Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
odpuszczam bo niewiele z nich pozostało z pierwotnych założeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I wlasnie na to liczy zlodziejski rzad. W przypadku 1 osoby kwoty sa niewielkie...ale w skali kilku milionow osob troche sie uzbiera i Tusk znowu bedzie smial nam sie w oczy jak to za jego rzadow dziura budzetowa zostala pozostala na takim i takim poziomie. Ja dobrowolnie nie dam zlodziejom swoich pieniedzy. Pewnie jak beda chcieli to i to zabiora, ale poki mam wybor to napewno nie wybiore bezdennej sakiewki skarbu panstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie co lepiej to OFE czy ZUS, bo mówią że OFE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszedzie ludzie przklinaja jak to rzad ich oszukal ze zabral pieniadze z OFE a jak przychodzi co do czego to malo kto sie tym interesuje i wisi mu czy ZUS czy OFE. Wniosek z tego ze ludzie narzekaj bo tak sie przyjelo niewiele rozumiejac na co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszedzie ludzie przklinaja jak to rzad ich oszukal ze zabral pieniadze z OFE a jak przychodzi co do czego to malo kto sie tym interesuje i wisi mu czy ZUS czy OFE. Wniosek z tego ze ludzie narzekaj bo tak sie przyjelo niewiele rozumiejac na co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszedzie ludzie przklinaja jak to rzad ich oszukal ze zabral pieniadze z OFE a jak przychodzi co do czego to malo kto sie tym interesuje i wisi mu czy ZUS czy OFE. Wniosek z tego ze ludzie narzekaj bo tak sie przyjelo niewiele rozumiejac na co.
dokładnie, ja swojemu ojcu , w którego przypadku i tak już bez róznicy wielkiej powiedziałam- ZŁÓŻ DEKLARACJE OFE, dla zasady ! zeby nie robić prezentu tej bandzie złodzei ale jest tak jak piszesz. Od jakiegoś czasu przestałam już wspierać akcje charytatywne i inne pierdoły- chcą ludzie rządu który ich okrada i śmieje się w twarz to niech mają!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie pieprzenie, ludzie zawsze zostawiaja wszytsko na ostatni dzień weźmy pod uwagę np PITY, kiedy najwięcej jest składanyc mogę się założyć że ostatnie pare dni  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko ZUS. Nie słuchajcie naganiaczy z OFE. A zresztą i tak to nie ma znaczenia bo za kilkanaście lat emerytura będzie taka jak w Australii, czyli jednakowa dla wszystkich..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poza tym ludzie "wybiorą" ZUS, bo zazwyczaj postępują tak, żeby czegoś nie zrobić. A żeby wrócić do OFE potrzebny jest jednak minimalny wysiłek. I o to właśnie chodziło - dać wybór, ale nie do końca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...