Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marszałek zabrał kluczyki pijanemu kierowcy

Utworzony przez Dominik, 30 września 2011 r. o 20:46 Powrót do artykułu
W matrixie siadło zasilanie. sztandar ludu powraca ze zdwojoną siłą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J napisał:
Ale żenująca ustawka - identyczna jak jeden z kandydatów PiS przed wyborami samorządowymi.
pewnie sobun mu to sprzedał, toż to dwa "kumple"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha z tych opowieści pare postów wyżej śmiechu co nie miara, gratulacje Parodia goni parodię!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oldi napisał:
w następnym odcinku dzielny Marszałek ratuje kotka z drzewa
...a wszystko to zrobił pomiędzy przyjęciem żużlowców a odebraniem flagi ONZ w Trybunale Koronnym, toż Spiderma(n)rszałek wszędobyłek....nieładnie spijać innych śmietankę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wymieńcie chociaż jeden powód, dla którego nie nalożałoby o tym napisać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo za odwagę i poświęcenie Panie Marszałku!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać niektórzy potrafią tylko wypisywać bzdury ale ciekawe czy zareagowali by w taki sam sposób w takiej sytuacji!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łeee tam, należy mu się druga szansa. Każdy pijak może jeździć ile mu się podoba! Ja - RZETELSKI - gwarantuję drugą szansę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy by zareagował tak samo... A tym bardziej w służbowym samochodzie, promując się w kampanii. Jakim prawem ten człowiek nie wziął urolopu na czas kampanii. To zwykły wykorzystywacz środków publicznych na własne cele. Powiesić malwersantów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie co Wy wypisujecie - ten pijany człowiek mógł zabić Waszą żonę, męża, dziecko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam nie znam pana hetmana ale jeśli to prawda to jest godzien podziwu za to co zrobił a być może uratował życie nawet tego pijanego kierowcy znam przypadki w których brak reakcji ze strony świadków doprowadził do tragedii.Także warto przemyśleć temat i naśladować!!! To już nie chodzi o tą pieprzoną kampanię ale o to co można zrobić dla innych ludzi,lepiej zapobiegać niż odjechać i udawać,że nic się nie stało!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZUCH!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz chłopi nie będą głosować na PSL, tak zabierać kluczyki swojemu wyborcy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś wracałam ze sklepu spożywczewo z siatką pełną piwa. Może ich było 5 moze 6, a może nawet 7 butelek. Minę miałam niewyrazną, bo i zimno jakoś było i ciemno i do domu daleko. Warunki niesprzjały jakby na to nie patrzeć. Nagle, olaboga, cos na mnie wypadlo zza krzaka. Z jazgotem do nóg mi sie rzuciło. Wrzasnęłam, ale siatki nie rzuciłam, gdzieżby tam. Bardziej tylko do siebie docisnełam żeby jej nie dal bóg nie stracić. I co widzę? Mężczyzna, całkiem calkiem niczego sobie i wiek słuszny i słuszna postura, lysawy lekko co mu seksapilu dodawało,do nóg mych sie rzuca. Ohohoho, mysle, coś sie tu kroi. A on na to: co ty tak dziewczynko sama po nocy sie włoczysz, idz szybko do domu, aby bezpiecznie, siatki pilnuj, nikomu jej nie oddaj, donies całe to pyszne conieco, moja śliczna, wypij na zdrowie i moją pomyslność. Zmykaj, piękna, bo noc idzie,trze iśc spać. TO BYŁ ON. Nasz, lubelski, praśny. Taki dżentelmen jaki region.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję odwagi Panie Hetman
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fije napisał:
Każdy by zareagował tak samo... A tym bardziej w służbowym samochodzie, promując się w kampanii. Jakim prawem ten człowiek nie wziął urolopu na czas kampanii. To zwykły wykorzystywacz środków publicznych na własne cele. Powiesić malwersantów.
Jeśli każdy tak by reagował, to problem pijanych kierowców na polskich drogach przestałby istnieć. A Ty, "fije", komiczny jesteś ze swoimi uwagami Wyobrażasz sobie sytuację, kiedy na czas kampanii wyborczej np. premier wziąłby urlop? Wyborcy nie są idiotami i potrafią chyba ocenić, ile ktoś jest wart Nie jestem fanem PSL, ale marszałek Hetman to dla mnie gość. Po raz pierwszy od niepamiętnych czasów nie wstydzę się, jak marszałek województwa lubelskiego wypowiada się na jakikolwiek temat. Szkoda tylko, że nie pozbędzie się takiego "inteligentnego inaczej" pana S.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO!!! NA TRZY DNI PRZED WYBORAMI UWOLNI DZIEWICĘ WIĘZIONĄ PRZEZ ZŁEGO SMOKA - WBREW WOLI DZIEWICY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo!! to jest postawa godna naśladowania!! oby więcej takich osób było w tym województwie. Ma Pan już mój głos w wyborach, chociażby za samo to zachowanie. Większość by głowy odwróciła w takiej sytuacji!! Gratuluję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziekujemy panie marszalku za podjecie kolejnej slusznej decyzji. Dzieki niej przyczynil sie pan do bezpieczenstwa na naszych drogach niestety jest wielu ktorzy bezmyslnie siadaja za kolko po alkocholu narazajac swoje zycie ale rowniez szczegolnie zycie innych. To co pan zrobil swiadczy o pana odwadze oraz jest dowodem na to ze podejmuje pan sluszne konkretne dzialania. Dziekuje i gratuluje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podpowiedż dla pana kierowcy.To było nękanie,możliwość spowodowania kolizji(wypadku,katastrofy)drogowej,poprzez zatrzymywanie auta osoby do tego nie uprawnionej.Ale także próba kradzieży auta,przez zabranie kluczyków,itd.Dobry adwokat i można wyciągnąć troche kasy,przy czym nie zapominamy o konsekwencjach jazdy po...Jakaś kara też musi być!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...