Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
JA napisał:
tak jest to istotne, jeśli pił nie powinien prowadzić samochodu i tyle!!!!Przez bezmyślność młodych gniewnych często giną trzeżwi i niewinni!Rodzinom wyrazy współczucia.
tak też uważam, że jeśli pił to nie powinien prowadzić, ale co to zmieni jeśli będziemy rozsądzać czy pił czy nie? czasu to nie cofnie. nie wiesz dokładnie jak wyglądała sytuacja to nie mów, że był bezmyślny a już napewno nie był gniewny! a co do tego, że często giną trzeźwi i niewinni to się zgodzę, ale w tym przypadku to jest nieprawdą. nie będę się zagłębiać dlaczego bo to nie jest potrzebne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz najważniejsza jest modlitwa za zmarłego i jego rodzinę, oraz za zdrowie i siłę tych co lężą w szpitalu!!! Poznanie przyczyny im napewno nie pomoże!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Obok piszą, że pijany kierowca z lipcowego śmiertelnego wypadku pod Chodlem jest już na wolności.Czy kierowca z tego wypadku był trzeźwy to się wyjaśni,a na pewno wiedzą o tym uczestnicy tej 18-ki, ale na razie są przestraszeni i milczą.
Kierowca nie był na tej 18stce. Przyjechał nad ranem, był chwilę i pojechał odwieźć chłopaków do domu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W BADANIACH NIC NIE WYKAZAŁO ŻE bARTEK BYŁ PIJANY I PRZESTANCIE PIER....LIC TAKIE GŁUPOT NIE WIECIE NIC O BARTKU ZNAM GO BARDZO DŁUGO NIE RAZ Z NIM JECHAŁEM I BYŁO OK NIE BYŁO BRAWURY ANI GŁUPOTY JECHAŁ NORMALNIE.BARTEK ŻYJE JEST W CIĘZKIM STANIE SKUPCIE SIE NA MODLITWIE ZA NIEŻYJACEGO DARKA I O ZDROWIE DLA BARTKA BO TYLKO TO NAM ZOSTAŁOI NIE WYPISUJCIE BZDUR CO WAM SLINA NA JEZYK PRZYNIESIE BO TYM JESZCZE GORZEJ JEST PRZEZYWANIE RODZINY I ROZDRAPYWANIE RAN.PROSZE WAS O TO!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
Czy to prawda, że kolejna osoba zmarła w szpitalu?
z tego co wiem zginelo dwoch.. jeden na miejscu a drugi w szpitalu.. trzeci to moj brat.. walczy o zycie ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak dokladnie bartka n ie bylo na tej osiemnastce bo on byl kierowca tego wieczoru!!! i skończcie pier***** ze nie żyje bo wykraczecie!!! glupie pały co szukaja sensacji z takiej tragedii !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BS. napisał:
z tego co wiem zginelo dwoch.. jeden na miejscu a drugi w szpitalu.. trzeci to moj brat.. walczy o zycie ;(
~BS.~ Grupa: Goście Napisano wczoraj, 22:33 #85 Użytkownik a dnia 01 maj 2011 - 15:26 napisał Czy to prawda, że kolejna osoba zmarła w szpitalu? z tego co wiem zginelo dwoch.. jeden na miejscu a drugi w szpitalu.. trzeci to moj brat.. walczy o zycie ;( To ilu w końcu jechało tym samochodem,3 czy 4 osoby?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierował Bartek jechał z nim Darek i ten drugi nie pamietam imienia, Bartek i ten drugi zyją nie zyje tylko Darek.i skończcie pisać bzdury jak nie wiecie jak było z tych komentarzy to mogła by powstać epopeja pełna bzdurnych uwag i dywagacji!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
! napisał:
ludzie zastanówcie sie zanim coś powiecie/napiszecie! skąd do cholery możecie wiedzieć z jaką prędkością jechał itd.? tacy wszechwiedzący jesteście?? nie wiecie jak było, nie znacie tych chłopaków to sie nie wypowiadajcie w ten sposób! oceniacie ich, a w szczególności Bartka nie wiedząc o nich nic. jestem koleżanką Bartka, Darka też znałam i naprawdę czytając niektóre wypowiedzi aż serce ściska.. a pomyślcie co musi czuć rodzina.. takie 'rozgrzebywanie brudów' nic tu nie da ani nie cofnie czasu! Darek nie żyje, Bartek walczy o życie, a wy przynajmniej w takiej sytuacji moglibyście zachować swoje 'umoralizujące' komentarze dla siebie! mówicie, że byli gówniarzami, a swoją postawą pokazujecie, że sami nie jesteście lepsi. poprostu brak mi słów do tego wszystkiego! stała się tragedia i wszystkim bliskim tych chłopaków jest bardzo ciężko, więc moglibyście już nie dolewać oliwy do ognia.
w zupełności popieram tą wypowiedź. moglibyście zachować sie adekwatnie do sytuacji i zamiast wygadywać te brednie, pomódlcie sie za chłopaków..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proszę Was ludzie...ogarnijcie się... po co te ploty??mentalność ludzi w takich sytulacjach mnie przeraza:(żal mi was...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zegnaj[`]
mateusz.z napisał:
"well i'd wade ten thousand klicks for a just one more chance. just one more chance! to see your face again." ((((99
piekny numer..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sa Informacje o stanie bartka ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moi drodzu dzisiaj ok godz 4 rano Bartek zmarł niestety.Cześć TWOJEJ PAMIĘCI BARTKU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SPOCZYWAJ W POKOJU BARTEK ! ZAWSZE BEDE O TOBIE PAMIETAC !!! [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAU napisał:
SPOCZYWAJ W POKOJU BARTEK ! ZAWSZE BEDE O TOBIE PAMIETAC !!! [*]
Skąd był ten chłopak ? [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
<> Lambi:( [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Skąd był ten chłopak ? [*]
Pochodził z Lublina, z Kaliny. Mieszkał na Trzincu od 2 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...