Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marszałek zabrał kluczyki pijanemu kierowcy

Utworzony przez Dominik, 30 września 2011 r. o 20:46 Powrót do artykułu
Gość napisał:
Piszesz jakoś tak tajemniczo? Czyżbyś był zwolennikiem "bochatyra"? Mocarza i wirtuoza
A który był lepszy? Grabczuk? Zdrojkowski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kan napisał:
A który był lepszy? Grabczuk? Zdrojkowski?
Bo tamci nie łapali pijanych kierowców? A może tylko kierowca mieszałka jest taki super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bohater z Koziej Gotówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Bo tamci nie łapali pijanych kierowców? A może tylko kierowca mieszałka jest taki super
Dla mnie p. Hetman jest lepszy od wspomnianych panów nie dlatego, że łapie pijanych kierowców, ale dlatego, że jego wypowiedzi są zgodne z działaniem (nietaktem jest stwierdzić, iż są zrozumiałe dla normalnych ludzi ).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kiedyś wracałam ze sklepu spożywczewo z siatką pełną piwa. Może ich było 5 moze 6, a może nawet 7 butelek. Minę miałam niewyrazną, bo i zimno jakoś było i ciemno i do domu daleko. Warunki niesprzjały jakby na to nie patrzeć. Nagle, olaboga, cos na mnie wypadlo zza krzaka. Z jazgotem do nóg mi sie rzuciło. Wrzasnęłam, ale siatki nie rzuciłam, gdzieżby tam. Bardziej tylko do siebie docisnełam żeby jej nie dal bóg nie stracić. I co widzę? Mężczyzna, całkiem calkiem niczego sobie i wiek słuszny i słuszna postura, lysawy lekko co mu seksapilu dodawało,do nóg mych sie rzuca. Ohohoho, mysle, coś sie tu kroi. A on na to: co ty tak dziewczynko sama po nocy sie włoczysz, idz szybko do domu, aby bezpiecznie, siatki pilnuj, nikomu jej nie oddaj, donies całe to pyszne conieco, moja śliczna, wypij na zdrowie i moją pomyslność. Zmykaj, piękna, bo noc idzie,trze iśc spać. TO BYŁ ON. Nasz, lubelski, praśny. Taki dżentelmen jaki region.
kiedy czytam takie teksty wydaje mi sie że ludzie - moi sąsiedzi, sąsiedzi innych wyraźnie okazują znieczulicę, zawiść i zakłamanie. Ciekawy jestem co napisał/a "gość" gdyby idąc ze sklepu taki pijany bydlak ją/jego potrącił, czy taki hamski dowcip byłby na miejscu ?????? Czy taka postawa jest do zaakceptowania ! Bijmy na alarm a nie wyśmiewajamy tego który zrobił coś co może uratowało tego pijaka lub innego użytkownika od śmierci lub kalectwa. Chciałbym tylko dodać - a znam Bychawę, że kilkanaście lat temu koło Bychawy milicjanci złapali pijanego kierowcę i że miał niedaleko do domu puścili i kiedy dostali wezwanie w związku z wypadkiem okazało się, że tenże pijak zabił - ojca milicjanta co go puścił . Refleksja nasuwa się sama
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ci tępi policjanci nawet nie wiedzą jak wygląda marszałek województwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
monk napisał:
Dla mnie p. Hetman jest lepszy od wspomnianych panów nie dlatego, że łapie pijanych kierowców, ale dlatego, że jego wypowiedzi są zgodne z działaniem (nietaktem jest stwierdzić, iż są zrozumiałe dla normalnych ludzi ).
Kolega wazelinę ma zawsze pod ręką (jak "sercowiec" nitroglicerynę)? I tak trzymać! Bez takich jak kolega świat byłby jesiennie ponury...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Rzetelski swoje... dajmy pijanym kierowcom drugą szansę... Brawo PSL. Marszałek w służbowym samochodzie myli pracę z kampanią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rysh napisał:
Kiedyś szedłem sobie późną nocą przez wąwóz na Czubach i z trzech stron otoczyli mnie groźnie wyglądający mężczyźni. Jeden z nich zażądał ode mnie telefonu komórkowego i pieniędzy. Mało tego, zaczęli przeszukiwać mi kieszenie w poszukiwaniu ukrytych banknotów i kart bankomatowych. Kiedy próbowałem się wyrwać jeden z napastników przystawił mi nóż do gardła. Chwilę potem usłyszałem niski, zdecydowany głos "Zostaw go!". W tym samym momencie powietrze przeszył świst ciosu wirującej pięści. To sam Marszałek Hetman Kandydat PSL zaatakował groźnego chuligana w odwecie za rabunek na zwykłym, szarym mieszkańcu Lubelszczyzny. Nie minęło pięć minut kiedy wszyscy rabusie leżeli na chodniku i zwijali się z bólu. Pan Krzystof Hetman związał ich marynarskim sznurem. Podziękowałem mu serdecznie, ale on pozostał niewzruszony. Poznał, że i ja mam coś na sumieniu. Zapytał się dlaczego klepię dziewczyny po tyłku w klubach. Nie czekając na odpowiedź sprzedał mi blachę w potylicę i przykleił koniczynkę do czoła. Potem uciekł do lasu.
Z POPIELNIKA NA wOJTUSIA ISKIERECZKA MRUGA CHODŹ OPOWIEM CI CO HETMAN ZROBIŁ .....BĘDZIE DŁUGA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Marszałku czy pan wie co to jest poparcie 50 na 50 zapyta pan pana Kołtysia albo zobaczy ulotkę kandydata Ryszarda Majkowskiego(kandydat pis)jak pan przestanie być to i nasz Krzyś o panu zapomni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...