Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Majówka bez sklepów

Utworzony przez nemo, 29 kwietnia 2008 o 06:50 Powrót do artykułu
...i to dzięki naszym posłom..a niech ich.. @#$%$wezmie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A w Holandi to jest normalne i nikogo to nie dziwi że w piątek trzeba zrobić większe zakupy bo w wekend mogą być z tym kłopoty
0
Witam. A jak zinterpretować zapis ustawy Art. 15110. Praca w niedziele i święta jest dozwolona: 1) w razie konieczności prowadzenia akcji ratowniczej w celu ochrony życia lub zdrowia ludzkiego, ochrony mienia lub środowiska albo usunięcia awarii, 2) w ruchu ciągłym, 3) przy pracy zmianowej, ???? jedynie tak że mogą pracować sklepy całodobowe i te w których pracownicy pracują minimum na dwie zmiany. Takie rozwiązanie dopuszcza ustawa więc trzeba z niej korzystać. Nie bójmy się tylko działajmy - a ewentualne spory rozwiąże Sąd . Pozdrawiam
0
proponuję zakazać wszelkich prac w niedzielę. Pogotowia, aptek szpitali kolei, energetyki, komunikacji telewizji kin a także klechom zarabianie w niedzielę. Jak zakaz to zakaz,
0
I bardzo dobrze zakupy można zrobić dzień wcześniej, a tym ludziom również należy się wypoczynek.
0
a w irlandii jest normalnie.handel kwitnie przez caly tydzien.IRLANDIA TO WOLNY KRAJ
0
mika napisał:
I bardzo dobrze zakupy można zrobić dzień wcześniej, a tym ludziom również należy się wypoczynek.
to weź też pod uwagę i inne grupy zawodowe, które w takie dni też pracują
0
DOBRZE żE SKLEPY BęDą ZAMKNIęTE,BO BęDZIE WIęCEJ CZASU DLA KOśCIOłA ,BęDZIEMY SIE WIęCEJ MODLIć I BęDZIEMY W NASZYM NAJśWIęTSZYM I NIEOMYLNYM KOśCIELE ZOSTAWIAć WIęCEJ PIENIęDZY , OCZYWIśCIE NA ZBOżNE CELE
0
KK napisał:
DOBRZE żE SKLEPY BęDą ZAMKNIęTE,BO BęDZIE WIęCEJ CZASU DLA KOśCIOłA ,BęDZIEMY SIE WIęCEJ MODLIć I BęDZIEMY W NASZYM NAJśWIęTSZYM I NIEOMYLNYM KOśCIELE ZOSTAWIAć WIęCEJ PIENIęDZY , OCZYWIśCIE NA ZBOżNE CELE
Pisz swoje antyklerykalne głupoty do woli- przyda się do mojej pracy doktorskiej - "Antyklerykalne głupoty wypisywane na forach internetowych- fobie, plucie jadem i nocne moczenie się na widok wiadomości o Kościele i Polskim Narodzie"
0
antyklecha walczący napisał:
proponuję zakazać wszelkich prac w niedzielę. Pogotowia, aptek szpitali kolei, energetyki, komunikacji telewizji kin a także klechom zarabianie w niedzielę. Jak zakaz to zakaz,
Proponuje ci moja odpowiedz dla internauty "CYTAT(KK @ 29.04.2008, 08:13)"
0
W czym problem?? Czy w Polsce brakuje chleba- czy ludzie będą głodować w długi weekend?? Z jednej strony każdy by chciał mieć 5 dni wolnego ale żeby inni mu służyli i stali w tym czasie za ladą
0
~tom~ napisał:
Pisz swoje antyklerykalne głupoty do woli- przyda się do mojej pracy doktorskiej - "Antyklerykalne głupoty wypisywane na forach internetowych- fobie, plucie jadem i nocne moczenie się na widok wiadomości o Kościele i Polskim Narodzie"
PROPONUJę CI NAPISZ PRACę DOKTORSKą O TALIBACH BIEDNY UWIąZANY DO IDEOLOGII NIEDOSZłY DOKTORANCIE,Z JADU WNIOSKUJę żE PEWNIE KOńCZYSZ UCZELNIę NASZGO UMIłOWANEGO OJCA RYDZYKA ,NIEOMYLNEGO SłONECZKA KOśCIOłA NASZEGO śWIęTEGO
0
Bardzo dobrze, że sklepy będą zamknięte, termin długiego weekendu jest znany nie od dziś, zakupy można zaplanować wcześniej. Ja dla przykładu skrzynkę perełki kupiłem już w ubiegłym tygodniu i mam luzik.
0
Szkoda ze nikt nie pomyślał o tych wszystkich, którzy w dni świateczne musza pracowac na wszelkich infoliniach. To dopiero radość dla wszystkich, którzy wypoczywając dzwonia do Biur Obsługi Klienta.
0
~tom~ napisał:
Pisz swoje antyklerykalne głupoty do woli- przyda się do mojej pracy doktorskiej -
bedzie z ciebie doktor-kretyn hahahah doktor a raczej dochtór taki jak Były prezydent.
0
gość napisał:
A w Holandi to jest normalne i nikogo to nie dziwi że w piątek trzeba zrobić większe zakupy bo w wekend mogą być z tym kłopoty
0
gość napisał:
to jedz sobie do holandii.nikt nie kaze ci kupowac.
0
Gość napisał:
PROPONUJę CI NAPISZ PRACę DOKTORSKą O TALIBACH BIEDNY UWIąZANY DO IDEOLOGII NIEDOSZłY DOKTORANCIE,Z JADU WNIOSKUJę żE PEWNIE KOńCZYSZ UCZELNIę NASZGO UMIłOWANEGO OJCA RYDZYKA ,NIEOMYLNEGO SłONECZKA KOśCIOłA NASZEGO śWIęTEGO
0
a na popieluszki czynny jest supermarket i żuli 2 razy wiecej niz w normalny dzien
0
KIEDY CZARNUCHY BĘDĄ MIEĆ KASY FISKALNE,ŚWIĘTE KROWY I PRZESTANĄ HANDLOWAĆ W NIEDZIELĘ...BEZBOŻNICY
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: