Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MGOK opole lubelskie

Utworzony przez ????, 15 stycznia 2010 r. o 19:11
obserwator napisał:
Nie mam zamiaru wchodzić w słowne utarczki, bo do niczego to nie prowadzi , pupilków nie wolno krytykować tylko chwalić i na stanowisko , bo inaczej nie będzie pracował. Zamiast użalać się to do roboty bo w opolu oprócz plot i napuszczania jeden na drugiego to nic się nie dzieje. Jezeli chodzi o MGOK to nie tylko tańce tam powinny być rózne kóła zaiteresowań w których rodziłyby się talenty i nie muszą to robić ludzie na stanowisku tylko instruktor z zamiłowaniem i pasją i myślę że taki Pan Maciek jest i niech działa , szukać innych którzy poprowadzą inne dziedziny. Nie wiem o co tyle szumu. obserwator
szum chyba o stołek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
?????????????????????????? napisał:
szum chyba o stołek
Nie o stołek tylko o minimum chociaż sprawiedliwości. Bo tak jak się postępuje z niektórymi młodymi i kreatywnymi ludźmi to WSTYD!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
????????????? napisał:
Teraz moda na taniec wszyscy tanczą poczowszy od polityków , tak jakby życie można było przetańczyć , dla niektórych to tylko biznes nie Panie Maćku. ???????????
Przecież każdy musi z czegoś życ i się utrzymac! Chyba ktoś tu jest zazdrosny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Szanowna Pani Borowiak uznała najwyraźniej pana Macka za zagrożenie dla siebie. Chłopak sie angażował i dawał z siebie wszystko. Oragizował dzieciom kolonie, warsztaty etc. a Pani Borowiak trzęsła się tylko z mikrofonem w kinie (byle się pokazac). Jednak nie to jest najgorsze. )Pan Maciek daje radę i trzymam za niego kciuki, aby pokazła swojej eks przełożonej, że tak naprawde MGOK nie opiera się tylko na niej.) Najgorsze jest to, że... ume to w pytaniu: Gdzie była nasza Opolska WOŚP w tym roku? No gdzie? Chyba tylko przed kościołem i to też bardzo skromniutko. Zero inicjatywy i ambicji ze strony pani dyrektor. A nasz burmistrz powinien zatrudniac ludzi z perpektywami, którzy wyciągną Opole z tego dołka. Nie wiem jak państwo, ale mi się nie usmiecha mieszkanie na (przepraszam za wyrażenie) zadupiu. Nic się tu nie dzieje! WSTYD! WSTYD! WSTYD!
Całkowicie sie zgadzam i uwazam ze to jej najgorsza decyzja ! Maciek jako jedyny uzadzal , imprezy ,kolonie itd naprawde sie staral a p.borowiak nie zrobila nic (kompletnie nic) . Zycze jej duzo szczescia w objeciu tych obowiazkach bo NAPEWNO bedzie jej potrzebne !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Maciek to chyba niedługo urośnie do rangi guru tańca i dostanie medal dla najlepszego menadżera kultury. Tak na marginesie: kto to jest ten Maciek ??? Jak on się nazywa ??? Piszecie, że się starał tzn. ... co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej Opolaki takie forum to dobra promocja miasta tak trzymać , istny kabaret , ten Maciuś to w nasze gminie tez namieszał , ale będziemy mieli prywatną szkołę tanca; Pan Maciek ( Czopek) pierwsze kroki w tancu stawiał u Pani Ani , jak poczuł sie pewnie to ją wygryzł , ale mądra kobitka nie chciała siedzieć w bagnie to odeszła i swoje dalej robi , a Pan Maciuś zapomniał ze każdy kij ma dwa końce i teraz jego wykopsali i wszystkie wielbicielki płaczą. Co za żal , Maciek niech pracuje w swojej szkole tanca , jak wyszkoli to wynajmie go MGOK na jarmark i zatanczy , a zdrowa konkurencja jest wskazana , gdzie jest powiedziane ze taniec w MGOK musi opierac się na Macku , zatrudnić nowego instruktora . Z tych wpisów wynika ,że nie przyjął umowy bo niska posada , prawdopodobnie był wice dyrektorem . Pytam kto go tam wsadził , młodego nie- doświadczonego bez szkoły, sam wiek wskazuje ,że na dyrektora to jeszcze za wczesnie ,zaradnym i obrotnym instruktorem może być . Radzę niech bursmistrz ma się na baczności bo Pan Maciek dąży do celu po trupach. Druga sprawa, że MGOK słabo promuje Opole to fakt , ale w waszej gminie to lubicie robic podkopy pod innymi, żeby tylko ktoś za bardzo nie błyszczał . Powodzenia opolaki sąsiad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sąsiad napisał:
Hej Opolaki takie forum to dobra promocja miasta tak trzymać , istny kabaret , ten Maciuś to w nasze gminie tez namieszał , ale będziemy mieli prywatną szkołę tanca; Pan Maciek ( Czopek) pierwsze kroki w tancu stawiał u Pani Ani , jak poczuł sie pewnie to ją wygryzł , ale mądra kobitka nie chciała siedzieć w bagnie to odeszła i swoje dalej robi , a Pan Maciuś zapomniał ze każdy kij ma dwa końce i teraz jego wykopsali i wszystkie wielbicielki płaczą. Co za żal , Maciek niech pracuje w swojej szkole tanca , jak wyszkoli to wynajmie go MGOK na jarmark i zatanczy , a zdrowa konkurencja jest wskazana , gdzie jest powiedziane ze taniec w MGOK musi opierac się na Macku , zatrudnić nowego instruktora . Z tych wpisów wynika ,że nie przyjął umowy bo niska posada , prawdopodobnie był wice dyrektorem . Pytam kto go tam wsadził , młodego nie- doświadczonego bez szkoły, sam wiek wskazuje ,że na dyrektora to jeszcze za wczesnie ,zaradnym i obrotnym instruktorem może być . Radzę niech bursmistrz ma się na baczności bo Pan Maciek dąży do celu po trupach. Druga sprawa, że MGOK słabo promuje Opole to fakt , ale w waszej gminie to lubicie robic podkopy pod innymi, żeby tylko ktoś za bardzo nie błyszczał . Powodzenia opolaki sąsiad
Jeżeli Pan nie zna sprawy to proszę tu jakiś bzdur nie pisac! Skąd Pan wie, że Pan Maciek wygryzł Panią Anię? Z tego co się orientuję Pani Ania sama odeszła bo nie mogła wytrzymac w Domu Kultury - taka tam panuje atmosfera! A po drugie Panu Mackowi nie przedłużono umowy, tamta wygasła z dniem 31.12.2009r. - dlatego już tam nie pracuje. A Pan Maciek nie był dyrektorem tylko vice-dyrektorem - więc na to stanowisko miał kwalifikacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od kiedy to na vice dyrektora nie trzeba mieć wykszałcenia, wystarczy matura , chyba tylko u was takie standarty obowiazują , w opolu wszystko możliwe, aby były plecy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tu na forum wszystko można jak coś nie wiem to już teraz wiem , dziekuję sąsiad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzic napisał:
Przecież każdy musi z czegoś życ i się utrzymac! Chyba ktoś tu jest zazdrosny!
Mozna się pogubic pracuje prywatnie to niech pracuje i zarabia na chlebek , a nie wymysla inni też chcą pracować nie ładnie być chciwcem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mozna się pogubic pracuje prywatnie to niech pracuje i zarabia na chlebek , a nie wymysla inni też chcą pracować nie ładnie być chciwcem
w tym Opolu to same afery jak nie ze Starostą to z Burmistrzem to teraz z vice dyrektorem -a może przecież powstać wojna domowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzic napisał:
Jeżeli Pan nie zna sprawy to proszę tu jakiś bzdur nie pisac! Skąd Pan wie, że Pan Maciek wygryzł Panią Anię? Z tego co się orientuję Pani Ania sama odeszła bo nie mogła wytrzymac w Domu Kultury - taka tam panuje atmosfera! A po drugie Panu Mackowi nie przedłużono umowy, tamta wygasła z dniem 31.12.2009r. - dlatego już tam nie pracuje. A Pan Maciek nie był dyrektorem tylko vice-dyrektorem - więc na to stanowisko miał kwalifikacje.
A czy szanowny rodzic wie jakie P.Gołębiowski ma kwalifikacje ? A może niewie jakie powinien mieć dyrektor .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tu się liczą plecy , był inicjatorem gali to za to stanowisko dyrektora , kwalifikacje sprawa zbyteczna sasiad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opolanin napisał:
A czy szanowny rodzic wie jakie P.Gołębiowski ma kwalifikacje ? A może niewie jakie powinien mieć dyrektor .
Doskonale wiem, a zając jakieś stanowisko można też za osiągnięcia. Znam osobiście ludzi którzy mają wyższe wykształcenie (w dokumentach) a naprawdę w praktyce wogóle sobie nie radzą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mozna się pogubic pracuje prywatnie to niech pracuje i zarabia na chlebek , a nie wymysla inni też chcą pracować nie ładnie być chciwcem
Jeżeli ktoś uczciwie zarabia na życie to według Pana jest chciwcem? Wydaje mi się, że na forum wkroczyli ludzie którzy są zazdrośni, że ktoś może byc aż tak lubiany przez innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzic napisał:
Jeżeli ktoś uczciwie zarabia na życie to według Pana jest chciwcem? Wydaje mi się, że na forum wkroczyli ludzie którzy są zazdrośni, że ktoś może byc aż tak lubiany przez innych.
Ja osobiście P. Gołębiowskiemu nie zazdroszcze ,gdzie się pojawi to pali za soba mosty pięknie umie tylko kit wciskać wszystkim ,ale cuż taki jego los .A czy uczciwie to on sam powinien się wypowiedziec a nie jego rzecznicy prasowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja osobiście P. Gołębiowskiemu nie zazdroszcze ,gdzie się pojawi to pali za soba mosty pięknie umie tylko kit wciskać wszystkim ,ale cuż taki jego los .A czy uczciwie to on sam powinien się wypowiedziec a nie jego rzecznicy prasowi
CZYŻBY PANI DYREKTOR DOMU KULTURY LUB INNA OSOBA Z DOMU KULTURY WŁĄCZYŁA SIĘ DO DYSKUSJI?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ten Maciek to chyba niedługo urośnie do rangi guru tańca i dostanie medal dla najlepszego menadżera kultury. Tak na marginesie: kto to jest ten Maciek ??? Jak on się nazywa ??? Piszecie, że się starał tzn. ... co ?
już kiedyś i POWISLOKÓW prowadził niestety mniemanie wysokie a doświadczenia brak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Maciek ??? chyba maciuś który ma przerośnięte troszkę ambicjie "narazie" może kiedyś bedzie i burmistrzem ale teraz do szkoły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO DLA OPOLSKIEGO MGOK ROŚNIE W SIŁĘ. PODOBNO WYBRANI PRACOWNICY DOSTALI NAKAZ ŚLEDZENIA I OBSTAWIANIA WPISÓW... SZKODA ŻE NAUKĄ ZA TO CO SIE STAŁO NIE JEST DLA NICH REFLEKSJA ŻE MOŻE DO ROBOTY BY SIĘ PASOWAŁO WZIĄŚĆ ŻEBY LUKI NIE BYŁO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...