Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ŻENADA KOREPETYCJE MATEMATYKA,A OD CZEGO SĄ NAUCZYCIELE I LEKCJE W SZKOLE.KTOS POWIE PROGRAM MNIE GONI I MUSZĘ ISĆ DO PRZODU ,A TEN KTO deb*** NIECH WYDAJE KASĘ NA KOREPETYCJE. U MNIE W SZKOLE BYŁA TAKA PANI U KTÓREJ KAŻDY GŁĄB NAUCZYŁ SIĘ MATEMATYKI[KOBIETA UMIAŁA PRZEKAZAĆ WIEDZĘ] .WSZYSTKO ZALEŻY OD WYKŁADOWCY CZY ZROZUMIM CZY NIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomoc w nauce matematyki: gg: 2411303
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
korepetycje z matematyki u absolwenta Wydziału Ekonomicznego na UMCS-ie : gg - 5627700
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
517-179-181 fachowo i skutecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 rok IŚ na PL, matma zdawana za 1. razem pisać 6206962
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomoge z matmy !! glownie z dzialu procenty !! cena 0,7 od glowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
55zł za godzine ?! W to chyba jest wliczony obiad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rtet napisał:
55zł za godzine ?! W to chyba jest wliczony obiad
O obowiązkowej maturze wspomina się od wielu lat. Najlepszym sposobem na przygotowanie się to systematyczna praca od klasy I szkoły podstawowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rtet napisał:
55zł za godzine ?! W to chyba jest wliczony obiad
...a może i śniadanie następnego dnia Tylko kto to płaci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matematyka napisał:
517-179-181 fachowo i skutecznie
...fajnie skarbówka wpadnie na korepetycje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powodzenia na matmie frajerzy. Pół Polski przez to nie zda matury. Dobrze że ja nie mialem obowiązkowej matmy, bo dzisaj by mnie nie bylo na studiach a tak to te przedmioty które wybrałem zdałem celująco.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
powodzenia na matmie frajerzy. Pół Polski przez to nie zda matury. Dobrze że ja nie mialem obowiązkowej matmy, bo dzisaj by mnie nie bylo na studiach a tak to te przedmioty które wybrałem zdałem celująco.
Matematyka...to też np logika. Ona na pewno jest zbędna np dla prawnika, psychologa..... Matołów na studiach teraz jest bez liku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...