Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MGOK opole lubelskie

Utworzony przez ????, 15 stycznia 2010 r. o 19:11
http://www.youtube.com/watch?v=43qXjYvfvqE...feature=related WIELKA SZKODA, PRACA PRAWIE 200 OSÓB NAD GALĄ(RODZICÓW), MORDERCZA PRACA PANA MAĆKA bo poza nim z MGOK to taka przemiła Pani była (p.Krysia?) I FAJNIE- BO TO BYŁA NAJLEPSZA IMPREZA JAKA W NASZYM CUDOWNYM MIEŚCIE MIAŁA MIEJSCE (JAK KTOŚ JEST INNEGO ZDANIA PROSZĘ O KONKRETNE PRZYKŁADY ). NIE FAJNIE, ŻE BYŁO MINĘŁO I NIE POWRÓCI. TRZYMAMY KCIUKI PANIE MAĆKU, ŻE ZBLAZOWANE, STARSZE PANIE KTÓRYM Tak BARDZO PRZESZKADZAŁO ŻE COŚ PAN ROBIŁ NIE ZNIECHĘCĄ PANA DO ROBIENIA TAK FAJNYCH IMPREZ JAK CHOCIAŻBY GALA TAŃCA. DZIECIAKI I MY BYLIŚMY ZACHWYCENI-NA NAS MOZNA LICZYĆ!!!! p.s niech starsze Panie powiedzą jaką wspaniałą imprezę zrobiły przez te kilkanaście lat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=w7L1IQ9L6I8 mieliśmy czołowe pary europy, teraz ewentualnie będzie ogródek piwny przed wejściem do jedynki i jakieś przytupańce, zamiast Pani Pavlović trzęsąca się z mikrofonem pani borowiak nie mająca zielonego pojęcia jak zrobić imprezę na poziomie. szkoda oj szkoda.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ponoć pani dyrektor stwierdzila ze to byla najgorsza impreza w MGOK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzic napisał:
ponoć pani dyrektor stwierdzila ze to byla najgorsza impreza w MGOK
to ja chcę co roku takie "najgorsze imprezy" oglądać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzic 2 napisał:
TO znaczy jak się sprężyli. CO zrobili. JA tam nic nie widzałam, żeby coś dzałali.
to kto będzie reprezentował gminę i MGOK na Jarmarkach Opolskich w czerwcu i na IV Lubelskiej Biesiadzie Sadowników?!?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzic napisał:
to kto będzie reprezentował gminę i MGOK na Jarmarkach Opolskich w czerwcu i na IV Lubelskiej Biesiadzie Sadowników?!?!
No chyba pani dyrektor w rytmie cha-cha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu w Opolu coś się dzieje, tylko trudno pojąć o co tyle krzyku, proszę wytłumaczcie mi jaką Galę tańca organizował Dom Kultury, jak dobrze przypominam to na afiszu reklamowym pisało organizator Taneczny Klub Sportowy Centrum Tańca Lublin Kierownictwo Turnieju Paweł Sobieszek. Jak ktoś dobrze rozumie to wie, że tą okrzyczaną galę zorganizował Lublin a nasz DW tylko wyłożł na to worek pieniędzy. Każdy taką imprezę zrobiłby dysponując dużą kasą, więc nie przypisujcie wielkich zasług Panu Maćkowi. Dla przecięnego opolanina, który nie ma dzieci w takim wieku to mało znaczące , co z tego pozostało w Opolu , Pani Pawovic za grubą kasę wszedzie pojedzie . Pan Maciek dobrze że pracuje z młodzieżą , niech dalej pracuje czy państwowo, czy na własny rachunek , myslę że nikt mu krzywdy nie robi, narazie powinien się szkolić w tym kierunku nabyć doswiadczenia i za 10 lat wykazać się osiągnięciami w dziedzinie tanca . Bo narazie to nasze dzieci jeszcze nie błyszczą osiagnieciami w tancu , to własnie na gali można było zauważyć . A pary taneczne światowej klkasy za pieniądze do kazdej pipidówy pojadą . Mam dobrą radę , niech nasi włodarze zajmą się konkretnymi sprawami jak , chociażby brud, niegospodarność i zwały śniegu wszedzie jakby gospodarki komunalnej nie było Opolanin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='opolanin' date='18.01.2010, 17:18:57' post='219637'] Znowu w Opolu coś się dzieje, tylko trudno pojąć o co tyle krzyku, proszę wytłumaczcie mi jaką Galę tańca organizował Dom Kultury, jak dobrze przypominam to na afiszu reklamowym pisało organizator Taneczny Klub Sportowy Centrum Tańca Lublin Kierownictwo Turnieju Paweł Sobieszek. Jak ktoś dobrze rozumie to wie, że tą okrzyczaną galę zorganizował Lublin a nasz DW tylko wyłożł na to worek pieniędzy. Każdy taką imprezę zrobiłby dysponując dużą kasą, więc nie przypisujcie wielkich zasług Panu Maćkowi. Dla przecięnego opolanina, który nie ma dzieci w takim wieku to mało znaczące , co z tego pozostało w Opolu , Pani Pawovic za grubą kasę wszedzie pojedzie . Pan Maciek dobrze że pracuje z młodzieżą , niech dalej pracuje czy państwowo, czy na własny rachunek , myslę że nikt mu krzywdy nie robi, narazie powinien się szkolić w tym kierunku nabyć doswiadczenia i za 10 lat wykazać się osiągnięciami w dziedzinie tanca . Bo narazie to nasze dzieci jeszcze nie błyszczą osiagnieciami w tancu , to własnie na gali można było zauważyć . A pary taneczne światowej klkasy za pieniądze do kazdej pipidówy pojadą . Mam dobrą radę , niech nasi włodarze zajmą się konkretnymi sprawami jak , chociażby brud, niegospodarność i zwały śniegu wszedzie jakby gospodarki komunalnej nie było Opolanin Zgadzam się z Tobą ,ale naszemu Panu burmistrzowi braknie czasu na porządki bo ma na głowie plotki .Nawet udekorował w połowie miasto nieświecacymi ozdobami chyba zaczyna oszczedac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna Pani Borowiak uznała najwyraźniej pana Macka za zagrożenie dla siebie. Chłopak sie angażował i dawał z siebie wszystko. Oragizował dzieciom kolonie, warsztaty etc. a Pani Borowiak trzęsła się tylko z mikrofonem w kinie (byle się pokazac). Jednak nie to jest najgorsze. )Pan Maciek daje radę i trzymam za niego kciuki, aby pokazła swojej eks przełożonej, że tak naprawde MGOK nie opiera się tylko na niej.) Najgorsze jest to, że... ume to w pytaniu: Gdzie była nasza Opolska WOŚP w tym roku? No gdzie? Chyba tylko przed kościołem i to też bardzo skromniutko. Zero inicjatywy i ambicji ze strony pani dyrektor. A nasz burmistrz powinien zatrudniac ludzi z perpektywami, którzy wyciągną Opole z tego dołka. Nie wiem jak państwo, ale mi się nie usmiecha mieszkanie na (przepraszam za wyrażenie) zadupiu. Nic się tu nie dzieje! WSTYD! WSTYD! WSTYD!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Szanowna Pani Borowiak uznała najwyraźniej pana Macka za zagrożenie dla siebie. Chłopak sie angażował i dawał z siebie wszystko. Oragizował dzieciom kolonie, warsztaty etc. a Pani Borowiak trzęsła się tylko z mikrofonem w kinie (byle się pokazac). Jednak nie to jest najgorsze. )Pan Maciek daje radę i trzymam za niego kciuki, aby pokazła swojej eks przełożonej, że tak naprawde MGOK nie opiera się tylko na niej.) Najgorsze jest to, że... ume to w pytaniu: Gdzie była nasza Opolska WOŚP w tym roku? No gdzie? Chyba tylko przed kościołem i to też bardzo skromniutko. Zero inicjatywy i ambicji ze strony pani dyrektor. A nasz burmistrz powinien zatrudniac ludzi z perpektywami, którzy wyciągną Opole z tego dołka. Nie wiem jak państwo, ale mi się nie usmiecha mieszkanie na (przepraszam za wyrażenie) zadupiu. Nic się tu nie dzieje! WSTYD! WSTYD! WSTYD!
