysiące, by bezrobocie spadło i kolejny cud gospodarczy! Jak jakieś pismaki z zagranicy napiszą o "polskich obozach", jest jedność i wojna. Jeśli chodzi o emigrację, bezrobocie itd. nic bo zaledwie 500 osób, a co tam...        
0
ja uwazam ze z woj. lubelskiego wyjechalo  co najmniej  500 ale tysiecy osob, jesli nie wiecej.  Prtzeciez u nas mozna  pracowac   tylko  w obozach pracy tzn. zydow2skich  hipermarketach
0
Trzeba być idiotą zeby takie brednie wypisywać. to ze ktoś jest zameldowany to nie znaczy ze nie wyjechał. Ja osobiście znam chyba ze 100osób które wyjechało z tej wiochy do UK
0
Ciekawe kto bedzie kupowal twoje uslugi albo to co wyprodukujesz...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: