Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dzisiaj kolejny Europejski dzień donosiciela. PO-PSL zagłosowały w Brukseli przeciwko POLSCE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez 8 LAT LANSU Donka/Bronka/Kłamacz/Kaszaniaka/Flinstona nie zrobiono tyle dla rodzin, ile Szydło zrobiła w 5 MIESIĘCY. TAKA PRAWDA! Precz ze zdrajcami z opozycyjnej neotargowicy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez 8 LAT LANSU Donka/Bronka/Kłamacz/Kaszaniaka/Flinstona nie zrobiono tyle dla rodzin, ile Szydło zrobiła w 5 MIESIĘCY. TAKA PRAWDA! Precz ze zdrajcami z opozycyjnej neotargowicy!
szydło, wazelina jarusia. Nie wstyd wam za takiego kaczora dudę antka? Wstyd że tacy ludzie rządzą Polską. Za 500 zł chamy się sprzedały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez 8 LAT LANSU Donka/Bronka/Kłamacz/Kaszaniaka/Flinstona nie zrobiono tyle dla rodzin, ile Szydło zrobiła w 5 MIESIĘCY. TAKA PRAWDA! Precz ze zdrajcami z opozycyjnej neotargowicy!
kilo osmiorniczek - 30 zł , wstyd przed całym światem bo mamy pisiorów z ciemnogrodu bezcenne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko nie wszystkie gminy już wypłacaly nue ma sprawiedliwości jak tak może być jeden kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj dobre to jest za co balować.Już nie mogę się doczekać następnego przelewu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego jesrtesmy tu gdzie jestesmy . Przez 8 lat przepraszam przez ostatnie 20 lat nikt z rzadzących nie dał chocby złotówki teraz dostalismy 500 zł na dziecko i dalej zle wy polaczki tak macie nie szanujecie sie to co niemiec was bedzie szanował ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i teraz niech mi jęknie jakaś królica, że jej źle,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego jesrtesmy tu gdzie jestesmy . Przez 8 lat przepraszam przez ostatnie 20 lat nikt z rzadzących nie dał chocby złotówki teraz dostalismy 500 zł na dziecko i dalej zle wy polaczki tak macie nie szanujecie sie to co niemiec was bedzie szanował ?
  kuźwa my chcemy godne wynagrodzenia za pracę a nie za pierdolenie się, własnie niemiec ma 8,5 euro za godzinę pracy a nie 60-8 zł tak jak u nas. CHOLERNY KRAJJJJJJJJJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kuźwa my chcemy godne wynagrodzenia za pracę a nie za pier***enie się, własnie niemiec ma 8,5 euro za godzinę pracy a nie 60-8 zł tak jak u nas. CHOLERNY KRAJJJJJJJJJ
      mialo być 6-8 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko nie wszystkie gminy już wypłacaly nue ma sprawiedliwości jak tak może być jeden kraj
  w pieprzeniu się też nie ma sprawiedliwości, bo jedna napieprzy kilkoro dzieci a inna jedno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I pomyśleć, że wystarczyło 5 miesięcy, żeby zrealizować ważny punkt wyborczy pis! CO NA TO zdrajcy z po-psl? 8 lat i nic tylko złodziejstwo ich interesowało!
  Zaklamaniec to Kaczynski. Oszukal moje dziecko. Obiecywal 500 na kazde dziecko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy będą wypłaty w gminie Piaski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to ciekawe u mnie w gminie nawet decyzji jeszcze nie ma a inni już wypłaty mają?:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jęczec marudzic narzekać obrażać w tym kraju co by nie zrobić to i tak źle bo znajdą sié zawsze jacyś co im coś nie pasuje tacy są polacy!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W gminie Ojrzeń też niestety nawet decyzji jeszcze nie ma. W wielu miastach jak widać ludzie dostali już pieniądze. Czytałam na portalu samorządowym że podobno rzekomo mniejsze gminy miały poradzić sobie z przyznaniem decyzji szybciej aniżeli duże miasta. A tu proszę nie nizina nie wyżyna a decyzji w gminie Ojrzeń nima......porażka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janosikowe państwo! Na dzieci trzeba zarobić, a nie wyciągać łapę po kasę ukradzioną wszystkim pozostałym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nam się nie należy bo mąż pracuje a dziecko posiadamy jedno(na tyle nas stać), myślę że trzeba rzucić pracę i żyć z pieniędzmi państwowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tak mam. Starszy to student prestizowej uczelni, młody ma 10 lat i dostanę 0. Patologia ma tylko gimnazjum ukończone więc dostanie po 500 po nie dość że to głupie to i bezrobotne. Dziady dały dziadom i dziady mopsiarskie się cieszą. Tak rząd czyli pisiory potraktowały uczciwie pracujących.
Hola, hola, nie jestem patologią, tym bardziej po gimnazjum. Nie można wrzucać wszystkich do jednego worka. Niektórym ludziom te pieniądze mogą naprawdę pomóc. wasze opinie są niespawiedliwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hola, hola, nie jestem patologią, tym bardziej po gimnazjum. Nie można wrzucać wszystkich do jednego worka. Niektórym ludziom te pieniądze mogą naprawdę pomóc. wasze opinie są niespawiedliwe
Zrozum dziecko, że to wyborczy pic. Zaboli, podwójnie jak trzeba będzie zejść na ziemię i zapracować na swoje wydatki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...