Całkowicie zgadzam się z tą wypowiedzią!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opolanin napisał:
Znowu w Opolu coś się dzieje, tylko trudno pojąć o co tyle krzyku, proszę wytłumaczcie mi jaką Galę tańca organizował Dom Kultury, jak dobrze przypominam to na afiszu reklamowym pisało organizator Taneczny Klub Sportowy Centrum Tańca Lublin Kierownictwo Turnieju Paweł Sobieszek. Jak ktoś dobrze rozumie to wie, że tą okrzyczaną galę zorganizował Lublin a nasz DW tylko wyłożł na to worek pieniędzy. Każdy taką imprezę zrobiłby dysponując dużą kasą, więc nie przypisujcie wielkich zasług Panu Maćkowi. Dla przecięnego opolanina, który nie ma dzieci w takim wieku to mało znaczące , co z tego pozostało w Opolu , Pani Pawovic za grubą kasę wszedzie pojedzie . Pan Maciek dobrze że pracuje z młodzieżą , niech dalej pracuje czy państwowo, czy na własny rachunek , myslę że nikt mu krzywdy nie robi, narazie powinien się szkolić w tym kierunku nabyć doswiadczenia i za 10 lat wykazać się osiągnięciami w dziedzinie tanca . Bo narazie to nasze dzieci jeszcze nie błyszczą osiagnieciami w tancu , to własnie na gali można było zauważyć . A pary taneczne światowej klkasy za pieniądze do kazdej pipidówy pojadą . Mam dobrą radę , niech nasi włodarze zajmą się konkretnymi sprawami jak , chociażby brud, niegospodarność i zwały śniegu wszedzie jakby gospodarki komunalnej nie było Opolanin
Szanowny opolaninie, gdyby nie Pan Maciek to Gala nie zostałaby zorganizowana. Ktoś musiał poruszyc ten cały mechanizm, by ludzie tacy jak chociażby Paweł Sobieszek, czy Pani Pawlovic zainteresowali się tak małym miasteczkiem jakim jest Opole Lubelskie. A tak na marginezie ta strona jest o MGOK, A NIE O BURMISTRZU i o gospodarce komunalnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny opolaninie, gdyby nie Pan Maciek to Gala nie zostałaby zorganizowana. Ktoś musiał poruszyc ten cały mechanizm, by ludzie tacy jak chociażby Paweł Sobieszek, czy Pani Pawlovic zainteresowali się tak małym miasteczkiem jakim jest Opole Lubelskie. A tak na marginezie ta strona jest o MGOK, A NIE O BURMISTRZU i o gospodarce komunalnej. ZGADZAM SIE W 100% jak każdy młody człowiek z taką inicjatywą i pomysłami będzie tak traktowany jak ten człowiek to perspektywy dla Opola naprawdę krucho wyglądają. Dajcie młodym pole do popisu, niech próbują, mają pole do popisu. Tak ten świat jest już skonstruowany, szkoda że dyrekcja MGOK tego nie rozumiała. Jak miło było usłyszeć na antenie tvn w tańcu z gwiazdami( tydzien po reportażu "uwaga" o tym haniebnym gwałcie) dwukrotne pozdrowienia dla Opola-cała rodzina z Polski się rozdzwoniła bo usłyszała o tym małym Opolu- a za tym kto stoi? Szkoda że prawdopodobnie podobne rzeczy nie będą miały już miejsca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tym tańcem z gwiazdami to rzeczywiście niezła promocja... i właśnie takich kontaktów nam trzeba. Swoją drogą uważam że Pan Maciek powinien skorzystać z propozycji Pani Iwony nawet jak miałoby to wiązać się z kilkutygodniową przerwą dla dzieciaków. Z tego co wiem to jeszcze rozmawiają - myślę że powinien skorzystać- tym bardziej teraz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę , że wielu znalazłoby się ,żeby rozsławić opole w taki sposób i za pomocą takich pieniedzy, nie wiem co dzieje się w MGOK, ale nie ma ludzi niezastąpionych , czy ktoś Panu Mackowi zabronił działać, niech dalej pracuje i nie rozpaczajmy. Z tych wpisów widać ,że jest bardzo waworyzowany przez władzę opolską i to jest błąd, bo jak ktoś nie ma chodów u DW to nawt gdyby cuda czynił i tak nic z tego . Nie rozpaczajcie drodzy , w Opolu już nie jednemu skrzydła podcięli.Dobrze byłoby gdzyby przy okazji rozsławiania Opola coś jeszcze zostało z tego widoczne dla przeciętnego opolanina Opolanin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opolanin napisał:
Myślę , że wielu znalazłoby się ,żeby rozsławić opole w taki sposób i za pomocą takich pieniedzy, nie wiem co dzieje się w MGOK, ale nie ma ludzi niezastąpionych , czy ktoś Panu Mackowi zabronił działać, niech dalej pracuje i nie rozpaczajmy. Z tych wpisów widać ,że jest bardzo waworyzowany przez władzę opolską i to jest błąd, bo jak ktoś nie ma chodów u DW to nawt gdyby cuda czynił i tak nic z tego . Nie rozpaczajcie drodzy , w Opolu już nie jednemu skrzydła podcięli.Dobrze byłoby gdzyby przy okazji rozsławiania Opola coś jeszcze zostało z tego widoczne dla przeciętnego opolanina Opolanin
