Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Magda Welc przygotowuje się do finału Mam Talent (wideo)

Utworzony przez lublinianka, 30 października 2010 r. o 18:10 Powrót do artykułu
MADZIU wygrasz !!!! Przecież śpiewasz przepięknie !!!!Pozdrowienia dla całej Rodzinki !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Do kołysanki"??? Dżem coś nowego nagrał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście."Do kołyski" Dżem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madziu, oglądam dzisiaj program "MAM TALENT" i myślę o tobie. Z niecierpliwością czekam na finał, by móc cię zobaczyć i usłyszeć. Wygrasz, wygrasz, wygrasz ten program.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś super Madziu!Trzymam kciuki za wygraną! Może wybierz żywszą piosenkę na finał, np. coś w stylu Marii Isabel "Antes muerta que sencilla". Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do kołyski!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i proszę, Madzia wypromowała Niedrzwicę Dużą... i to na całą Polskę. A Orionowi ani Wiater, ani deszcz kasy publicznej nie pomógł wypełnić tego zadania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo fajna jest ta dziewczyna. Oby więcej takich ludzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mieszkam niedaleko Niedżwicy i moja siostra cioteczna chodzi z nią do szkoły. Podobno jest bardzo wredna i wszystkich obgaduje. Przyjechała do mojej szkoły na zawody i wrzeczała na całą salę gimnastyczną ,, Kto chce mój autograf?"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karolina napisał:
Ja mieszkam niedaleko Niedżwicy i moja siostra cioteczna chodzi z nią do szkoły. Podobno jest bardzo wredna i wszystkich obgaduje. Przyjechała do mojej szkoły na zawody i wrzeczała na całą salę gimnastyczną ,, Kto chce mój autograf?"
Wredna to ty jesteś i zazdrosna , że ma piękny głos.Artystom to pasuje , to ich cecha zawodowa. Mi to nie przeszkadza mogę jej słuchać dzień i noc.Pozdrawiam i trzymam za Ciebie kciuki.Masz wygrać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karolina napisał:
Ja mieszkam niedaleko Niedżwicy i moja siostra cioteczna chodzi z nią do szkoły. Podobno jest bardzo wredna i wszystkich obgaduje. Przyjechała do mojej szkoły na zawody i wrzeczała na całą salę gimnastyczną ,, Kto chce mój autograf?"
Wredna to ty jesteś i zazdrosna , że ma piękny głos.Artystom to pasuje , to ich cecha zawodowa. Mi to nie przeszkadza mogę jej słuchać dzień i noc.Pozdrawiam i trzymam za Ciebie kciuki.Masz wygrać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...