Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie na samym końcu w zestawieniu województw. GUS podał nowe dane

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 grudnia 2017 r. o 10:51 Powrót do artykułu
Bogactwo kraju bierze się z pracy a nie z socjalu czy z urzedników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękna manipulacja autora artykułu. Jeśli chce pan porównać lubelskie, to proszę porównywać z najbiedniejszymi regionami Rosji cz Rumunii, bo analogicznie porównując mazowieckie wyjdzie, że jest bogatsze, niż Szwajcaria. Zwykła manipulacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak cały świat zazdrości nam fontanny, którą "sprezentował" nam prezydent 700-lecia. ;-P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mazowieckie ma wysoko bo Warszawa zawyża średnia, gdy, przestaną łączyć dochody stolicy i reszty województwa to mazowsze nie wyjdzie wcale lepiej,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie leniwe to i dochód marny. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo pis, brawo Jarecze, brawo pisowscy debile! Co za syf!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo PSL i PO wasze rządy w Sejmiku od 8 lat doprowadziły, że podkarpackie i podlaskie wyprzedziły nas. Jesteśmy najbiedniejszym regionem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Piękna manipulacja autora artykułu. Jeśli chce pan porównać lubelskie, to proszę porównywać z najbiedniejszymi regionami Rosji cz Rumunii, bo analogicznie porównując mazowieckie wyjdzie, że jest bogatsze, niż Szwajcaria. Zwykła manipulacja.
 Porównujmy się z województwami w Polsce... A tu już jesteśmy na samym końcu. Więcej ciemnoty i uwielbienia (od lat!) dla pisiów, więcej podporządkowania kościelnym, a będzie "lepiej" :(. Mnie już jest wstyd! Ale że podkarpackie przed nami??? TRAGEDIA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo pis, brawo Jarecze, brawo pisowscy debile! Co za syf! Przeciez w lubelskim nie rzadzi PIS tylko koalicja PSL-PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Brawo pis, brawo Jarecze, brawo pisowscy debile! Co za syf!
 Ty kretyński wynajęty klakierze .Najwieksze zadłużenie najniższy pkb a ty kretynie piszesz murem za żukiem .czego jeszcze trzeba zebyś porzucił swój zawód klakiera i otrzonsnął się ,krzywdę robisz swoim dzieciom o ile je masz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziękować należy urzędnikom, zwłaszcza "skarbówki"- dzięki ich "przyjazności" wobec przedsiębiorców mamy taki szokująco znakomity wynik jak Malediwy! Przedsiębiorcy wynoszą biznesy z lubelskiego. Też tak zrobiłem i mam święty spokój w miejsce nieustannych kontroli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To piękna przed noworoczna wiadomości. W końcu może zaściankowe Lubelaki którzy są biedakami gospodarczymi zrozumieją że większość województw składa się na zaspokojeniu potrzeb wynikających z ustawy Janosikowej. Wbijcie sobie to do łbów że jestescie najbiedniejszym regionem w całej UE a wymagania to macie jak szejki arabskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odejmijmy od tego dochody januszo-byznesmenów oraz misiewiczów z PO i PSL i zamiast Melediwów zrobi nam się Bangladesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli największą inwestycją w mieście jest call center to czemu się dziwić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie plujcie na Żuka bo za jego kadencji jest bardzo dużo inwestycji a te rankingi to wynik naszych wieloletnich zaniedbań w infrastrukturę - zwłaszcza drogową. Dla sympatyków Pisu - przypomnijcie sobię co się działo za pruszkowskiego - kompletnie nic, jeździł tylko na imprezy opłatkowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Podziękować należy urzędnikom, zwłaszcza "skarbówki"- dzięki ich "przyjazności" wobec przedsiębiorców mamy taki szokująco znakomity wynik jak Malediwy! Przedsiębiorcy wynoszą biznesy z lubelskiego. Też tak zrobiłem i mam święty spokój w miejsce nieustannych kontroli.
 Tutaj bym się całkowicie zgodził z Panem, wylondowałem swego czasu w szpitalu na półtora miesiąca i nie zapłaciłem przez to vatu jak się udałem ledwo ciepły do III US choć nie powinienem tego robić bo byłem chory to jeden sku...wiel urzendas zaczoł rozmowę od zastraszania mnie i póżniej na temat  mojej zony że nie miała prawa płacić wcześniej części zobowiązań mojej firmy w moim imieniu i żeby gnidy z lubelskich US zdychały i tym samym apel do przedsiębiorców z całej polski aby zwalniali i nie przyjmowali byłych urzędników urzędów skarbowych oraz ich najbliższych rodzin 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gosc napisał:
To piękna przed noworoczna wiadomości. W końcu może zaściankowe Lubelaki którzy są biedakami gospodarczymi zrozumieją że większość województw składa się na zaspokojeniu potrzeb wynikających z ustawy Janosikowej. Wbijcie sobie to do łbów że jestescie najbiedniejszym regionem w całej UE a wymagania to macie jak szejki arabskie.
ale w wuj mamy dzieci i wy idioci z tych bogatyszych województ na nas zapieprzacie, a my leżymy do góry jajami i robimyh kolejne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pustaki to dotyczy województwa nie tylko Lublina. Jakby nie lublin to pkb dla wojewódZtwa wynosiło by może 30%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...