Pisze Pan, że wielu by się znalazło - tylko jakoś nikt do tej pory nie zorganizował takiej imprezy na taką skalę. A pieniądze to sam Pan Maciek z rodzicami zbierał poprzez szukanie sponsorów - ciekawe kto by tyle pracy i czasu poświęcił żeby coś takiego zainicjowac? Najlepiej to siedziec przed komputerem i narzekac. A poparcie władzy uzyskał poprzez swoje działanie na rzecz rozwoju kulturalnego miasta Opola Lubelskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opolanin napisał:
Znowu w Opolu coś się dzieje, tylko trudno pojąć o co tyle krzyku, proszę wytłumaczcie mi jaką Galę tańca organizował Dom Kultury, jak dobrze przypominam to na afiszu reklamowym pisało organizator Taneczny Klub Sportowy Centrum Tańca Lublin Kierownictwo Turnieju Paweł Sobieszek. Jak ktoś dobrze rozumie to wie, że tą okrzyczaną galę zorganizował Lublin a nasz DW tylko wyłożł na to worek pieniędzy. Każdy taką imprezę zrobiłby dysponując dużą kasą, więc nie przypisujcie wielkich zasług Panu Maćkowi. Dla przecięnego opolanina, który nie ma dzieci w takim wieku to mało znaczące , co z tego pozostało w Opolu , Pani Pawovic za grubą kasę wszedzie pojedzie . Pan Maciek dobrze że pracuje z młodzieżą , niech dalej pracuje czy państwowo, czy na własny rachunek , myslę że nikt mu krzywdy nie robi, narazie powinien się szkolić w tym kierunku nabyć doswiadczenia i za 10 lat wykazać się osiągnięciami w dziedzinie tanca . Bo narazie to nasze dzieci jeszcze nie błyszczą osiagnieciami w tancu , to własnie na gali można było zauważyć . A pary taneczne światowej klkasy za pieniądze do kazdej pipidówy pojadą . Mam dobrą radę , niech nasi włodarze zajmą się konkretnymi sprawami jak , chociażby brud, niegospodarność i zwały śniegu wszedzie jakby gospodarki komunalnej nie było Opolanin
http://www.mgokopolelubelskie.pl/index.php...y&Itemid=28 http://www.twist.home.pl/ogt/ radzę przeczytac dokładnie kim byli organizatorzy gali (centrum tańca lublin to odpowiadało za turnirj w sobotę)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy wszystkie pieniądze od sponsorów poszły na gale , czy może przypadkiem cos przykleiło się do kieszni za ten trud ???????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam zamiaru wchodzić w słowne utarczki, bo do niczego to nie prowadzi , pupilków nie wolno krytykować tylko chwalić i na stanowisko , bo inaczej nie będzie pracował. Zamiast użalać się to do roboty bo w opolu oprócz plot i napuszczania jeden na drugiego to nic się nie dzieje. Jezeli chodzi o MGOK to nie tylko tańce tam powinny być rózne kóła zaiteresowań w których rodziłyby się talenty i nie muszą to robić ludzie na stanowisku tylko instruktor z zamiłowaniem i pasją i myślę że taki Pan Maciek jest i niech działa , szukać innych którzy poprowadzą inne dziedziny. Nie wiem o co tyle szumu. obserwator
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz moda na taniec wszyscy tanczą poczowszy od polityków , tak jakby życie można było przetańczyć , dla niektórych to tylko biznes nie Panie Maćku. ???????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
Nie mam zamiaru wchodzić w słowne utarczki, bo do niczego to nie prowadzi , pupilków nie wolno krytykować tylko chwalić i na stanowisko , bo inaczej nie będzie pracował. Zamiast użalać się to do roboty bo w opolu oprócz plot i napuszczania jeden na drugiego to nic się nie dzieje. Jezeli chodzi o MGOK to nie tylko tańce tam powinny być rózne kóła zaiteresowań w których rodziłyby się talenty i nie muszą to robić ludzie na stanowisku tylko instruktor z zamiłowaniem i pasją i myślę że taki Pan Maciek jest i niech działa , szukać innych którzy poprowadzą inne dziedziny. Nie wiem o co tyle szumu. obserwator
tylko co jest jeszcze w MGOK co skupiałoby tak dużą liczbę dzieci jak tańce? no i po co instruktora awansuje sie na wicedyrektora a potem....kończy współpracę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...