Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mam samochód na drewno

Utworzony przez mineta-fan, 19 stycznia 2008 o 15:41 Powrót do artykułu
mineta zabija drzewa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! stop niszczeniu lasu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mentos ale Ty masz naprawde nasrane w tej bani
0
a powiedzcie mi gdzie można kupić metr drewna za 70 zł, redakcjo kochana.... i nic wiecej nie dodam......
0
To bez sensu : >>Biogaz wydostaje się z kotła i rurą trafia na zewnątrz budynku, ochładzając się do temperatury otoczenia<< a potem ciepło z generatora (silnika) ogrzewa budynek??!! To idiotyzm - utrata ciepła schaładzającego się biogazu i potem odzysk z układu chłodzenia silnika!!! Wystarczy policzyć jak duże są straty na tych procesach.
0
Kurde!-to niesamowite, że Krzyś Taczalski z Zakrzówka jest tak utalentowany! A przecież 2 lata temu byłem z nim w Abramowicach w szpitalu... O co tu chodzi???
0
gość napisał:
Kurde!-to niesamowite, że Krzyś Taczalski z Zakrzówka jest tak utalentowany! A przecież 2 lata temu byłem z nim w Abramowicach w szpitalu... O co tu chodzi???
O to, że chciałeś wydymać państwo i załatwić sobie rente na łeb
0
. It is hot to get one pair of ferragamo varina shoes at salvatore ferragamo shoes stores. These ferragamo shoes are uniue designed.
0
breyt napisał:
O to, że chciałeś wydymać państwo i załatwić sobie rente na łeb [/quote] [quote name='breyt' timestamp='1352491040' post='691676'] O to, że chciałeś wydymać państwo i załatwić sobie rente na łeb
gdybyś poznał ludzkie dramaty jakie się dzieją w szpitalu na Abramowicach na własnej skórze, to nie byłbyś taki mądry... I nie myślał byś o rencie.
0
Ukraińcy są lepsi. Ich Wołgi i Łady zużywają tylko 20kg drewna na 100 km...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: