Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin, Lubelskie. Awaria w sieci Orange we wschodniej Polsce

Utworzony przez bylyPLUSterazPLAY, 5 marca 2013 r. o 12:10 Powrót do artykułu
w plusie juz kilka miesiecy zrywa polaczednia i co? i nic. w du*** to maja a my tracimy pieniadze i czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta sieć od ponad 3 miesięcy się sypie. Połączenia się rwią, brak dźwięku po jednej ze stron, brak łączeń pomiędzy telefonami mimo że po stronie dzwoniącej jest sygnał oczekiwania na odebranie połączenia. Poprostu masakra...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam problemy od grudnia 2012 z tą siecią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka awaria??? u mnie wszystko działa telefon i internet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie zadziałało przejscie z 3G na gsm, ale i tak na Czubach mam problemy z ta siecia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Play jest tak samo beznadziejne. Ciągle rwie połączenia. Paradoksalnie w miastach zasięg był lepszy 10 lat temu. Mieszkając w Śródmieściu często muszę podchodzić do okna aby spokojnie porozmawiać. i za co oni biorą od nas pieniądze ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak masz problemy z Play to wymuś w komórce aby łączyło ci się przez nadajniki PLUSa, jest o niebo lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam tej sieci, bez przerwy brak zasięgu i połączenie nie może być zrealizowane, albo nie jesteś zarejestrowany w sieci, jakaś masakra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pow.jasielskim stacjonarne w sieci orange nie działały od piątku do poniedziałku,a przedstawiciele mieli to w du***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antek napisał:
W pow.jasielskim stacjonarne w sieci orange nie działały od piątku do poniedziałku,a przedstawiciele mieli to w du***
24 godziny niema usługi i można zrywać umowę bez wypowiedzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smutny marian napisał:
24 godziny niema usługi i można zrywać umowę bez wypowiedzenia.
Nie wprowadzaj człowieka w błąd, jeśli nieprzerwanie sieć nie działa co najmniej 24 godziny to za każdy taki przestój należy Ci się zwrot 1/30 abo i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pin napisał:
Jak masz problemy z Play to wymuś w komórce aby łączyło ci się przez nadajniki PLUSa, jest o niebo lepiej.
Oczywiście, bo PLUS ma najlepszy zasięg i nie ma takich problemów technicznych jak ostatnio Orange czy T-Mobile. O Play'u nie wspomnę bo to w ogóle porażka z zasięgiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żabojadów na Madagaskar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta siec ma awarie od kiedy istnieje czy od kiedy powstala marka Idea, bo orange to tylko zmiana nazwy,orżnięci maja najgorszy zasieg w Polsce z racji najmniejszej ilosci stacji bazowych, zasieg sieci idea byl od zawsze tragiczny i tak jest do dzis, sam pracuje w transporcie i dziennie dzwonie wiele razy na wiele numerow telefonow po wojewodztwie czy nawet na sluzbowe w tym samym miescie i ZAWSZE jest jakis problem, -poczta glosowa,brak sygnalu,brak zasiegu itd. itp. nie wiem jak ludzie moga korzystac z tego badziewia szczegolnie ze cenowo nie sa juz najtansi jak to kiedys bylo,wiadomo cena-rowna sie brak jakosci, najlepszy zasieg ma plus i era i takie sa fakty , a orange a dawniej idea to siec dla gimbusow co laduja telefon za 5zl raz na miesiac zeby dzwonic za darmo i pisac smsy ,zobaczcie sobie na numery ludzi biznesu wszystkie zaczynaja sie na 601,600 itd. parzyste era nieparzyste plus ,malo kto ma 500 cos tam, a teraz pseudo operator proboje wchodzic w biznes, jedna wielka zenada ,urzad telekomunikacji juz dawno powinien zdelegalizowac to gowno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...